Tarantino açıkladı: Kill Bill 3 geliyor

featured

Quentin Tarantino’nun en sevilen filmlerinden biri olan ve  baş rolünde Uma Thurman’ı izlediğimiz Kill Bill serisi için konuşan efsane yönetmen, Kill Bill’in üçüncü devam filminin masada olduğunu açıkladı.

Quentin Tarantino, en beğenilen filmlerinden biri olan Kill Bill serisinin üçüncüsünü çekeceğini açıkladı. Kill Bill 3 için hayata geçireceği ilginç bir fikri olduğunu söyleyen Tarantino, filmin tamamlanacağı tarihi de verdi.

Quentin Tarantino tarafından yazılıp yönetilen Kill Bill serisinin ikinci filmi Kill Bill: Volume 2’den bu yana tam 15 sene geçti. Fakat usta yönetmen, Uma Thurman’ın canlandırdığı, dünyanın en ölümcül kadını olan The Bride’ın (Gelin) hikayesinin henüz bitmediğini söylüyor.

WebTekno’nun haberine göre pazartesi günü ünlü talk-show programı Andy Cohen Live’a konuk olan Tarantino, Kill Bill evrenine devam etmek için kafasında harika bir plan olduğunu ifade etti. “Ne yapacağım hakkında bir fikrim var” diyen Amerikalı yönetmen, The Bride’ın uzun ve zorlu bir savaş verdiğini ve macerasına yakışır bir geri dönüşü hak ettiğini belirtiyor.

Thurman’ın hayat verdiği Beatrix ‘The Bride’ Kiddo karakteri, kilisedeki nikahı sırasında kurşunların hedefi olmuş, karnındaki bebeğini kaybetmişti. Buna rağmen hayata tutunmayı başarmış ve yıllar sonra komadan çıkarak peşinden gelen suikastçilerden intikam almıştı. İkinci filmde diri diri toprak altına girmesine rağmen tabuttan çıkmayı da başarmıştı.

Kill Bill: Vol. 3 için ilginç bir fikri olduğunu söyleyen Tarantino, yeni filmin tamamlanmasının üç yılı bulabileceğini belirtti. Çünkü Tarantino Kill Bill’den önce, henüz detaylarını açıklamadığı beş bölümlük bir dizi çekeceğini açıkladı.

Tarantino açıkladı: Kill Bill 3 geliyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!