Ümit Özdağ’dan, Bakan Soylu’ya yeni bir çıkış daha

Bakan Soylu'nun "Adam yerine, insan yerine koymam." sözlerine karşılık Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, "saat 11.00'de tek başıma ve silahsız İçişleri Bakanlığı önünde olacağım. Cesaretin varsa beni orada bekle" demişti. Yeni bir paylaşım yapan Özdağ, polislerin de orada olacağı iddiası üzerine, "Bu iş seninle benim aramda. Yarın karşıma çıkmaya cesaret edemezsen seni başka yerde bulurum" ifadelerini kullandı.

featured
service

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı bir canlı yayında Suriyeli sığınmacılar konusunda Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında gelen bir soruya çok sinirlenerek “Adam yerine, insan yerine koymam. Benim için hayvandan aşağı biridir. Operasyon çocuğudur, Soros çocuğudur. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir” açıklamalarında bulundu.

BAKAN SOYLU’YA MEYDAN OKUDU

Özdağ ise Bakan Soylu’nun sert sözlerine sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoyla yanıt vererek, “Süleyman, ben yarın saat 11.00’de tek başıma ve silahsız İçişleri Bakanlığı önünde olacağım. Zerre kadar cesaretin varsa beni şerefli Türk Polisinin arkasına saklanmadan bakanlık kapısında bekle. Kimin ne çocuğu olduğunu orada bütün Türk Milleti görecek.” ifadelerini kullandı.

‘CESARET EDEMEZSEN SENİ BAŞKA YERDE BULURUM’

Yeni bir paylaşımda bulunan Ümit Özdağ, tüm polislerin ve güvenlik görevlilerinin izni sonlandırılıp göreve çağrıldığı iddiasında bulunan bir mesajı alıntılayarak şunları söyledi:

“Süleyman, heyecanlanma. Ben tek başıma geliyorum. Bir çoğu benim akademide, istihbaratta öğrencim olmuş sevgili polis kardeşlerimin arkasına saklanma. Ben parti genel başkanı olarak gelmiyorum. Bu iş seninle benim aramda. Yarın karşıma çıkmaya cesaret edemezsen seni başka yerde bulurum.”

NE OLMUŞTU?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün TGRT Haber’in konuğu oldu. Sığınmacılarla ilgili soruya yanıt veren Soylu, Ümit Özdağ’ın ismini duyunca bir anda hakaretler yağdırarak “Hiç adam yerine koymam. Kabul etmem; bunun söylerseniz toplantıyı terk etmem. Ben bu adamı adam yerine ve insan yerine koymam. Bu hayvandan aşağı bir adamdır. Bu kadar basit. Adam yerine koymam. Kendisi adam yerine girmeye çalışıyor Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir” dedi.

Ümit Özdağ’dan, Bakan Soylu’ya yeni bir çıkış daha

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

10 Yorum

 1. 2 hafta önce

  İnşallah bişey gelmez Ümit Özdağın basına suan bizleri tek heyecanlandıran umutlandıran adam o ne aydınlık gurubu gibi iktidarın ayak tabanını yalıyor ne pkk fetö hdp terör örgütleriyle bağı var

 2. Süleyman Soylu’nun terörle mücadelesinde bir sorun var mı? Ben görmüyorum. Peki Ümit Özdağ’ı ülkemizde sığınmacı olarak yaşayan insanlara yönelik politikasında bir sorun var mı? Elbette büyük bir sorun var. Irkçı ve tahrik edici. Buradan çıkacak bir karışıklık kime yük getirecek? Tabi ki iç işleri bakanlığı ve emniyet teşkilatımıza.

  • 2 hafta önce

   Üretmeyen 8 milyon insani beslemek iç karışıklık değil mi Gardaş. Bide çıkmış ırkçılıktan bahseder. Sana koca bir Hadi ordan diyorum.

 3. 2 hafta önce

  şu seviyeye bak inanılır gibi değil. birisi bakanım demiyor ağzına geleni söylüyor, diğeri parti başkanıyım demiyor utanmadan aynıyla cevap veriyor.

 4. 2 hafta önce

  Vatandas tahrik edince, cumhuriyet savcilari devriye giriyor, devlet adamlari tahrik edince…, kim devriye girecek.. , …kanunlar, yasalar bu durumda.., allahin seytani insanlarin arasina attigi gibi… akla muhtac..caresiz.. .

 5. 2 hafta önce

  anasina kendisine sovgu imali laf soyleyene. erkek gıbı karsima gel dedı. karsısında kımseyı bulamadı. ADAM dedıgın lider dedigin boyle olmazsa nasıl olur. Turk ulusunun yurdunun demografik yapisinin degistirlerek turkleri azinlik durumuna getirecek planlara karsi cikmayi ırkçılık diye yaftalayacak zekada olanlari da cok gormeye basladik son zamanlarda. kavramların ne oldugunu bılmıyorlar daha Umit özdağa sevıyesız ırkçı vb. diyerek hakaret edıyorlar.

  beynı yok fıkrı var dıyerek komıklıkler yapan unlu komedyenın anlattıklarını kurgu sanıyorduk gercekmıs ya!

 6. Helal olsun sana Ümit Özdağ!!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!