TFF Başkanı Nihat Özdemir’den küme düşme açıklaması

featured

TFF Başkanı Nihat Özdemir, ‘Bu sene küme düşme kaldırılacak mı?’ sorusuna kesin bir dille yanıt verdi.

TFF Başkanı Nihat Özdemir TFF 1.Lig, Misli Com 2. Lig ve Misli Com 3. Lig’de son haftalarda sessiz ve derinden gelen “küme düşmenin kaldırılması” söylentileriyle ilgili olarak ““Newton kanunları kadar kesin bir gerçek var ortada: tıpkı yer çekimi gibi, küme düşme de bir gerçektir ve olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Milliyet’ten Atilla Gökçe’ye açıklama yapan Nihat Özdemir şu ifadeleri kullandı:

“Hiç kimse aklına bile getirmesin. Bu liglerin statüsü, oyunun kuralları var. Geçen sezonun sonunda pandemi nedeniyle küme düşmenin durdurulması kararı bir iyi niyet örneğiydi. Ama bu yıl da düşmenin kaldırılması çok yanlış olur. Böyle yanlışlar yapmaya hakkımız yok. Newton kanunları kadar kesin bir gerçek var ortada: tıpkı yer çekimi gibi, küme düşme de bir gerçektir ve olacaktır. Kulüpler kulis yapacağına son haftalarda daha iyi sonuçlar almaya çalışsınlar. Düşmenin kaldırıldığı ligleri taşımak da, oynatmak da artık mümkün değildir.”

TFF Başkanı Nihat Özdemir’den küme düşme açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 1 sene önce

    Nihat Bey’in sözlerini can kulağı ile dinliyorum. Zira Beşiktaş var ortada. Söylediği doğru. Yalnız. Şu gerçeğide kendisine hatırlatmama izin versin. Ben devlet memuruyum. Bana rüşvet teklifi ile gelen olursa babamın oğlu olsa tanımam.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!