Süleyman Soylu: Mafya lideri ile bana tuzak kuran Özışık kardeşlere suç duyurusunda bulunacağım!

featured

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hadi Özışık veya Süleyman Özışık ile yakın zamanda görüşmediğini açıladı. Soylu, bu iki isim hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in Hadi Özışık’la yaptığı görüşmenin kayıtlarını sosyla medya hesabından paylaşmasıyla yeni bir tartışma başladı. Özışık daha önce Peker ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında arabuluculuk yaptığı iddialarıyla ilgili “Yapan şerefsizdir” demişti. Ancak Peker’in yayınladığı kayıtlar Özışık’ı yalanladı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, söz konusu katıyların yayınlanmasının ardından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yeğeni Cengiz Er’in sitesi Süper Haber’e açıklamalarda bulundu.

Hadi Özışık’ın kendisi ile organize suç örgütü lideri Sedat Peker arasında ‘arabuluculuk’ yaptığı iddiasını yalanlayan Soylu, Süleyman Özışık ile yakın zamanda görüşmediğini açıkladı. Bakan, Hadi ve Süleyman Özışık hakkında yarın suç duyurusunda bulunacağını da belirtti.

Süper Haber’de yer alan habere göre; Sedat Peker’in yayınladığı son videoları izlediğini ve büyük şok yaşadığı belirtildi. Soylu’nun Hadi Özışık ile Süleyman Özışık kardeşleri tanıdığını belirterek, “Yıllardır birlikte teşrik-i mesaide bulunduğumuz arkadaşlar bunlar, şaşkınım.” dediği öne sürüldü. 

‘SEDAT PEKER İLE HİÇ TANIŞMADIM’

Sedat Peker ile hayatında hiç tanışmadığını söyleyen İçişleri Bakanı Soylu, kendisiyle gerçekleştirildiği öne sürülen “arabuluculuk” ziyaretinin hiç yaşanmadığını vurguladı.

Soylu iddiaya ilişkin, “Süleyman Özışık ile en son geçen yıl haziran ayında görüştüm, yakın zamanda Süleyman Özışık ile temasımız olmadı.” ifadelerini kullandı.

Kendisine bir kumpas kurulduğunu da söyleyen Soylu sözlerine şöyle devam etti;

“Yakından tanıdığımız arkadaşlar ismimizi kullanarak bir mafya lideri ile bana tuzak ve tezgah kurdular. Yarın sabah Hadi Özışık ile Süleyman Özışık hakkında suç duyurusunda bulunacağım.”

‘KEŞKE BUGÜNLERİ GÖRMESEYDİM’

Yaşananlar nedeniyle oldukça üzgün olduğu gözlenen Soylu, “PKK ille terör örgütleri ve çeteler ile bu kadar mücadele veriyoruz, keşke başıma bir şey gelseydi de bugünleri görmeseydim” sözleriyle bitirdi.

AVUKATLARI HAREKETE GEÇTİ

Bugün öğleden sonra ise Soylu’nun avukatları adım attı ve gazeteciler Hadi ve Süleyman Özışık hakkında “hakaret”, “iftira” ve “örgüt içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek ve isteyerek yardım”dan suç duyurusunda bulundu.

Süleyman Soylu: Mafya lideri ile bana tuzak kuran Özışık kardeşlere suç duyurusunda bulunacağım!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

18 Yorum

 1. 2 sene önce

  adama polis koruması verip, miting yaptırırken bir sorun yoktu ama degil mi? Riyakar ak misafir trolleri.

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Eğer aşağıdaki yorumları, bu topraklarda akıllı, elit geçinen insanlar yazıyorsa,….. çek kuyruğunu artık gitsin! Devletin bakanı ve işini yapan bir adam karşısında bir mafya bozuntusunu tutuyorsanız….. Bu memleket artık bitmiştir….

