Süleyman Soylu: CHP’li belediyelerin terör örgütlerine yaptıklarını açıklayacağım

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu CHP'li belediyeler hakkında, "Mersin Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Adana Seyhan Belediyesi, İstanbul Ataşehir Belediyesi'nin, terör örgütlerine neler yaptıklarını haftaya açıklayacağım" dedi.

featured

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Mersin Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Adana Seyhan Belediyesi, İstanbul Ataşehir Belediyesi’nin, terör örgütlerine neler yaptıklarını haftaya basın toplantısıyla açıklayacağım” dedi.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda konuşan Bakan Soylu, şunları söyledi:

“”Mersin Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Adana Seyhan Belediyesi, İstanbul Ataşehir Belediyesi’nin, terör örgütlerine neler yaptıklarını haftaya basın toplantısıyla açıklayacağım”

Süleyman Soylu: CHP’li belediyelerin terör örgütlerine yaptıklarını açıklayacağım

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 2 hafta önce

    iktidar bi operasyon harekatı başlatacak gibi geliyor bana seçime yakın.

  2. Randevu ile neden açıklıyorsunuz? Bir hafta sonra basın toplantısı ile açıklayın bir seferde. Neyin ön bilgisi, neyin pazarlığı, neyin randevusu???

  3. 2 hafta önce

    Yerel yönetimlerde, partilerden bağımsız o kadar pislik ve suistimal var ki; kelimeler yetmez. Ülkemizin kaynaklarının çarçur edilmesinde en büyük sorumluluk, vatana ihanet düzeyine ulaşan “Beytül Mal”a tecavüzlerdir. Bu işte parti ayırımı yoktur. Çapsızların yönetimde olduğu belediyeler ülkemizin kara delikleridir. Sadece bu konuya yoğunlaşıp, sonuç veren soruşturmalar açılsa ülkemiz cidden nefes alabilecektir. Türk Devleti ivedi olarak bu konuya eğilmeli ve sonuçlandırmalıdır.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!