‘Suriyeliler ülkelerine dönsün’ diyenlere Osmanlı Ocakları’ndan tehdit

Osmanlı Ocakları Başkanı Fazlı Bal, Suriyelilerin ülkesine dönmesini isteyenleri yayınladığı videoyla tehdit etti.

featured

Osmanlı Ocakları Türkiye Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Bal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla “Suriyeliler dönsün” diyenleri “Herkes akıllı olsun, herkes aklını başına alsın” sözleriyle tehdit etti.

Fazlı Bal TikTok’ta yayınladığı videoda şunları söyledi:

“Yıllar önce yüz binlerce Ermeniye, Yahudiye, Yunana, Bulgara vatandaşlık verdiniz. Kimsenin sesi çıkmıyor. Şimdi buradaki muhacirlere zır zır ötüyorsunuz. Bunlar bizim kardeşlerimiz. Herkes akıllı olsun, herkes aklını başına alsın. Burası güçlü Türkiye. Bu topraklar kanla alındı, kanla verilir. Öyle kolay değil.”

‘Suriyeliler ülkelerine dönsün’ diyenlere Osmanlı Ocakları’ndan tehdit

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

24 Yorum

 1. 1 ay önce

  İyi tamam senin karını bacını tiktok a atınca evine alıp orda da tiktok çektirirsin.

 2. 1 ay önce

  Alice’in Tuhaflıklar dünyasında yaşıyoruz, çişli bebeler de sağı solu tehdit eder olmuş!..

 3. 1 ay önce

  arkadas ! adı ustunde osmanlı ocagı.ummet mıllıyetcılerı(!)

 4. 1 ay önce

  Bizi vuracakmış bak ite hele!

 5. 1 ay önce

  Bu gelenlerin dedeleri değilmiydi hıristiyan fransızlar la bir olup osmanlı askerlerini olmadık işkencelerle öldüren o zaman ümmet değilmiydik aynı dine inanmıyormuyduk yoksa kardeşlik falan hikaye ellerine fırsat geçsin aynısını yaparlar türkün türkten başka kardeşi yok tanrı türkü korusun

 6. 1 ay önce

  Cahilin anlamadığı, mafya vari tehditle, silahla bir yere kadar gidersin…sonra altında kalırsın..

 7. 1 ay önce

  Son söylediklerin ilk söylediklerini çürütüyor. Kendin ile çelişiyorsun arkadaşım.
  Biz de kanla alındı diyoruz ve kaçaklar ile sessizce işgal ediliyor diyoruz. Sen bundan ne anlıyorsun. Tehdit ettiklerin vatanın bekasını düşünenlerdir. Evlatlarımız, kızlarımız, Suriyeliler ve Afganlar tarafından bıçaklanarak öldürülürken, tecavüz edilip başı taşla ezilirken de bunu yapanları tehdit edebildin mi, yoksa gözün yemedi mi? Ancak biz Türkleri tehdit edersiniz. Siz Türk değil ümmetçisiniz, siz başka bir şeysiniz ve bizi tiksindiriyorsunuz.

 8. 1 ay önce

  kim vermiş adamlar doğduğunda bu topraklardaydı türkiyede kaç rum ermeni var işgal gibi gelen 8 milyon suriyeliye karşılık onlara kaç para harcamışız adam askerliğini yapmış vergisini vermiş hala aynı muhabbet Arap isyanlarında ölen mehmetçik sayısı ingiliz kayıtlarına göre 1860-1912 arası 2milyon boş boş konuşuyorsun askerliğini yaptınmı bedellimiydin! besleme seni!

 9. 1 ay önce

  Yunan dediğin adaam ülkeyi kurtardı, Bulgar dediklerin halterde olimpiyat şampiyonlukları getirdi. Sen ne getirdin lan bu ülkeye

 10. 1 ay önce

  Başkan, reisi tehdit etmiş. Toprak kanla alındı kanla verilir demiş, paraya satanlara diyor bunu 😀 Yakındı Dürrizade Abdullah Efendi’nin fetvası da gelir. Fakat geldikleri gibi gidecekler!

 11. 1 ay önce

  Ağzından lağım saçan bir Osmanlı Oğlanı daha. Hiç şaşırmadık. Siz, Türk ulusunu ne sanıyorsunuz, günü geldiğinde o laflarını yedirirler sana.

 12. 1 ay önce

  Fazlı Bal, “Suriyeliler dönsün” diyenleri “Herkes akıllı olsun, herkes aklını başına alsın” sözleriyle tehdit etti.
  “TEHDİT” bu sözlerin neresinde?

  Cevapla
 13. 1 ay önce

  kaşlarını alıyonmu lan ?

 14. 1 ay önce

  Yunanistandan gelen yunana Bulgaristandan gelen bulgara vatandaşlık verildi diyor. Git önce bir Türk tarihini öğren. O gelenler Bulgarmıydı Yunanmıydı Yoksa öz be öz Türk müydü

 15. 1 ay önce

  emevileri baş tacı ettiniz.

 16. 1 ay önce

  Türkiye’nin toprakları kan ile alındı ise, Türk topraklarını nasıl kansız insanlara satıyorsun. Daha ne söylediğini kendin bile bilmiyorsun. Türk milletini tehdit edemezsin, Türk milleti seni tehdit eder sonra para aldığın yere sığınmak zorunda kalırsın seni kurtarsınlar diye

  • 1 ay önce

   Damarlarımızdaki asil kan ile boğarız düşmanlarımızı 🇹🇷
   Ne mutlu Türküm diyene 🇹🇷
   İyi ki varsınız veryansın tv

   Cevapla
 17. 1 ay önce

  has bahcelerinin oglanlari. hayret bozkurt isareti cakmamis, unuttu herhalde.

 18. 1 ay önce

  Bu cahillere Refik Halit Karay’ın Zeytindağı romanını (anı belgesel) anlayabilmeleri için en az üç kez okutup analizinı yaptırmalı ve ondan sonra anlarlar mı? Anlamazlar çünkü Kurtuluş savaşında koca Osmanlıyı yıkanların torunu oldukları için.Dedelerinin anlatımıyla Türk düşmanlığı yapıyorlar ve kendileri salak ve aptal oldukları için karşılarında olanı salak ve aptal zannetmeleri.

 19. 1 ay önce

  Şuna bir luppo verin otursun yesin mutlu olsun

 20. 1 ay önce

  Haklı herkes kendi soyuna vatandaşlık veriyor. Video daki arkadaşın soyuda belli. Doğru söylüyor bu vatan kanla alındı kanla verilirdi taaaki bunlar başa gelene kadar malesefki sınırdan elini kolunu sallayana verir oldular ev satın alana verir oldular.

 21. 1 ay önce

  Be kara cahil,
  Bulgar değil Balkan Türkü.

 22. 1 ay önce

  Evet karşımızda hem bir zır cahil çünkü Balkan Türkünü araplarla karıştırıyor,
  hem de hükümet oylarını sabote eden bir akılsız var.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!