Tolga Ağar da Erdoğan videosu paylaştı… ‘Hodri Meydan’

featured

AKP Milletvekili Tolga Ağar, daha önce Fahrettin Altun’un da paylaştığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın araç kullanırken çekilmiş videosunu paylaştı.

Organize suç örgütü yöneticisi Sedat Peker’in videolarında hedef aldığı isimlerden olan Mehmet Ağar’ın oğlu AKP Elazığ Milletvekili Tolga Ağar, Cumhurbaşkanı ve KP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Hasdal’da yol açılışına katıldıktan sonra makam aracını kullandığı sırada çekilmiş bir videosunu yayınladı.

Tolga Ağar’ın Twitter hesabından paylaştığı video dün (22 Mayıs) Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından da paylaşılmıştı. Hasdal’da yol açılışına katıldıktan sonra makam aracının sürücü koltuğuna geçen ve aracı Fatih Camisi’ne kadar kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın videosunda yanında Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu oturuyor. Videoda, Ömer Karaoğlu’nun ‘Yol mu dayanır?’ adlı şarkısı çalıyor. Altun videoyu, şarkının “Gönül gönüle değince, omuz omuza verince, dönüp Hakk’a yürüyünce yol mu dayanır…” sözleriyle paylaşmıştı. Tolga Ağar’ın da aynı sözlerle videoyu paylaştığı görüldü.

‘HODRİ MEYDAN’

Tolga Ağar, akşam saatlerinde bir başka paylaşım daha yaptı. Ağar paylaşımına #Erdoğanlabirlikteyiz etiketini koyarak “Biz vatan, devlet, bayrak, namus ve şeref için ölmeyi göze alanların torunlarıyız, çocuklarıyız. Varsa aynı şerefte aynı yürekte olan hodri meydan” ifadelerini kullandı. Tolga Ağar, mesajının sonuna Türkiye bayrakları ekledi.

SEDAT PEKER, YELDANA KAHARMAN CİNAYETİYLE SUÇLAMIŞTI

TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi de olan Tolga Ağar aynı zamanda AKP Genel Merkez Marmara Bölge Koordinatörü görevine getirilmişti. Peker videolarında Tolga Ağar’ı Yeldana Kaharman cinayetiyle suçlamıştı. Tolga Ağar, “Konu adli makamlarca soruşturulmuş ve hukuki süreç tamamlanmıştır” diye yanıt vermişti.

Tolga Ağar da Erdoğan videosu paylaştı… ‘Hodri Meydan’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 sene önce

    Ülen askerlikte bile torpilli geçirmişsin.

  2. Vatan, millet, bayrak…Hep ayni sihirli kelimeler. Ne hikmetse ugruna canini verenler hep baskalari.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!