Suriye’de şehit olan polisin naaşı Türkiye’ye getirildi

Suriye'nin Mare bölgesinde, PKK/YPG'li teröristler tarafından yapılan saldırıda özel hareket polisi Aytaç Altunörs şehit oldu, 1 polis memuru ise yaralandı.

featured

Fırat Kalkanı bölgesinde yer alan Mare kasabasındaki kontrol noktasında, Tel Rıfat bölgesindeki PKK/YPG terör örgütü üyeleri tarafından roketli saldırı yapıldı. Saldırıda roketatar isabet eden araçta bulunan özel harekat polisi Aytaç Altunörs şehit oldu, 1 polis memuru ise yaralandı. Yaralı polis memuru ile şehit polisin naaşı bölgeden tahliye edilerek, Çobanbey Sınır Kapısı üzerinden Kilis Devlet Hastanesine kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralı polisin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Şehit polisin naaşı ise morga konuldu.

Öğle saatlerinde yine Tel Rıfat bölgesindeki teröristler tarafından düzenlenen saldırıda 10 polis memuru yaralanmıştı. Her iki saldırı sonrası güvenlik güçlerince tespit edilen teröristlerin bulunduğu alanlar öbüs ve çok namlulu roket atarlar ile yoğun ateş altına alındı.

Suriye’de şehit olan polisin naaşı Türkiye’ye getirildi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 9 ay önce

    Başımız sağolsun.Cemil cümle Suriye Afgan püsürü toplayıp bu cenazenin arkasına takmak farzdır.Metiner konuşuyor ya “İslamofobi” geyikleri yapıyor.Onu en başa koyup mübarek şehidimizi memleket toprağında istirahatgâhına götürürken bu tufeyli islam kardeşlerimizi! çoluk çocuk kadın herif (4 milyon 5 milyon?) ne varsa yürüyüş kolunda rızayla olmuyor mu cebirle naaşımızın arkasına takıp yürütmek farzdır.Başımız sağolsun!

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!