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  bu kadar kudretli bakan, bilmem kac hafta olmus bir garibin tecavuze ugramasini ve oldurulmesi iddiasini arastiramiyor. Senin benim hakkimi mi gozetecek? Oysaki iyi niyetli olsaydi demesi gereken tek sey suydu ” Bu adam sorunlu mafyatik bir tip, suc orgutu lideri, ama iddialar cok buyuk, her ne kadar lafi soyleyen kisi saibeli de olsa bunlari gozardi etmemiz mumkun degil, kimse gozardi edemez. Su, su savcilarimiz arastiyor. Sorusturmanin ilerlemesi konusunda bir iki hafta icerisinde sizleri bilgilendirecegim” Bu kadar yani. Bunu diyemedi. Bunu demedi. Lut kavmi.

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  ” Elma sekeri de verdiler mi? “

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Ulkenin civisi cikti artik. Oncelik artik iyice kokusmus iktidardan kurtulmak olacaktir. Tabiki secimlerle. Sonrasinda artik ulusal ve Ataturkcu vatanseverler acilen bir araya gelmelidir.

  Cevapla
 6. Oyun,kuğu,vurgun içinde vurgun. Soylu beklemedigin yerden geldi sorular,çık sende konuş .Halktan özür dile. Taşlarını dök.

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  Volkan!! ”Egemenlik kayıtsız şartsız Miiletindir” TC nin kuruluşundan beri verilen mücadele, Egemenliğin çarıksız ,cahil ve eğitimsiz Miilete verilmeyecek kadar değerli olduğunu varsayan ve bunun ancak kendilerine ve devşirmelerinin hakkı olarak gören elit bir zümre ve devşirmeleri Devletin tüm kurumlarına sızarak kendilerine Muz cumhuriyetinde bile bulunmayan dokunulmazlıklarla donatarak bu ülkenin bütün faydalarına erişimi kendilerine hak olarak görürken , arta kalanı ilk olarak devşirmelerine ve kalan Millete hak görmelerinin garantisi , toplumu oluşturan katmanları ve bunlara arasındaki olası işbirliğini baltalamak için devamlı germe ve gerdirme operasyonlarıyla sağlanıyor bunun sürekliliğinin sağlanması için dışarıdaki Emperyal ve Hegemon güçlerle işbirliğinde olmaları da ayrı bir gereklilik, tek korkuları İç cephenin uyanarak birliği ve beraberliği sağlanarak gerçek düşmanın maskesini indirmesi.

  Cevapla
 8. 2 sene önce

  Güzel kardeşim tüm bu dediklerin doğruysa başta 18 yıldır reis var. Kendi damadını ve böylesine hizmetler yapmış bir bakanını bile koruyamıyorsa, masonlar sebataycılar bu kadar rahat operasyon yapabiliyosa, şimdi en başarılı iç işleri bakanının kellesi gitmek üzeresye biz kime güvenicez. Bu köyün muhtarı belli. Olan ve olacak herşeyden o sorumlu değil mi? Başarı olunca sahiplenip başarısızlık olunca niye arazi olunuyor. Sıkışınca topu görünmez düşmanlara amerika israil mason vs. lobilere atmak ne kadar doğru. Bu millet güvendi ve her şeçimde iktidar yaptı. En güçlü en rahat zamanı değil mi? Vesayetçinin fetöcünün Pkk sının hepsinin beli kırılmış. E had göster marifetini milletin güvenine layık ol. Bunları söylemek çok mu zor?

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  Öyle anlaşılıyor ki bu iktidar partisi içindeki bir iç hesaplaşma. Peker, detay figür. Ama hedeftaki Soylu’yla beraber Peker, Ağar gibiler de sahne dışına alınacak. Bir taşla üç kuş.

