Süleyman Soylu kapıya indi… Saray ve kabineden ‘mesaj’ geldi

Ümit Özdağ'ın Süleyman Soylu'yu dışarıya çağırdığı İçişleri Bakanlığı önündeki sıcak saatlerin ardından Ekonomi ve Hazine Bakanı Nurettin Nebati Soylu'yu makamında ziyaret etti. Soylu Nebati'yi kapıda karşıladı. Bakan Nebati, görüşme fotoğraflarını sosyal medya hesabından #SeninleyizSoylu etiketiyle paylaştı. Soylu'nun ikinci ziyaretçisi ise Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay oldu. Oktay'ın ziyareti, "Saraydan Süleyman Soylu'ya destek" mesajı olarak yorumlandı. 

featured
service

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘nun “Hayvandan daha aşağı”, “Soros çocuğu” diyerek hakaret ettiği Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ dün duyurduğu gibi İçişleri Bakanlığının önüne gelmek için yola çıktı. Polisler bakanlığın önüne gelmesini engelledi. Özdağ, durdurulduğu noktada Soylu’ya sert ifadelerle yüklendi.

Bakanlık önünde yaşanan sıcak anların ardından Soylu’ya ilk ziyaret Ekonomi ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati‘den geldi. Berat Albayrak’a yakınlığıyla bilinen Nebati’yi Soylu bakanlığın kapısında karşıladı.

Bakan Nebati görüşmenin fotoğraflarını Twitter hesabından şu mesajla paylaştı:

İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ettik. Kalbi vatan aşkıyla çarpan, tecrübesi ve azmiyle ülkemizin yarınlara güvenli yolculuğunda pay sahiplerinden olan değerli kabine arkadaşıma çalışmalarında başarılar dilerim. #SeninleyizSoylu”

İKİNCİ ZİYARET SARAYDAN

Ardından Soylu’yu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay bakanlıkta ziyaret etti.

Fuat Oktay görüşmenin ardından Twitter’da “Ülkemizin huzur ve güvenliği için başarılı çalışmalar gerçekleştiren İçişleri Bakanımız Sayın @suleymansoylu’yu makamında ziyaret ettik. #SeninleyizSoylu” mesajını paylaştı. Oktay’ın ziyareti, “Saraydan Süleyman Soylu’ya destek” mesajı olarak yorumlandı.

Süleyman Soylu kapıya indi… Saray ve kabineden ‘mesaj’ geldi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

17 Yorum

 1. Gider ayak Türk Halkının hassasiyet duyduğu konuları es geçin. Zaman her şeyin ilacı.

 2. 2 hafta önce

  Kimin ne çocuğu olduğunu Allah daha iyi bilir.

 3. 2 hafta önce

  Rüyalarda buluşuruz, bu şarkıyla kavuşuruz.Lay lay lay laaa..
  – Kalk lan kalk ne sayıklıyon?
  -Yapma ya hepsi rüya mıymış?
  – Ne diyon olm sen kalk hadi fırına gideceen, simit çıkmıştır.
  -Anaa lastik patlamış, kalkamıyom…

  Cevapla
 4. 2 hafta önce

  Aslında kimseden habersiz ücra bir köşede kozlarını paylaşsalar delikanlılığa daha çok uyardı

 5. 2 hafta önce

  Sığınmacı işgaline EVET diyen bizden değildir, HAYIR diyen bizdendir.

 6. 2 hafta önce

  sulumanin birseylere dayali bir psikolojik rahatsizligi olabilir. Birseyler yiyen icenlerde ortaya cikan bir durumdur. CHP olsam bakanlara kan testi ve sac teli zorunlulugu talep ederdim, ama CHP degilim, onlar da istemezler. Kimin ne yedigi ictigi belli degil.

 7. 2 hafta önce

  Onca hakarete de sahip mi çıkıldı, yok mu sayıldı pek belli olmadı. Bu durum karşısında kişi onurunu, haysiyetini koruma göstergesi olarak Bakanlığa yürümesi provokasyon, kaos planı vs. oluyor öyle mi? Hangi düşmanmış bu böyle ki bu kadar orantısız güç gösterisine maruz bırakılıyor. Türk milleti düşmana karşı topyekûn yekvücut nasıl karşı durulduğunu Mustafa Kemal Atatürk’le düşmanlarına öğretti. Elinizden gelse bir kaşık suda boğacaksınız gibi görünüyor ama düşman o değil.

 8. Aynı Sedat Peker olayında olduğu gibi, şimdi sessizliğe gömülecek ve çıt çıkarmayacak. İki üç hafta sonra birkaç operasyon yapıp şu kadar terörist etkisiz hale getirildi, şu kadar geçici sığınmacı ve kaçak sınır dışı edildi haberlerinin ardından yeniden sahalara dönecek kendisi. Sessiz kalarak gizleniyor bunlar. Zor durumdaki taktikleri bu.

 9. 2 hafta önce

  Türk milletine tacizci diyen Soylu ile değiliz, Türk milletini taciz eden Suriyeli Afgan Pakistanlı’yı koruyan Soylu ile değiliz

 10. 2 hafta önce

  İyice çirkinleştiler Ümit Özdağ a destek veriyordum bu son çıkışı yakışmadı liseli çocuk gibi okul çıkışında beklemek ne demek az bi akıllı olun!!!

 11. 2 hafta önce

  Ciddiyetten ahlaktan insanliktan yoksunlar siz birbirinizi yalamaya devam edin simdilik,.,

 12. 2 hafta önce

  Altın günü?

  Cevapla
 13. Baphomet ve Splinter Usta’dan Soylu’ya destek…

  Cevapla
 14. 2 hafta önce

  nebati destek olsa ne? olmasa ne? ahahahhahahaha

 15. 2 hafta önce

  :D

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!