Türk Bayrağı’nı sofra bezi yaptılar!

featured

Kocaeli AKP Gebze ilçe Teşkilatı’nın Arapçeşme Mahallesi’nde sandık başkanları toplantısında, masalara serilen Türk Bayrakları sofra bezi gibi kullanılarak üzerine yiyecekler konuldu. AKP’li yöneticilerin sosyal medyadan paylaştığı toplantının fotoğrafları büyük tepki çekti.

Kocaeli AKP Gebze Seçim İşleri Başkanı Enes Yaylak’ın başkanlığında gerçekleşen sandık başkanları toplantısında, Türk bayraklarının masa üzerine serilip sofra bezi gibi kullanılmasına tepkiler büyüyor.

‘HAYIRLARA VESİLE OLSUN’ PAYLAŞIMI

AKP Gebze İlçe Başkanlığı, skandal fotoğrafları sosyal medya hesabından, “Seçim İşleri Başkanımız Enes Yaylak’ın Başkanlığında, Kocaeli Büyükşehir ve Gebze Belediyesi meclis üyesi Geçmiş Dönem İlçe Başkanımız Hasan Soba, Teşkilat Başkanımız Mustafa Önal ve Seçim İşleri Başkan Yardımcılarımızın Katılımıyla Arapçeşme Mahallesi Sandık Başkanları Toplantısı gerçekleşmiştir. Toplantımız Hayırlara vesile olsun” notuyla paylaştı. Paylaşıma tepki yağdı.

‘MİLLİ DEĞERLERİMİZ HEPİMİZİN KUTSALI’

Sözcü’nün aktardığına göre, AKP’li Gebze İlçe Başkanlığı’nın paylaşımını eleştiren CHP Gebze ilçe Başkanı Gökhan Orhan, “Her fırsatta kendinden olmayanı çeşitli terör örgütleri ile ilişkilendiren, vatan, bayrak sevdasını edebiyattan öteye geçiremeyen AKP hükümeti, teşkilatlarına yeteri eğitimi verememiş sanırım. Seçim hazırlığı diye toplantı yapılan masada bayrağımız bir masa örtüsü olarak kullanılıyor. Milli değerlerimiz hepimizin kutsalı. Hele ki uğruna milyonlarca vatan evladını şehit verdiğimiz bayrağımız. Bu davranışlarını kendilerine yakıştıramamakla beraber AKP Gebze İlçe Teşkilatını kınıyorum” diyerek tepkisini dile getirdi.

Türk Bayrağı’nı sofra bezi yaptılar!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

10 Yorum

 1. 1 sene önce

  19 mayıs kutlamalarında fethiye belediye başkanı da bayrağımızı otobüsten vatandaşlara fırlattı,zaten çoğu rüzgardan yerlere düştü,otobüsün lastiğinin altına girdi vs… başkan kendini savundu,bayrak yerlerde süründüğüyle kaldı… bayrakla ilgili bu gibi durumlara tedbir alınmazsa Allah korusun amerikan bayrağı gibi iç çamaşırlara işlenecek diye korkuyorum.

  Cevapla
 2. Yuh olsun size. Miting sonrası çöpteki Türk bayrakları, sofra bezi yapılan Türk bayrakları, ermenistan maçında toplanan Azerbaycan bayrakları… Nesiniz lan siz!!!

  Cevapla
 3. 1 sene önce

  Bukadar ki akp ve şeriatçılar türk kutsallarına hakaret etmiş , Yunan İran Fransa etmemiş. Bunlar sanki skandallar partisi

  Cevapla
 4. Yahu niye kizip heyecanlaniyorsunuz!? Kendi kutsal AKP-Bayraklari bile sofra örtüsü olmusken, onun yaninda Türk Bayragi gözlerine batarmi bu görgüsüz, bilincsiz, ruhsuz, aidiyet duygusundan mahrum, vatandaslik bilincinden vasfindan fersah fersah uzak tiplerin!

  Cevapla
 5. 1 sene önce

  Bu tipler bilinçsiz, vatan, bayrak, toprak kelimelerinin anlamını bilmeyen güruh. Diyecek çok şey var ama her şeyi de burada yazamıyoruz.

  Cevapla
 6. 1 sene önce

  İran’da İslamcı devrim oldu , ABD’ye ve emperyalizme karşı düşmanlık adına. Ve humeyni İran’a geldi bleyzer arabası ile sokalarda dolaştı halkta salak salak sevindi. Ama kimse sormadı humeyni neden ABD konsolosluğu plaka arabası ile sokalarda dolaşıyor? Batı İslamcıları İslam dinine karşı ve ülkeleri yıkmak için örgütlendirir , bunların hepsi ajan. Sizin fetollah gülen ve AKP’de bizim humeyni gibidir ve Türkiye’yi hiç sevmiyorlar , türk bayrağını yere sermelerinden belli. Maalesef o sofrada oturanlardan bir kişi bile tepki vermemiş. Ama ben megallo idea’nın işbirlikçileri tarafından türk halkına bir mesaj göndermek görüyorum. Humeynilerinizden korkun , bize bakın ve korkun

  Cevapla
 7. 1 sene önce

  yaaa bu ne basiretsizlik.hic mi kimsede zerre düşünce yok.bu nasıl bir kifayetsizlik.kimse bundan sonra vatan bayrak diye ahkam kesmesin.bu güruhla siyaset yapılıyorsa yazık bu ülkeye.sizin ben beyninizi……..kimisi de Fethiye belediye başkanı da şöyle yaptı diye ahkam kesiyor.daha artık ne denebilir ki bu kadar aymazlıga.

  Cevapla
 8. kurumlardan TURK ismini kaldiran zihniyet sasirtmaz

  Cevapla
 9. kurumlardan TURK ismini kaldiran zihniyet sasirtmaz

  Cevapla
 10. 1 sene önce

  Kuran-i Kerim pastasi yapip yiyen andavallardan, kabe maketini tavaf eden putperestlerden baska ne beklenebilir ki. Yakisani yapmislar.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!