Turgut Altınok’a mal varlığı göndermesi: Bütün Ankara’ya komşuymuşsunuz

AKP'nin Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı ve mevcut Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'a "çöp konteyneri yok" eleştirisi yapan bir vatandaşın, "Hangi mahallede oturuyorsunuz" sorusuna verdiği "Komşuyuz. Gerçi bütün Ankara'ya komşuymuşsunuz" yanıtı gündem oldu.

featured
Mal varlığı açıklamasıyla Türkiye’nin gündemine yerleşen AKP’nin Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Turgut Altınok, Oğuzhan Uğur’un sunduğu ‘Mevzular Açık Mikrofon Yerel Seçim Özel’ isimli programa konuk oldu. 

Altınok, programda kendisine yöneltilen “Londra’dan kaç liraya aldı büyükşehir belediye başkanı söylesin” sorusuna, “Altınok’un Londra’da evi yok. Biz bu toprağın çocuğuyuz. Altınok’ta allem güllem işler de yoktur, net bir adamdır” yanıtını verdi. Altınok’a seyircinin “Helal olsun Türkiye’ye böyle insanlar da lazım” yanıtı salonda gülüşmelere neden oldu.

Daha sonra bir seyircinin “Keçiören’in hiçbir yerinde çöp konteyneri yok” eleştirisine “Hangi mahallede oturuyorsun?” sorusuyla yanıt veren Altınok’a “mal varlığı” göndermesi yapılması da dikkat çekti. Seyirci, Altınok’a “Tepebaşı’ndayım, komşunuzum. Gerçi mal varlığınızla birlikte tüm Ankara’ya komşuymuşsunuz” sözleriyle yanıt verdi.

O diyalog sosyal medyada gündem oldu.

MAL VARLIĞINI AÇIKLAMIŞTI

Daha önce yaptığı açıklamada “Mal bizim değil Allah’ın, hepsi Allah’ın, biz emanetçisiyiz” diyen Turgut Altınok, mal varlığını açıklamıştı. Turgut Altınok’un mal varlığı tartışma konusu olmuştu.

İşte Altınok’un açıkladığı mal varlığı listesi:

Turgut Altınok’a mal varlığı göndermesi: Bütün Ankara’ya komşuymuşsunuz

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!