Tuğçe Kazaz bu kez de ‘şeriat’ övgüsüyle gündemde

Sık sık söylemleriyle tartışmalara neden olan eski manken Tuğçe Kazaz'ın 'şeriat' açıklamaları sosyal medyada gündem oldu.

featured

İktidara yakınlığıyla bilinen eski manken Tuğçe Kazaz bu kez de şeriat açıklamalarıyla gündem oldu.

Şeriattan övgü dolu sözlerle bahseden Kazaz, insanca yaşamanın formülü olduğunu savundu. Kazaz, “Korkmayın biz şeytanca yaşamaya çalışan bir toplumuz bize şeriat gelmez!” dedi.

Kendi sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kazaz, “Şeriat temiz toplumlara gelir. Şeriat; Allah’ın merhamet ve rahmeti, Hz. Muhammed’in ahlakı, Hz. Ömer’in adaleti, Hz. Ali’nin cesareti, Fatih’in ferasetidir. Şeriat insanca, hakça, Allahça yaşamanın formülüdür. Korkmayın biz şeytanca yaşamaya çalışan bir toplumuz bize şeriat gelmez!” ifadelerini kullandı.

Ardından bir açıklama daha yapan Kazaz paylaşımına, “Geçenlerde katıldığım Kırmızı Masa programında şeriatla ilgi fikirlerimi söylemiştim. Benim anladığım şeriat ile sizin İslam’dan soğutmak adına kötülediğiniz şeriat bir değil” dedi.

 

Tuğçe Kazaz bu kez de ‘şeriat’ övgüsüyle gündemde

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 8 ay önce

  medya maymunu gündeme geldikçe hayat bulur trolü beslemeyin.

 2. 8 ay önce

  Tugce Hanim tebrikler, on numara sirk ornegi oldunuz. Allah’in ahlaki, Allah’in adaleti, Allah’in azmi, Allah’in bilgeligi yetmiyor cunku, o yuzden peygamber ile baslayip, Fatih denen kardes katili ile cikmissiniz. Hepsini de Allah’in yanina ek yapmissiniz. Cok guzel, gercekten cok basarili bir sirk nasil yapilir ornegi. Sizin gibi “dindarlar” yuzunden cikamiyoruz duzluge, ustelik kimseyi de dinlemiyorsunuz. Cin-18, Ankebut-41, Araf-3, Neml-4.

  • 8 ay önce

   Yorumsuz!
   Katil dediğin Fatih olmasaydı sen hala kim bilir kimin torbasında oluvaktın
   Katil senin baban soyun sopun
   Bu salak kadını eleştirmek için referans yaptığın kıyas ettiğin Fatih’in taşağında kul olamazsın densiz dangalak geri zekalı mahluk kazasın değişik formusun başka farkınız yok oda gerizekalı yurtığı var sende geri zekalı

 3. 8 ay önce

  Tuğçe Kazaz denen hanım daha düne kadar Yunan birisiyle evlilik yaparak dinini değiştirmiş, müslümanlığı terk ederek hristiyanlığı seçmemiş miydi ?? Şimdi de kalkıp millete din dersi vermeye mi kalkıyor ? Şeriat doğrudur veya değildir olayı değil bahsettiğim. Kimin imanı ne kadardır onu elbette Allah bilir. Bu ayrı bir konu ama madem geçmişinde böyle bir olayın oldu bari sus da kendini daha fazla rezil etme !

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!