Özdağ’dan Bahçeli’ye yanıt: Sen önce Olcay’ı, Ulvi’yi ve Semih’i yolla…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin "Adına zafer denilen casusların şebekesine dönmüş, marjinal bir partinin ümitsiz vakası" diye hedef aldığı Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Bahçeli'ye "Sen önce Olcay’ı, Ulvi’yi ve Semih’i savcıya yolla, gerekirse ben de giderim" yanıtını verdi.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, MHP lideri Bahçeli’nin “Adına zafer denilen casusların şebekesine dönmüş, marjinal bir partinin ümitsiz vakası hepimiz katilin kim olduğunu biliyoruz lafıyla savcıların iş alanına giren açıklamada bulundu.“ sözlerine yanıt verdi.

‘SEN ÖNCE OLCAY’I, ULVİ’Yİ VE SEMİH’İ SAVCIYA YOLLA’

Özdağ şunları söyledi:

“Sayın Bahçeli, sen önce Olcay’ı, Ulvi’yi ve Semih’i savcıya yolla, gerekirse ben de giderim. İstersen Gölbaşı’nda “portakal sandıklarında yakalanan silahlar soruşturması”nı yürüten savcıya bile giderim…
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bir açıklama yaparak, adına “Zafer Partisi denilen casus şebekesine dönmüş marjinal partinin ümitsiz vakası hepimiz katilin kim olduğunu biliyoruz açıklaması yapmış. Bu istihbarat fosiline bildiklerini sormak Türk savcılarının görevi” demiş.

Bu seviyesiz açıklamaya vereceğimiz Zafer Partisi olarak tek cevap var; Sinan Ateş’in bir komplo ile uyuşturucu tüccarlarına, torbacılara öldürtülmesinden sonra bir başsağlığı mesajı dahi yayınlamayan, ailesine başınız sağ olsun demeyen, arkadaşlarına başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin demeyen bir kişinin hezeyanlarına vereceğimi hiçbir cevap yoktur.

‘KİMİN İSMİNİ AJAN OLARAK VERDİĞİNİ…’

Türkeş’in hapishaneden yazmış olduğu el yazısı ile mektupta kimin ismini ajan olarak verdiğini de bütün ülkücüler gayet iyi biliyorlar.

Zafer Partisi, Atatürk çizgisindeki Türk milliyetçilerinin partisidir. AKP gibi Türkiye’yi yıkıma sürükleyen bir partinin payandası değildir. Hiçbir zaman da olmayacaktır. Söz istihbarat servislerinden açılmışken rahmetli Türkeş’in hapishaneden yazmış olduğu el yazısı ile mektupta kimin ismini ajan olarak verdiğini de bütün ülkücüler gayet iyi biliyorlar. Hadi oradan sen de!”

BAHÇELİ NE DEMİŞTİ?

MHP lideri Bahçeli bugünkü grup toplantısında Sinan Ateş cinayetiyle ilgili muhalefeti suçlayan açıklamalarda bulunmuştu. Zafer Partisi ve Ümit Özdağ’ı da hedef alan Bahçeli, “Adına zafer denilen yenilmiş ve casusların şebekesine dönmüş marjinal bir partinin ümitsiz vakası, ‘Hepimiz katilin kim olduğunu biliyoruz’ açıklamasıyla Cumhuriyet savcılarının görev alanına giren bir açıklamada bulundu. Bu istihbarat fosiline bildiklerini sormak kuşkusuz şerefli Türk savcılarının ana görevi olduğunu buradan hatırlatmak, gereğinin yapılmasını istemek hem çağrım hem de görevimdir” ifadelerini kullanmıştı.

thumbnail
İlişkili Haber

Bahçeli’den Sinan Ateş açıklaması

Özdağ’dan Bahçeli’ye yanıt: Sen önce Olcay’ı, Ulvi’yi ve Semih’i yolla…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 3 hafta önce

  Zafer Partisi, Atatürk çizgisindeki Türk milliyetçilerinin partisidir.

  Sayın Özdağ, bunu kitlelere açıklayınız, lütfen. Zafer partisine karşı basında uygulanan bir perdeleme var.

 2. Ağzını topla!Zafer Partisi seçmeniyim.Casus mu oluyorum şimdi vatandaş olarak?Ne küstahlık ne terbiyesizlik!!

 3. 3 hafta önce

  marjinal parti diye kendikinden bahsediyor herhalde bahçeli son 3-4yıldaki vakaları görüyoruz.yargıyı kim yok sayıyor görüyoruz bu adam dövdürme vakalarından. özdağ ajanlık konusunda bamteline değmiş bahçelinin türkeş göndermesiyle.bahçelinin siyasette izlediği politikaları çıkışlarını gördüğümüzde zaten sıradan bir siyasi parti lideri olmadığını, iktidar derdi olmadığını, devlet yönetimi, ülke sorunları, ekonomi halkın durumu gibi dertleri olmadığını, 2001in kaç katı boyutta ekonomi çöküş durumu varken 2001deki gibi paldırküldür seçime gitmediğini, sözde geçmişte kanlı bıçaklı olduğu rteyle fetö mücadelesi bahanesiyle birden iktidar ortaklığına soyunduğu, akpnin yargı desteği ile koltuğunu sağlama alan gene akpnin oy desteği olmadan o sandıktan çıkması mümkün olmayacak bi haldeyken sağa sola yargı dağıtmaya çalışması büyük ironidir.millet zaten akpyle ortaklığa geçince bahçeliye notunu vermişti sinan ateş vakası bunun sağlaması oldu.

 4. 3 hafta önce

  Bunu Namık Kemal Zeybek de dile getirmişti canlı yayında. Youtube’da duruyor kayıtları.

 5. 3 hafta önce

  Vurdu gol oldu

 6. 3 hafta önce

  MI 6 ajanı bohçalı bey konuşmuş…
  Sen akepeye nasıl biat ettin onu açıkla

  Cevapla
 7. Hiç biriniz Ümit Özdağ kadar cesur, söyleminin peşinde olan, güvenilir gözükmüyorsunuz…sen mitinglerinde ip sallamaya devam et, daha iyi..

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!