Sumudica’dan taciz iddialarına cevap

featured

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor ile yollarını ayıran Marius Sumudica, kendisi hakkında cinsel taciz suçlamasında bulunan eski tercümanına cevap verdi. Ülkesi Romanya’da konuşan Sumudica, ”Kadınlardan hoşlanıyorum, karımla çok uzun zamandır birlikteyim, erkeklerden hoşlanmıyorum” dedi.

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor’daki teknik direktörlük görevinden ayrılan Marius Sumudica, eski tercümanı Oğuzhan Erdoğmuş’un iddialarına cevap verdi. Oğuzhan Erdoğmuş, “Sumudica, Yeni Malatyaspor’da görev aldığı dönem camiaya saygımdan dolayı konuşmamıştım. Hatırı sayılır insanlar araya girmişti. Şimdi konuşabilirim. Sumudica futbolcularına cinsel ve sözlü tacizde bulunuyordu. Bunu isterseniz ispat da edebilirim” iddiasında bulunmuştu.

‘BEN BİR AİLE BABASIYIM’

Sumudica, Romanya’dan Digisport’a yaptığı açıklamada, “Ben Malatya’dayken sesini çıkarmadı ve konuşmadı. Ben ayrılınca her şey yine başladı. Söylediklerini duyunca gülmeye başladım. Benim hakkımda çok şey söyleyin ama böyle şeyler değil! Asla! Avukatlarım ilgileniyor, benim ilgilenmeyeceğim bir konu. Kadınlardan hoşlanıyorum, karımla çok uzun zamandır birlikteyim, erkeklerden hoşlanmıyorum” dedi. Rumen teknik adam, “Ben kendisini ailesine adamış bir aile babasıyım. Bu tür şeylerle asla işim olmaz” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

10 MAÇI KAYBETTİ

Yeni Malatyaspor’un başında 15 maça çıkan Sumudica, bu karşılaşmaların 10’undan mağlubiyetle ayrıldı.

Sumudica’dan taciz iddialarına cevap

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!