Türkiye’nin konuştuğu Suphiye Orancı’yla ilgili yeni iddia: Erkek bebeği de vardı

Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan kızı Duygu Nebioğlu’nun bir de erkek kardeşi oldupu iddia edildi. 

featured

Türkiye’nin konuştuğu Suphiye Orancı’yla ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Annesi ile en son 2010 yılında görüştüğünü söyleyen Duygu Nebioğlu’nun annesini bulmak için katıldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dikkat çeken bir iddia daha ortaya atıldı.

Dün Müge Anlı’nın programına bağlanan bir kadın, Orancı’nın bir de oğlu olduğunu öne sürdü.

Suphiye Orancı’nın arkadaşı olduğunu söyleyen kadın, “Suphiye asil, güzel, narin, çok tatlı bir arkadaşımdı. Doğru düzgün bir aile yaşantısı yoktu, ona sahip çıkan yoktu. Erol mahallenin delikanlısıydı, onunla çıktıklarını söylemişti. Ondan bir çocuğu olduğunu duyduk. Çocuğu sonra Erol’un annesine bırakmış. Doğan bebek erkekti. Olay sonrası Erol’un ailesi mahalleden taşındı” dedi.

‘KARDEŞLERİM GİBİ ŞANSLI DEĞİLDİM’

Duygu Nebioğlu, Sevgi Nebioğlu ve Dilara G.’nin en büyük ablaları Furaye de suskunluğunu bozdu. “Aramızda Kalmasın”a konuşan Furaye, şunları söyledi:

“Ben kardeşlerim gibi şanslı değildim. Onlar iyi ailelere evlatlık verildi. Ben 15 yaşına kadar yurtlarda kaldım. Her şey benim için daha zor, ağır ve travmatik geçti. Onca zor yılların ardından hayata tutundum. İyi olmak için çok çabaladım. Ve başardım, ayakta kaldım. İnsanlara faydamın olduğu, çok sevdiğim bir mesleğim var. Sağlıkçıyım. Ülkeme faydalı bir vatandaşım. Bir kedim, huzurlu, mutlu, mütevazı bir hayatım var. Kardeşlerimin kalbi kırık, onların bu mücadelesine hak veriyorum. Ben yaralarımı deşmek, bazı şeyleri araştırmak, bilmek istemiyorum. Buna hazır değilim. Belki de artık hiç gerek yok. Kardeşlerimle görüşüyorum. Onlar benim canım. Duygu çok hassas, kırılgan ve iyi niyetli. Anneme kızgın değilim. Nefret etmiyorum. Ama çok kırgınım. Bizimle görüşmek isterse ne yaparım bilmiyorum, bilemiyorum.”

NE OLMUŞTU?

Geçen sene Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar hakkında babalık davası açmıştı. Gizlilik kararı bulunan davada DNA testlerini de dikkate alan mahkeme Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’ın kızı olduğunu karara bağlamıştı.

Son olarak Duygu Nebioğlu, Günaydın’a verdiği röportajda “Ablam da benimle aynı kaderi paylaşıyor. Onun babası da medya dünyasından ünlü bir gazeteci” iddiasında bulunmuştu. Nebioğlu’nun bahsettiği gazetecinin Uğur Dündar olduğu öne sürülmüştü.

İddiaların ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Dündar, “Mahkemenin her iki tarafı sevk ettiği ve son sözü söyleyecek kurum olan Adli Tıp Kurumu DNA incelemesini bitirdi ve biyolojik babalık iddiasını reddetti” demişti.

Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu, Uğur Dündar’ın açıklamalarına yanıt vermişti. Duygu Nebioğlu, Uğur Dündar’ın açıkladığı DNA testi sonucuna da itiraz edeceklerini açıklamıştı.

Öte yandan Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu da kendisini yurda bırakan, en son 14 yıl önce görüntülü konuştuğu annesi Suphiye Orancı’yı bulmak için Müge Anlı’nın programına katılmıştı.

thumbnail
İlişkili Haber

Uğur Dündar’a açılan babalık davası: ‘DNA testinde 5 kural ihlal edildi’

Türkiye’nin konuştuğu Suphiye Orancı’yla ilgili yeni iddia: Erkek bebeği de vardı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!