Ümit Özdağ’dan Bahçeli’ye yanıt: MHP’ye küfreden Süleyman’a sahip çıkan zihniyeti…

MHP lideri Devlet Bahçeli, bir kez daha Ümit Özdağ'a set ifadelerle yüklendi. Özdağ'ın İçişleri önündeki açıklaması için “utanç verici bir alçalma hali” dedi. Özdağ yanıt verdi: MHP'nin ilkelerine küfreden Süleyman'a sahip çıkan zihniyeti Türk milliyetçileri değerlendirecektir!

featured
service

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya sahip çıkıp kendisini hedef alan MHP lideri Devlet Bahçeli’ye yanıt verdi.

“Zafer Partisi’ni kurarken, Büyük Türk Milleti’ne söz vermiştim; ‘Hiçbir saldırı, hiçbir tehdit ve yıldırma operasyonu, beni Türkiye’nin bilim, birlik, barış yolunda verdiğimiz mücadelede geri adım atmama neden olmayacaktır.’ Verdiğim sözün sonuna kadar arkasındayım!” diyen Özdağ, şu mesajı paylaştı:

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullanmıştı:

“Hiç kimse sırtımızdan kurban kesmeye heveslenmesin. Hiç kimse rol çalıp bizim değerlerimiz ve fikriyatımız üzerinden ahkâm kesmeye teşebbüs etmesin. Biz evimizin önünde gecekondu dikmeye hazırlanan siyaset simsarlarına izin vermeyiz…

KARA KAPLI DEFTERLER KAPANMADI

Türk milliyetçiliği bir gönül hareketi, bir sevda seferberliği, bir ahlak meziyeti, milletine aşkla ve karşılık beklemeden bağlanmış bir şehadet ve kahramanlık kervanıdır. Kervanımızı taşlayan olursa, yolumuza çıkan bulunursa, tekerimize çomak sokmak için fırsat kollayan görülürse, buradan hepsini uyarıyorum, sanmasınlar kapandı kara kaplı defterler, bir gün mutlaka ödenecek en ağır bedeller.

ÜMİT ÖZDAĞ’A TEPKİ: MARJİNALLEŞMİŞ SİYASETÇİ

Terörle mücadelenin en kilit bakanlıklarından birisi İçişleri Bakanlığı’dır. İçişleri Bakanımız bayramı Hakkari Şemdinli’de kahraman Mehmetlerimizle ve yöre insanımızla karşılamıştır.

Bugüne kadar İçişleri Bakanlığı’nın önünde eylem yapmak, olay çıkarmak sadece ve sadece teröristlerin gayesi olmuş, çok şükür buna da şu ana kadar muvaffak olamamışlardır. Geçtiğimiz hafta nefret ve öfkesine hakim olamayan marjinalleşmiş siyasetçiler tarafından İçişleri Bakanımızın hedef alınması, bunların mezkur bakanlığın önüne yığınak yapmaları milletimizde haklı bir tepkiye yol açmıştır.

İÇİŞLERİ ÖNÜNE GELENLER…

Terörle mücadelede büyük başarısı olan bir bakanı ve onun şahsında hükümeti parmak sallayarak tehdit etmek utanç verici bir alçalma halidir. İçişleri Bakanlığı’nın önüne gelenler Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerdir, terörün ömrünü uzatmak için çırpınan zavallılardır. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin şerefli komutanlarına, kahraman askerlerimize, İçişleri Bakanımızla Milli Savunma Bakanımıza bühtan içinde olanların, sanki komut almışçasına saldırı düzeneğine geçenlerin, bir senaryo dahilinde yıpratmaya kalkışanların tam karşısında Milliyetçi Hareket Partisi vardır ve taviz vermesi imkansızdır. Teröristlerin dahi cesaret edemediği protestolarla İçişleri Bakanı’mıza saldırmak, itibarsızlaştırmaya çabalamak su katılmamış edepsizliktir, hainlere yol açan, yol gösteren densizlik ve terbiyesizliktir. Buna da hiç kimsenin hakkı olamayacaktır.

‘MEYDAN BOŞ DEĞİL’

Kimin bir meselesi varsa, kimin bir hesabı bulunuyorsa hukuk yolu açıktır. İçişleri Bakanlığı’nın önünde toplanıp tehditler savurmak, sayın bakana ismiyle ve kaba bir şekilde hitap etmek devlet umurunu, devlet vakarını saygısızca ayaklar altına almak demektir. Hiçbir bakanlığımız gelişigüzel nümayiş yeri değildir. Hiçbir bakanlığımız siyasi rant devşirmenin alanı değildir.