  Cevapla
 10. 2 sene önce

  Hırsıza, Uğursuza,İte, Çakala, Pkk ve Çetelere TC yi savunan bir Bakanın hedefe alınması doğaldır, bir diğeri enerji bakanıyken BP ile yapılan 350 M dolarlık ara-bul-50/50 paylaş anlaşmasını iptal ettirip, o paraya araştırma ve sondaj gemileri aldırmıştı,TC nin yurtdışındaki altınlarını Türkiye ye gelişini sağlarken, geleceği garanti altına almak için yetenekli çocuklarımıza destekler ve teşviklerle 1 milyon kod lamacı inisiyatifi başlatmıştı ipini çekmeleri için son damla bu olmuştu, 1 milyon kodlamacı ne oldu ? bilen varmı ? bu Devletin ve Milletin en büyük düşmanları içeridedir, kılcal damarların kadar sızmıştır, her ne kadar deşifre oldukları düşünülse bile TC nin kuruluşundan beri Masonlar, Siyonistler, Sabetaycılar şu yada bu kılıkta faal ve kilit noktalarda işbaşında, daha dün bu milletin verdiği üniformayı taşıyıp bugün hdp-pkk ya bakanlık söylemi yapanlar sadece deşifre olanlardır

 11. 2 sene önce

  Şerefsizim demiş. İtiraf!

  Cevapla
 12. 2 sene önce

  bizde adami develete millete hizmet ediyor zannediyordukk

  Cevapla
 13. Bu hikayenin sonu:
  1- Süleyman Soylu harcanir (Mafya ile iliskili kötü adam)
  2- Berat Albayrak‘in bakan olarak siyasete geri dönüsü saglanir ( Mafya ile mücadele veren temiz adam, ENISTE)
  3- Sedat Peker kullanilip sonrada pacavra gibi bir kenara atilan zavalli bir mafya bozuntusu
  4- Itilmisligin verdigi öfke ile Sedat Pekerin ortaya dökecegi kirli camasirlar yüzünden tasfiye edilecek bir yigin adam
  5- 2023 secimlerine güclenerek giren temiz ve iyi Erdogan ailesi.

  Cevapla
 14. 2 sene önce

  Gözünüzü açın da bir bakın! …. Kim olursa olsun, .. hangi partidense olsun…. Son yılların en etkili içişleri bakanı bu n adam mı, değil mi? ….. Bu mafya arttığının tek derdi bu adamı düşürmek…… Bu işe en çok kim sevinir? Hdpkk,…. Yurt içindeki ve dışındaki insanlığın düşmanları……. Teyyo da geçmiş kenardan kenardan seyrediyor……. Sonunda kaybeden yine halk olacak….. Yazık!

  Cevapla
 15. 2 sene önce

  Tuzak kurmayı top çevirmeyi en iyi siz bilirsiniz ! ne oldum demiycen ne olacam diyecen hala oturuyorsun o koltukta .İstanbul valiside oturuyor.

  Cevapla
 16. 2 sene önce

  Cem Yilmaz yeni stand upına cok yanlis zamanda basladi..Stand upın kralini Soylu yapiyor…Ah be Cem yine yanlis zaman…

  Cevapla
 17. Bugün de memlekette utanması, arlanması, en ufak bir sakınması olmayan iki insan için kendi adıma bayağı bir utandım, tuzak kurmuşlar ne abiciğim yahu? Yahu afedersiniz de millete mal muamelesi yapmak bu kadar kolay olmamalı bir memlekette, utanıyorum yahu, bu laflarla, bu duruşla yapılan siyasetle beraber yaşamaktan utanıyorum, insani bir şey değil bu. Hayır, münferit olaylar da değil ki yaşananlar, her gün başka bir rezaletle karşılaşıyoruz, (daha dün yolsuz eski bakan için verilen araştırma önergesi reddedildi) alışkanlıktan sonumuz hayır olsun diyecek oluyorum ama hayır-mayır yok bu işin sonunda.
  Bir de dalgamızı geçelim; ister misiniz hadi özışık da yayınlasın bir görüşme kaydı, mükemmel olmaz mıydı?

  Cevapla
 18. 2 sene önce

  Şaka gibi, adam resmen dalga geçiyor.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!