‘Sütyeni yok’ diyerek Melis Sezen’i hedef alan MHP’li isim Adnan Oktar’ın kanalından çıktı

Eski MHP Milletvekili Ahmet Çakar, katıldığı televizyon programında oyuncu Melis Sezen'i, 47. Altın Kelebek Ödülleri töreninde giydiği kıyafet üzerinden hedef göstererek "Bir kıyafet giymiş, o kıyafet kanunen suç." dedi. MHP'li Çakar'ın geçmişte Adnan Oktar'ın kanalında programlara katıldığı ortaya çıktı.

featured
service

Eski MHP Milletvekili Ahmet Çakar, oyuncu Melis Sezen’i Altın Kelebek Ödülleri töreninde giydiği kıyafet üzerinden hedef göstererek, kıyafetin ‘kanunen suç’ olduğunu savundu.

Katıldığı televizyon programında konuşan Çakar, “Bu Sadakatsiz adlı dizide oynayan bir kız var. Adını filan bilmem. Geçen gün bir galaya çağırdılar. Bir kıyafet giymiş, o kıyafet kanunen suç. Hem de şikayete bağlı olmayan bir suçtur. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok, göğüs dekoltesi göbeğe kadar inmiş, yani bu ahlaksızlığın danikasıdır” ifadelerini kullandı.

 

Çakar’ın sözleri sosyal medyada tepki çekti.

HAZAL KAYA’DAN TEPKİ

Eleştirilerden biri de oyuncu Hazal Kaya’dan geldi.

Kaya, Twitter hesabından söz konusu programdan bir kesiti alıntılayarak “Oturdunuz koca koca hukukçular (!) torununuz yaşındaki kadının dekoltesini, bedenini mi konuşuyosunuz? Kadına şiddet suç değil mi? Ya da hedef göstermek? Ortada bir suç varsa suçlu sizsiniz. Ahlakınızda boğulun” mesajını paylaştı.

ADNAN OKTAR’IN KANALINDAN ÇIKTI

Melis Sezen’ni dekoltesi ve sütyen giymemesi ile hedef gösteren Ahmet Çakar, birçok kadına taciz ve tecavüzden mahkum olan suç örgütü lideri Adnan Oktar’ın kanalı olan A9 TV’de programlara katıldığı ortaya çıktı.

‘Sütyeni yok’ diyerek Melis Sezen’i hedef alan MHP’li isim Adnan Oktar’ın kanalından çıktı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 4 gün önce

  Ahlaktan suç uydurma saçmalığını savunanlara sormak lazım çeşitli Tarikat yurtlarında çocuklarımıza yapılan gerçek suçları konu etiniz mi?

 2. 4 gün önce

  Çağdaşlık, teşhircilik değildir. Cumhuriyet kızı, kadını, erkeği, çocuğu kısaca tüm toplum bireyleri, davranışıyla, duruşuyla, giyim kuşamıyla, konuşması ve dinlemesiyle yüksek cumhuriyet ahlakını, edebini, onurunu, erdemini, bilgisini yansıtmalıdır. Kadınlarımızın, sistemin güç odakları tarafından kara çarşaflara dolandırılmasına da, çırılçıplak denecek şekilde sergilenmesine de karşıyız.

 3. 4 gün önce

  Olmayan kanunlari bu tipler yapiyor iste. Mhp vekiliymis. Ihale komisyonundan baska yerde vekillik yapmaz bunlar.

 4. 4 gün önce

  Bu kadına tepki vermesinin sebebi kadın onunla birlikte olmamıştır diye. Başka bir sebebi de kadınlara şeriat getirmek istemeleri. Bu insanlara karşı çıkacaksın ki Türk kadınının gücünü görecekler. Türk kadını Araplaşmayacak

 5. 3 gün önce

  Döneminde yaptığı vekillikten ve meclis İdare amirliğinden çok iyi tanırım. İnsanların ekmeğiyle çok kolay oynar, olmadık yalan ve iftiralarla insanları, bozuk para gibi harcar. Her şey mübahtır onun için sadece trübünlere oynar. Bilen biliyor bu eski vekili, haber yapmaya değil, selam bile vermeye değmez.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!