Trafikte vahşet… Öldüresiye dövüp arabasına binip yola devam etti

Ankara Keçiören'de trafikte çıkan bir tartışma sonrası bir kişi, bir başka sürücüyü aracına vurarak kanlar içinde bıraktı. Çevredekiler olaya tepkisiz kalırken, iki kişinin müdahalesi ile genç sürücü ölümden döndü. Bağlum'da çıkan bir başka tartışmada ise saldırganlar baba ve oğlu ile kavgayı ayırmaya çalışan bir vatandaşı bıçakladı.

featured

Ankara Keçiören’de 2 aracın trafikte girdikleri sözlü tartışma kavgaya dönüştü. Yükseltepe Mahallesi’nde yaşanan olayın son anları orada bulunan vatandaşlar tarafından kayıt altına alındı.

Siyah renkli araçtan inen orta yaşlardaki erkek şahıs, beyaz renkli otomobili kullanan genci darp etti. Gencin yüzü gözü kan içinde kalırken, kendisine vuran kişiye “Yapma ağabey” dediği duyuldu.

Gencin yardım talebine rağmen saldırmaya devam eden şahsa çevreden yetişenler müdahale etti. Saldırdığı gencin yüzünü aracın kaputuna süren şahıs, kaputa akan kanlara rağmen vurmaya devam etti.

Darp edilen gencin ayakta duracak hali kalmazken, birçok kişinin olayı uzaktan seyrettiği görüldü. O anlarda 70 yaşlarındaki bir vatandaş saldırgan şahsa müdahale ederken, çevrede yetişen bir kişi daha olaya müdahale etti.

Müdahalenin ardından aracına hızla binen saldırgan şahıs olay yerinden son sürat uzaklaştı.

Gencin yardımına koşan çevredeki vatandaşlar, ilk yardım yaptıktan sonra olay yerine ambulansı çağırdılar.

O anlarda yaralı gencin ayakta durmakta zorlandığı ve yüzünün kan içinde kaldığı görüldü.

Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan yaralı gencin hastaneye kaldırıldığı ve durumunun iyi olduğu belirtildi.

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından olay yerinden kaçan 06 MDA 03 plakalı aracın sahibi polis tarafından aranıyor.

YİNE KEÇİÖREN BU SEFER BIÇAKLAMA

Olay, dün akşam saatlerinde Keçiören ilçesinde bulunan Bağlum kavşağında meydana geldi. İki grup arasında yol verme nedeniyle çıkan tartışma, kısa sürede büyüyerek bıçak ve beyzbol sopalı kavgaya dönüştü. Kavgada Ethem Şahin sırtından bıçaklanırken, oğlu Berkay Şahin ise beyzbol sopasıyla yaralandı. Kavgayı görerek araya girmeye çalışan bir kişi de aldığı bıçak darbesiyle yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Yaralılar, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Sırtından bıçaklanan Ethem Şahin, burada yapılan müdahalenin ardından Sanatoryum Hastanesine sevk edildi.

Öte yandan, olayın yaşandığı anlar bir kişi tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

‘HER ŞEY KAMERA KAYITLARINDAN ÇIKAR ZATEN’

Ethem Şahin’in eşi Mülkiye Şahin, “Bize olay yerinde olan tanımadığımız biri telefon etti. ‘Oğlunu dövdüler, gel’ dedi. Oğlum ve eşim yeğenimin arabasıyla çıkmışlardı. Trafikte hiç tanımadıkları biri sallama bıçakla eşimi sırtından bıçaklamış. Her şey kamera kayıtlarından çıkar zaten. Onlar bizi tanımıyor biz onları tanımıyoruz. Trafikteki olan olay hiç tanımadıkları kavgayı ayıran başka birini de bıçaklamışlar. Onu da tanımıyoruz” dedi.

Trafikte vahşet… Öldüresiye dövüp arabasına binip yola devam etti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. Mafyatik hödükler (görgüsüz, kaba) her yeri istila ettiler. Uygar insanların başvurduğu adalet sistemi de tıkanınca geriye mafyanın ve hödüklerin yükselişi kaldı. Uygar insanların eli kolu bağlandığı için meydan yabanilere bırakıldı. Her yerde bu yabaniler var. Yolda, trafikte, hastanede, pazarda, adalet saraylarında. Türkiye yabani istilası altında. Bunların çoğu insan topluluklarıyla bir arada yaşamayacak kadar yabani. Bunları tımar etmek için özel rehabilitasyon kampları kurulmalı. Bunlar insanlarla bir arada yaşamazlar. Ya rehabilite olup, psikiyatrist onayıyla topluma dönecekler, ya da sürekli tımar edilmek üzere insanlardan izole edilecekler. Bu yabaniler, uygar toplumlardan uzaklaştırılmalı, ayrı bir yere konulmalı. Bunların yüzünden uygar insanlar da yabanileşiyor. Bu yabanilerin yaydığı dehşet nedeniyle uygar olanlar da şiddet yanlısı olmaya başladı. Şiddet de bulaşıcıdır. Bu yabaniler, uygarlardan üstün tutuldukça, sırtları sıvazlandıkça şiddet toplum geneline yayılacaktır. Beka sorunu diyorlar, asıl beka sorunlarından biri de budur. Bu yabanilerin insan topluluklarından kesinlikle uzaklaştırılması, kamplara koyulup oralarda tımar edilmesi gerekmektedir.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!