Ümit Özdağ: İYİ Partili arkadaşlarımıza kapımız açık

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yerel seçimlerde Kars ve Iğdır'da aday çıkarmayacaklarını söyledi. İYİ Parti'deki istifalara değinen Özdağ, "İYİ Partili arkadaşlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır" ifadesini kullandı.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Bursa’da bir otelde düzenlediği basın toplantısında, 14 Mayıs’taki seçimlerden önce 26 bin olan üye sayılarının 80 bini geçtiğini kaydetti.

Partisinin yükselişte olduğunu belirten Özdağ, “Biz bu seçimlere Zafer Partisi olarak 79 il ve ilçelerinde tek başımıza gireceğiz. Sadece Kars ve Iğdır’da aday çıkarmıyoruz. Burada HDP’nin karşısında vatansever bir adayı destekleme kararı aldık. Bu seçimleri ittifaksız gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

Muhalefeti eleştiren Özdağ, “CHP’nin yeni genel başkanı daha genel başkan seçilmeden CHP’deki genel başkan değişikliğinin gerekçesi olarak Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda Zafer Partisi ile ittifak yapılarak HDP seçmeninin küstürülmesi olarak izah etti. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı’na Selahattin Demirtaş ile kol kola yol yürümesini biz de öneriyoruz. Daha iyisine layık değiller.” dedi.

Özdağ, İYİ Parti’den istifa eden isimler olduğunu hatırlatarak, “İYİ Partili arkadaşlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır.” ifadesini kullandı. (AA)

Ümit Özdağ: İYİ Partili arkadaşlarımıza kapımız açık

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Umit Bey, sen once sogan konusunda bir aciklik getir.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!