Ümit Özdağ: Bunlar Türkiye’nin geleceğini kurtaracak topraklar

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesine ait araştırma çiftliğinin TOKİ’ye verilmesini eleştirerek "Bunlar verimli topraklar, bunlar Türkiye'nin ve Türk insanın geleceğini kurtaracak topraklar. Buralara inşaatlar dikip yarın onu mu yiyeceksiniz?" diye sordu.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Ankara İl Teşkilatı üyeleriyle birlikte Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesine ait araştırma çiftliğinin TOKİ’ye verilmesini protesto etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Özdağ şu ifadeleri kullandı:

‘BUNLAR TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ KURTARACAK TOPRAKLAR’

“Mağaza zincirleri bir aydan bu yana, altını çizerek söylüyorum çalışanlarına eğitim vermeye başladı. Durum bu kadar vahimken Türkiye’nin elindeki bütün kayakları Türk insanı için harcaması gerekirken, 10 milyon yabancıyı yurt içinde, 3 milyon Suriyeliyi Suriye içinde besleyen, sorumsuz, izansız saray rejimi şimdi de Türk hayvancılığın eğitim merkezini utanmadan inşaat alanı haline çeviriyor.

Bunlar verimli topraklar bunlar Türkiye’nin ve Türk insanın geleceğini kurtaracak topraklar. Buralara inşaatlar dikip yarın onu mu yiyeceksiniz? Bu millete yaptığınız kötülük yetmedi mi? Soygun düzeniniz yetmedi mi? Batan geminin malları mantığıyla şimdi son bir vurgunu vurup gitmeye mi hazırlanıyorsunuz? Kaçabileceğinizi mi zannediyorsunuz?

‘TÜRK İNSANININ KANINI SÖMÜRDÜNÜZ, EMEĞİNİ SÖMÜRDÜNÜZ’

Türk halkında çaldığınız paraları size yedirir miyiz zannediyorsunuz? Dünyanın neresinde olursanız olun, sizi bulmaz mıyız zannediyorsunuz? Sizi mahkemelerin önüne getirmez miyiz zannediyorsunuz? Bu yaptığınız yanınıza kalacak mı zannediyorsunuz?

Türk insanının kanını sömürdünüz, emeğini sömürdünüz, malını çaldınız, vatandaşlığını satıyorsunuz. Ülkemize on milyonlarca insanı doldurdunuz. Bunların hepsinin hesabını sizden tek tek soracağız.”

Ümit Özdağ: Bunlar Türkiye’nin geleceğini kurtaracak topraklar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 3 hafta önce

    Helal olsun Ümit Hocam, sen gelirsin hakkından bunların

  2. Bizde sizdeniz 😉

  3. 3 hafta önce

    Cumhuriyete ait ne varsa giderayak yok etme güdüsü bu? Bu fırsat bir daha ele geçmez düşüncesiyle, 100 yıllık Cumhuriyet medeniyeti hafızasını kazımak amacıyla…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!