Ümit Özdağ, ‘polislere AKP Gençlik Kolları üyelerinden özür diletilmesi’ olayının ayrıntılarını paylaştı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kavgaya karıştıkları için polisler tarafından gözaltına alınan 4 kişiden polislerin özür diletilmesi olayına ilişkin paylaşımlarda bulundu.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, AKP Gençlik Kolları üyesinden polislerin özür diletilmesi olayına ilişkin paylaşımlarda bulundu.

Olayın ayrıntılarını paylaşan Özdağ, kavgaya karışan 4 kişinin polis ve bekçiler tarafından gözaltına alındığını; ardından ise 8 polis ve 2 bekçinin AKP Gençlik Kolları üyesinden özür diletildiğini iddia etti.

Özdağ ayrıca 2 polis ve 1 bekçinin açığa alındığını söyledi.

Özdağ’ın paylaşımları şöyle:
”Polisimize, AK Parti gençlik kolları üyelerinden özür diletme süreci şöyle yaşanmış; 27 Haziran akşam saatlerinde ilçe emniyet binası karşısında bulunan parkta kavga ihbarı gelmiş, bunun üzerine olay yerine bekçi ekibi sevk edilmiş, şahıslar birbirinden şikayetçi olmayarak ayrılmışlar. Ancak daha sonra iki kez daha kavga etmeleri üzerine bekçiler müdahale etmiş.

Üçüncü kez kavga eden kişilere müdahale eden bekçiler, kavga eden şahıslarca darp edilmek istenmiş. Bekçiler, yardım anonsu yaparak destek istemiş ve ilçede bulunan tüm polis ve bekçi unsurları olay yerine intikal eder 4 şahsı kelepçeleyerek ilçe emniyete götürmek istemiştir.

Saldırgan şahıslardan birisi, polis ve bekçilere saldırarak AK Parti gençlik kolları başkanı olduğunu, kimsenin kendisini ve yanındakileri göz altına alamayacağını söyleyerek bağırmıştır.

Polis saldırganları işlemler için ilçe emniyet müdürlüğüne götürmüş ve işlem yapacağı sırada İlçe Emniyet Müdürü işlem yapılmamasını istemiştir. Müdür, olaya müdahale eden diğer polislerin ilçe binasına gelerek şahıslardan özür dilemelerini bu konunun kapanmasını istemiştir.

Şehit Bülent Üstün Polis Merkezi koridorlarında kameralar önünde 8 resmi polis ve 2 bekçiye, kavga eden ve görevli memurlara tehditler savuran 4 kişiden özür dilettirilmiş. Olayın üzerinden 24 saat geçmeden şahısları kelepçeleyen 2 bekçi ve 1 polis açığa alınmıştır.

Soylu, Türk Polisi’nin bakanı değildir. Polisin görev yapmasını engellemekte, onurunu kırmaktadır. Özür diletilen polisler, sadece oradaki polisler değildir. Fotoğraftaki bütün polisler ve Türk devletine özür diletildi. Zafer Partisi Türk Milleti’ne Türk devletini geri verecektir.”

Ümit Özdağ, ‘polislere AKP Gençlik Kolları üyelerinden özür diletilmesi’ olayının ayrıntılarını paylaştı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 2 ay önce

  Lanet olsun!O sekiz polis ve iki bekçimizden de ben özür dilerim Türk Milleti ferdi olarak.Devletin cebir gücüne özür diletmek mi?Daha neler?O çocukları polis karakoluna geri hizmet için çalışıtırıp ıslah etmek gerekir.Evet Türk olarak Türk Devleti’ni Türk Jandarması’nı (sosyal tesisinde rakısıyla bir beraber) Türk Ordusu’nu (akarı kokarı temizlenmiş halde) Türk Polisi’ni geri istiyorum!İşte bu kadar!

 2. 2 ay önce

  Türkiye’nin tapusunu kendisin de olduğunu sanan bir siyasetçi, aristokrat döneminde sanıyor olsa gerek kendisini. Türk polisini görev yaptırmama suçun’dan ceza alması gereken bir akpli. Liyakatsizlik böyle bir şey

 3. 2 ay önce

  Kaynağı muhtemelen açiga alinan memurlardan biri olan iddialarla doğru mu yanlış mı belli olmayan ayrintıları mış,miş lı anlatımlarla kendine hikaye yazan neopopülist bir siyasetin üzerinden değil de konuyu bir gazeteci olarak sizin araştırmanız gerekirdi. Ha o görevli arkadaşlar da hataları yok, görevlerinin geregıni yapmışlar ve bir de bunun için özür diliyorlarsa herhangi bir kimseden, çıkarsınlar o üniformayı; haketmiyorlar…

  • 2 ay önce

   Ya? O kadar yani!Buyur taahhüt et bu ortamda geçimlerini ve emniyetlerini değil sadece kendi üniformasını,üniformaya sızanın da üniformasını çıkarsın.Ne güzel sallıyorsunuz,kıskandım!

 4. 2 ay önce

  Kimsiniz lan siz, pislikler! Şartlar değişince ağababalarınız sizi tanımayacak ama Türk milleti sizi unutmayacak, hesabı ödeyeceksiniz.

 5. 2 ay önce

  Uzun zamandır daha büyük skandal görmedim sedat pekerin yayınladığı sex kasedinden bile çok daha büyük bir skandal sözkonusu burada tek parti idaresi tarafından ifal edilen bir halk sözkonusu yazıklarolsun

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!