Ümit Özdağ’dan Çanakkale’de ‘Zafer Yürüyüşü’

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Anafartalar Zaferi'nin 108'inci yıl dönümü dolayısıyla Gelibolu Yarımadası'nda partisince düzenlenen "Zafer Yürüyüşü"ne katıldı.

featured

Geceyi partililer ve yürüyüşe katılanlarla bir araya geldiği Çanakkale’nin Eceabat ilçesindeki Kocadere Kamp Alanı’nda geçiren Ümit Özdağ, sabah saatlerinde beraberindekilerle 57. Alay Şehitliği’ne geçti.

Conkbayırı’na kadar olan 2 kilometrelik yolda “Zafer Yürüyüşü”ne katılan grup, “Andımız”, “Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi” ve “Gençliğin Atatürk’e Cevabı”nı okudu.

Ümit Özdağ, etkinlikte yaptığı konuşmada, hayatın milletler mücadelesi olduğunu ve bunun binlerce yıldan bu yana sürdüğünü söyledi.

Bu mücadelede sadece iki milletin 4 bin seneden bu yana kesintisiz varlığını sürdürdüğünü belirten Özdağ, “Bu milletlerden biri Çin ulusudur, diğeri de büyük Türk milletidir.” dedi.

Özdağ, şunları söyledi:

“Türk milletine kefen biçmeye çalışanlara çok ağır bir ders vereceğiz. Türk milletini, vatanını elinden bin senede Haçlı Seferleri’yle, iç tuzaklarla alamayanlar şimdi işgalci kitleleri ve ülkemizi satın almayı hedefleyen sermayeyi yollayarak milli birliğimizi, toprak bütünlüğümüzü, devlet yapımızın parçalanmasını hedefliyorlar. Buna izin vermeyeceğiz.”

Özdağ’a konuşmasının ardından Zafer Partisi Çanakkale İl Başkanlığınca temsili “57. Alay Sancağı” hediye edildi.

Ümit Özdağ’dan Çanakkale’de ‘Zafer Yürüyüşü’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Adam tekbaşına gerçek muhalefet

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!