‘Torpil listesi’ sorulan TÜGVA başkanı: Doğru bilgiler de var

featured

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, gazeteci Metin Cihan’ın yayınladığı torpil listesi, özel hat ve usulsüz tahsis belgeleri hakkında açıklama yaptı. ‘Bir kere bu içerden belgeleri almış bu adam, sızdırmış, yedek yapmış ve ifşa ediyor’ diyen Eminoğlu, ‘Doğru bilgiler de var. Sistemimizden alınmış’ dedi.

TÜGVA Genel Başkanı Eminoğlu, Cüneyt Özdemir’in canlı yayınına katılarak sorularını yanıtladı.

“Belgeleri sızdırmış, kendine yedek yapmış ve ifşa ediyor. Yola buradan çıksak bile ne kadar sıkıntılı olduğunu görürüz. Şu anda Metin Bey’in ifşa ettiği çalışmalar bizim çalışmalarımız oldu iddia ediliyor. Kendisinin evrakta düzenlediği yerler var, doğru bilgiler de var. Sistemimizden alınmış” dedi.

Metin Cihan’ın ifşa ettiği belgeler arasında doğru bilgiler olduğunu da kabul eden Eminoğlu, “Yıllar sonra ifşa eden zihniyet, bunların taktiği ve uygulaması. Biz her konuda her açıklamayı yaparız. Hiçbir konudan çekinmiyoruz. Türkiye bir hukuk devletidir. Hepsine biz varız diyoruz” diye konuştu.

Eminoğlu, “Adalar konusunda kaybettikleri için her alanda saldırmaya devam edecekler. Gündemimiz bunlarla meşgul değil, biz gençlik çalışması yapalım ve gençlerin gelişimine katkı sağlayalım” ifadelerini kullandı.

TÜGVA için ‘paralel yapı’ benzetmesi… Belgeler yayınlandı vakıf açıklama yaptı

‘Torpil listesi’ sorulan TÜGVA başkanı: Doğru bilgiler de var

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!