Devletin itibarını lekelemeye çalışanlar önce kendi itibarsızlıklarına, kendi izansızlıklarına kafa yormalıdır. İçişleri Bakanı’mıza ismiyle hitap edip erkeklik hatırlatması yapan ve aklınca meydan okumaya kadar işi götürenler öncelikle hangi melanetin ümidi, hangi kumpasın figüranı olduklarını düşünmelidir. Bir kez daha dile getiriyorum, terörle mücadeleyi muazzam bir irade ve inanmışlıkla icra eden devlet ve siyaset adamlarımıza dil uzatanları sonuna kadar kınıyor, akıllarını da başlarına almalarını hassaten tavsiye ediyorum. Meydan boş değildir. Kuru gürültüye pabuç asla bırakılmayacaktır.”

Ümit Özdağ’dan Bahçeli’ye yanıt: MHP’ye küfreden Süleyman’a sahip çıkan zihniyeti…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

10 Yorum

 1. 6 gün önce

  Ama bu konuda biz Sn. Ümit Özdağ’ın yanında taraf alıyoruz. Ne yaptığını bilen lafı bol kelimelerle süslemeyen net bir ifade sunan en önemlisi güven veren biri olduğu için Ümit Özdağ, Zafer partisi diyoruz.

 2. Helal Sayın Özdağ!Helal!Tabi dediğin gibi olacak.Nato arazisine ev yapıp Türk’e eslenenlere bakma sen.Kimler geldi kimler geçti!

 3. 6 gün önce

  ANKETLERDE ZAFER PARTİSİ NEDEN YOK ?
  çok endişe var sanırım !!!

 4. Sabahattin Önkibar’ ın yazdığı kitap neden toplatıldı acaba…devir değişirse tekrar yayınlanırmı..

 5. 6 gün önce

  Bu şahıs ve Partisi Türk milliyetçiliği ni kendi malı sanıyor galiba. ha birde ahkam kesiyor, ya icraat? icraat yok. daha Bisküvi sözünü telaffuz edemiyor adama Türkmen Beyi pardon beĞi :) diyorlar. Bu modellerden bir tanesi daha var ki. bır orjinal bır orjınal ben size diyeyim bi okadar da size ekleyin orjınallik adamın orijinalliğine. O kadar ki okuldaki tahtaya yazı yazmaktan aciz ve bu kişiyi başımıza AKSAKKALLI diye atadılar. La bunlar biz Türklerin aklıyla hakkaten alay ediyorlar. biz Atatürk gibi bir önder, Bir Türk beyi, Gerçek bir aksakallı Bir bozkurt görmüşüz Türk gençleri olarak sizi liderden sayarmıyız.

 6. 5 gün önce

  nato milliyetçisi abd yunanı ükeye karşı donatıyor istilaya hazırlıyor var mı itirazın embesilleri sığınmacı düşmanlığıyla avlıyorsun. abd yi karşına almadan abd ile bölge sorunlarını birlikte çözeceğizi programına yazarak sen yarın olası iran operasyonundan kaçan iranlıları ülkeye doldurursun ve hatta Türkleri de akdenizde egede boğulmaya terk edersin.

  • 5 gün önce

   vay vay, akilli serkan gelmis de bize embesil diyor. Olmayan bir fantezi uzerinden iftira da ancak ak trolle yakisir. Lan olm, adalari yunan’a birakan akp, emevi caminde namaz kilacak olan akp, milliyetciligi ayaklar altina alan akp, pudracilik sektorunde calisan akp, bop esbaskani olan akp, teroristlere lahmacun yediren akp, teroristlere hakim ceken akp, dolmabahce mutabakati imzalayan akp, sorosla resim cektiren akp ama bizi egede bogacak olan Umit Ozdag, oyle mi? Hay sana da, algina da. Kirik kova, sen once kendini yamala.

  • 5 gün önce

   Sensin o embesil. Yazacaksan adam ol da Adam gibi yaz yorumunu. Ne hakaret ediyorsun millete.hakaret icerikli sahsin yorumu nasil onaylanmis.

  • 5 gün önce

   Bu kisi yeni dadandi veryansin tv ye. Kendisi trolluk yapamayacak kadar trolldur :) isi gucu umit ozdaga camur atmak. Ama unuttugu bir sey var Veryansin tv okurlarini kendi zeka seviyesinde saniyor :) :) :) ve burada yazdiklari sacmaliklara inanacagimizi dusunuyor. :)

   • 5 gün önce

    yok yeni degil, iki uc tane eleman var boyle. misafir, aysun cogunlukla kullandiklari rumuzlardi onceden. Ha bir de bazen boyle algili rumuz yaparlar. “Devlet Basa”, “Buyuk Turk” falan gibi sacma salak. Yazis sekilleri hepsinin benzer. Genelde cakma reyiz ve sulalesi ile ilgili haberlere yorum birakirlar. Ayni lagimin tasmasi hepsi, bir de kendilerini akilli sanarlar.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!