Tokatlanan İHA muhabirinden ‘Muharrem Sarıkaya’ kararı

featured

Bir yayın sırasında, ses kontrolü yapan İHA muhabiri Ahmet Demir’e attığı tokatla gündem olan Muharrem Sarıkaya, yazılarına kaldığı yerden devam ederek dikkatleri üzerine çekti. Sarıkaya’nın bu hamlesinin ardından Ahmet Demir cephesinde de yeni bir gelişme yaşandı.

Geçen aylarda, bir yayın sırasında, ses kontrolü yapan İHA muhabiri Ahmet Demir’e attığı tokatla gündem olan Muharrem Sarıkaya, yazılarına kaldığı yerden devam ederek dikkatleri üzerine çekti.

Son yazısını 17 Aralık’ta kaleme alan, 14 Şubat’ta da ‘İkinci şans’ başlıklı yazısı ile köşesine geri dönen Muharrem Sarıkaya, “Vicdanen ve etik açıdan, kusurlu bir davranışın sahibi olarak yapılması gerekenleri yaptım. Belirli bir süre de yazılarıma ara verdim…” demiş ve sözlerini şöyle noktalamıştı: “İkinci şansın üçüncüsü olmadığını da biliyorum. Bu bilinçle tekrar merhaba diyorum…”

thumbnail
İlişkili haber

HaberTürk’ün ‘ilkeli tutumu’ 2 ay sürdü! Tokatçı Sarıkaya geri döndü

Muharrem Sarıkaya’nın bu hamlesinin ardından gözler İHA muhabiri Ahmet Demir’e çevrildi. Yaşanan tatsız olayın ardından açıklama yapan Demir, yayın sırasında yaşananları, “Çok zoruma gitti bir şey yapamamak ve karşındaki insanın bir şey yapmaması” diyerek anlatmış ve ardından da “Benden özür dilemeye çalıştı. Müdürüm ısrarla kabul etmemi istedi ve ben de yaşına hürmeten kabul ettim ancak avukatımla görüştüm. Rencide olduğum için hukuki süreci başlatacağım. Salı günü dava açacağım” demişti.

UZLAŞMA YOLUNA GİTTİLER

Muharrem Sarıkaya’nın geri dönmesinin ardından nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olan Ahmet Demir cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Medyaradar’ın haberine göre Muharrem Sarıkaya ve Ahmet Demir arasındaki dava başlamadan bitti ve iki isim uzlaşma yoluna gitti.

Tokatlanan İHA muhabirinden ‘Muharrem Sarıkaya’ kararı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!