Tren rayına düşen genç kadın kendini kurtaran kişiyi arıyor

İngiltere'nin başkenti Londra'da metro raylarına düşen 21 yaşındaki kadın elektrik akımına kapıldı. Akım nedeniyle ellerini raylardan ayıramayan kadının yardımına başka bir yolcu yetişti. Kadın şimdi, teşekkür etmek için kendisini raylardan çekip kurtaran genci arıyor.

featured

Galler’in Torfaen bölgesinde bir hastanede çalışan Tegan Badham adlı kadın, 10 Temmuz’da Londra’daki Kings Cross St Pancras tren istasyonunda rayların üzerine düştü.

Hastaneye kaldırılan 21 yaşındaki Badham, yanıkları ve sırtındaki kırık bir kemik nedeniyle tedavi edildi.

‘ŞOKU TÜM VÜCUDUMDA HİSSETTİM’

NTV’de yer alan habere göre; İngiltere’nin başkentinde düzenlenen Wireless festivaline katılan Badham, “Trenin köşeyi döndüğü yere yakın düştüm. İlk birkaç saniye neler olduğunu anlamadım. Ayağa kalmaya çalıştım ama beni elektrik çarptı. Bu duyguyu nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum, elektrik şokunu tüm vücudumda hissettim. Hareket edemedim. Akım, o kadar güçlüydü ki ellerimi pistten çekemedim” diye konuştu.

TikTok hesabından açıklama yapan Badham ardından, “Bir adamın beni yukarı çektiğini hatırlıyorum ama gerçekten ne olduğunu bilmiyordum. Ağlıyordum, herkes etrafımdaydı ve korkuyordum. Ölümü aldattığımı hissettim” dedi.

‘HAYATIMI KURTARAN İNSANI ARIYORUM’

Diğer taraftan, Badham iyileşmek için işten izin aldığını ve yaşadığı kazanın ardından  panik atak geçirdiğini belirterek, hayatını kurtaran insanı aradığını duyurdu.

Tren rayına düşen genç kadın kendini kurtaran kişiyi arıyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!