‘TFF Beşiktaş’ı 1986-1987 şampiyonu ilan etmeli’

featured

Beşiktaş İcra Kurulu Başkanı ve Genel Sekreteri Mesut Urgancılar, sosyal medyada katılığı bir canlı yayında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Son zamanlarda sürekli gündeme gelen Talisca haberlerine de açıklık getiren Urgancılar, “Talisca, Çin’deki maaşından yüzde 70-80 indirim yapsa bile önümüzdeki sezon bizim bütçemiz için uygun olamayabilir. Mevcut şartlarda transfer edilmesi çok zor” diyerek bu transferin neredeyse imkansız olduğunu söyledi.

​Mesut Urgancıların yaptığı açıklamalardan satırbaşları şu şekilde:

‘FİFA VE UEFA’DAN GELECEK HABERLERİ BEKLİYORUZ’

“Dünyanın binbir hali var denirdi meğer bin ikinci hali de varmış. Özellikle modern çağda böylesi bir esaret, tüm dünya bireylerinin evde kalması bambaşka bir yaşam biçimi. Hayatın hiçbir alanında hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

FIFA’da da UEFA’da da bitmek bilmeyen toplantılar var. Biz de bu toplantıları kaçırmadan takip ediyoruz. Onlardan gelecek olan yönlendirmeleri bekliyoruz. Avrupa’da pek çok kulüp var olan kadrolarında tasarruflar yapacaklarını açıkladı. Bunun dışında ekonomik gücü iyi takımlar, özellikle Bundesliga’da, diğer takımlara yardımcı olabileceklerini söylediler.”

‘LİG İÇİN 2 ALTRENATİF VAR’

“Lig için iki alternatif var. Oynanmamış kabul edilmeli ya da yaz aylarında haftada üç maç oynanarak son sekiz maç tamamlanmalı. UEFA, lig oynanmazsa son 5 yılda ülkeyi en iyi temsil eden takımın gönderilmesini talep ediyor.”

‘TFF BEŞİKTAŞ’I 1986-1987 ŞAMPİYONU İLAN ETMELİ’

”Mesut Bakkal’ın itirafları neticesinde TFF’ye bir başvuruda bulunduk, cevabını bekliyoruz. Evde boş oturmak yerine ‘1986-87 Şampiyonu Beşiktaş’ açıklaması yapıp, özür dileyebilirler.”

‘TALİSCA MEVCUT ŞARTLARDA TRANSFER EDİLEMEZ’

“Talisca, Çin’deki maaşından yüzde 70-80 indirim yapsa bile önümüzdeki sezon bizim bütçemiz için uygun olamayabilir. Mevcut şartlarda transfer edilmesi çok zor.”

‘TFF Beşiktaş’ı 1986-1987 şampiyonu ilan etmeli’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 sene önce

    Kim bu saçmalayan tombalak

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!