Ümit Özdağ’dan Akşener’e ‘Mansur Yavaş’ çağrısı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e çağrıda bulundu. Özdağ 'Sayın Akşener'e çağrıda bulunuyorum, bizimle birlikte Yavaş'ın adaylığını destekleyin' dedi.

featured

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın muhalefetin ortak adayı olması gerektiğini sıkça gündeme getiren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İyi Parti’nin Genel Başkanı Meral Akşener’e yine çağrıda bulundu.

Muhalefetin adayının henüz belli olmaması ve Kemal Kılıçdaroğlu isminin CHP tarafında açıkça dile getirilmesi üzerine, Özdağ’dan bir çıkış daha geldi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e çağrı yağan Özdağ, “Türkiye, etkileri giderek artan derin krizlerden kurtulmak için 2023’ü bekliyor. Ancak Erdoğan karşısında seçimleri kazanabilecek tek isim olan Mansur Yavaş’ın adaylığı halen ilan edilmiş değil! Sayın Akşener’e çağrıda bulunuyorum, bizimle birlikte Yavaş’ın adaylığını destekleyin” dedi.

Özdağ daha önce “Eğer Kılıçdaroğlu, Mansur Bey’in aday olmamasında direnirse, biz Zafer Partisi olarak Sayın Akşener’i ve İyi Parti’yi bu ittifaktan ayrılarak Mansur Bey’i bizimle birlikte desteklemeye çağırıyoruz ve çağıracağız” demişti.

 

Ümit Özdağ’dan Akşener’e ‘Mansur Yavaş’ çağrısı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 10 ay önce

    Akşener, İYİP’in kuruluşunda parayı veren hangi güçler ise o güçlerin istediğini yaptı tıpkı KK gibi Atatürkçüleri özenle temizledi Köşe başlarına Fetöcüleri Kürtçüleri yerleştirdi. KK da Akşener de pis işlerinde Mansurun işbirliğine güvenemedikleri için onu istemiyorlar.

  2. tuttumuz dal elimizde kalıyor, bu nedir arkadaş… çok kızdım

  3. 10 ay önce

    ekşideki amerikan köpeklerini köpürtmüş gene başkan.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!