‘Şükretmeyi bilin’ demişti… Seray Sever elektrik faturasına isyan etti

featured

İki yıl önce hayat pahalılığından şikayet edenlere ‘Şükretmeyi bilin’ diyen oyuncu Seray Sever, elektrik faturasına isyan etti.

Sunucu ve oyuncu Seray Sever 4 bin 100 TL gelen elektrik faturasını sosyal medyadan paylaşarak isyan etti. Seray Sever paylaşımında “Ben buna sadece oha diyorum. 150 metrekare eve gelen fatura” ifadelerini kullandı.

Seray Sever, iki yıl önce hayat pahalılığından şikayet edenlere kızarak “En azından yukarıda savaş uçakları uçmuyor, bombalar patlamıyor. Yanında insanlar ölmüyor. Vatanındasın birazcık da şükretmeyi bilmesi lazım… En azından sağlıklısın. Çalışırsın kazanırsın; millet işi de beğenmiyor. O ucuz bu pahalı; üretirsin kardeşim! Fasulye pahalı! Pahalıysa pahalı ne yapacaksın fasulye yemeyeceksin o zaman ucuz sebze yiyeceksin…” demişti.

‘Şükretmeyi bilin’ demişti… Seray Sever elektrik faturasına isyan etti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 5 ay önce

    Bataklık çiçekleri!Hanım,yerden ısıtmayı kapat.Battaniye kullan otururken.20 derece iyidir.Lüzumsuzsa söndür.Günlük hak ortalama 4 kW’dır.Böylece isyan etmez,şükretmeyi bilin yalanması dolanmasına devam edersin.Bizim de içimizi kaldırmaya devam edersin,bitti gitti.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!