Tartışmaya Ahmet Hakan da girdi… ‘Devlet ROK’u kenara çekmeli’

“Devletin acilen bu şahsı kenara çekip... Şu iki şeyin hesabını sorması lazım: Bir: FETÖ zamanı 'Tutuklanacak' diyerek ortalığı terörize ediyordun. Hele gel bakalım. Önce bunun bir hesabını ver. İki: Sen kimsin ki devlet, senin ricanla hareket etsin. Türk hukuk sistemine hakaret etme cüretini nereden buluyorsun. Bunun da hesabını ver."

featured

Rasim Ozan Kütahyalı son haftalarda gündemden düşmüyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Beyaz TV Kütahyalı’ya söylediği sert sözlerin ardından Kütahyalı durulmuyor…

Önceki gün “Ayşenur Arslan’ı hapse atıyorlardı, biz devreye girdik; Uğur Dündar 28 Şubat soruşturmasında korkuyordu, bizi aradı!” diyen Rasim Ozan Kütahyalı’ya bir yanıtta Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan‘dan geldi. Devletin Kütahyalı’yı “kenara çekmesi gerektiğini” söyleyen Hakan, “FETÖ zamanı ‘Tutuklanacak’ diyerek ortalığı terörize ediyordun. Hele gel bakalım. Önce bunun bir hesabını ver” diye sorulması gerektiğini savundu.

Hakan’ın “Devletten rica ediyormuş, devlet tutuklamaktan vazgeçiyormuş” başlıklı yazısı şöyle:

“FETÖ zamanıydı. Her ekrana çıktığında FETÖ’cü savcılarla yakınlığına güvenerek benim için ‘Tutuklanacak… Tutuklanacak…’ diye bağırırdı. Sadece benim için değil, birçok kişi için yapardı bunu. Hiç utanmazdı. Hiç arlanmazdı. Aradan yıllar geçti. Nasıl olduysa oldu, bu şahıs kendini kurtardı. Ve hâlâ ekranlarda. Ve hâlâ aynı havalarda.

Bugün de ekranlara çıkıp… ‘Devlet falancayı tutuklayacaktı, ben ve karım devreye girdik, devletten rica ettik, devlet de bizi kırmadı, kendisini kurtardık’ diyor, diyebiliyor.

FETÖ egemenken… ‘Tutuklanacak, tutuklanacak’ diye haykırırdı. FETÖ egemen değilken… ‘Tutuklanacaktı, ben kurtardım’ diye haykırıyor.

Devletin acilen bu şahsı kenara çekip… Şu iki şeyin hesabını sorması lazım:

Bir: FETÖ zamanı ‘Tutuklanacak’ diyerek ortalığı terörize ediyordun. Hele gel bakalım. Önce bunun bir hesabını ver.

İki: Sen kimsin ki devlet, senin ricanla hareket etsin. Türk hukuk sistemine hakaret etme cüretini nereden buluyorsun. Bunun da hesabını ver.”

Tartışmaya Ahmet Hakan da girdi… ‘Devlet ROK’u kenara çekmeli’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 10 ay önce

    Benimde bir hazımsızlık sorunum vardı fakat kendileri zat-ı şahanelerine ulaşamdık..

  2. 10 ay önce

    Çok haklı bu kötü (şimdi dava yemeyelim bunlardan) adma ve karısı bu millete musallat olmuştur.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!