Ümit Özdağ’dan Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun kendisini hedef alan sözlerine yanıt

İktidar ve muhalefetten gelen tepkilere yanıt veren Ümit Özdağ, 'Zafer Partisi 8 ay önce kuruldu ve Erdoğan ile Kılıçdaroğlu arasındaki kayıkçı kavgası bozuldu.' dedi.

featured

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasındaki sığınmacı tartışmasına Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da dahil oldu. Partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada isim vermeden Ümit Özdağ’a yüklenen Erdoğan, “Hiçbir değeri olmayan istihbaratçı artığı siyasetçilerin bu konudaki çırpınışlarının sebebini anlıyoruz. Bize sığınan mazlumların haklarını savunmayı bir medeniyet sorumluluğu olarak görüyoruz” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da dünkü grup toplantısı konuşmasında Özdağ’ı hedef almıştı. Kılıçdaroğlu, “Sureti muhalefetten görünen utangaç Saray beslemelerini uyarıyorum. Hiç merak etmeyin. Saray’ın ve tüm o algı operasyonlarının aparatlarının üstüne gideceğiz. Yaptığınız her şeyi biliyoruz. Her şeyin farkındayız. Bu ülkenin gerçek vatanseverleri bizleriz. Yemin olsun, siz millete yenileceksiniz” dedi.

ÖZDAĞ’DAN YANIT: ERDOĞAN VE KILIÇDAROĞLU ARASINDAKİ KAYIKÇI KAVGASI BOZULDU

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, iktidar ve muhalefetiyle vurguncu düzene karşı olduklarını söyledi…

Özdağ’ın açıklamasından satır başları…

“Saray Rejimi bir yandan Sarı muhalefet diğer yandan birlikte Zafer Partisine en ağır şekilde saldırıyorlar. Kılıçdaroğlu, Zafer Partisi’ni Saray’ın psikolojik harekâtçısı olmakla suçluyor. Erdoğan, Zafer Partisi’ne istihbaratçı artığı diye saldırıyor. Ve Kılıçdaroğlu’na da sitem ediyor: “Sen bu Zafer Partisine uyup neden Suriyeliler meselesini gündeme getiriyorsun.”

Aslında olan şu, Zafer Partisi 8 ay önce kuruldu ve Erdoğan ile Kılıçdaroğlu arasındaki kayıkçı kavgası bozuldu. Çünkü Zafer Partisi iktidarı ile muhalefeti ile mevcut sistem partilerinin dışında Türk Milleti’nin iradesini Türk siyasetine taşıdı.

Türkiye’ye 10 milyonu aşan sığınmacı ve kaçakla dünyanın göçmen kampı haline gelmesine, Erdoğan ve Erdoğan’ın getirdiği milyonlara ses çıkarmayıp onlara vatandaşlık vereceğiz diyen Kılıçdaroğlu’nun oyunu bozuldu.

Şunun altını çizelim.

Zafer Partisi’nin muhalefeti sadece Saray rejimine değil, iktidarı ve muhalefeti ile birlikte mevcut sistemedir.

Zafer Partisi’nin muhalefeti iktidarı ve sözde muhalefeti ile vurguncu düzene karşıdır. Kamu-Özel işbirliği ile adı verilen 5’li çete soygunlarına da karşıyız. Ancak CHP Belediyelerinde AK Partili müteahhitlerle devam eden soygunlara da karşıyız.  Zafer Partisi’nin muhalefeti ile Türk halkının kaynaklarını sömüren iktidar ve sarı muhalefet çetelerine karşıdır.

Zafer Partisi’nin muhalefeti “Siyasetçi siyasetçinin dostudur.” diyerek halkına karşı komplo kuran iğrenç siyasete karşı muhalefettir.

Zafer Partisi 1921 Anayasası zemininde birleşen AKP, CHP, İYİ Parti, DEVA, Saadet, Gelecek ve DP karşı Atatürk çizgisinde 1924 Anayasasını, milli ve üreten devleti savunan partidir.

Zafer Partisi, ne Saray rejimi gibi 5’li çete ile iş yapar ne de sarı muhalefet gibi 5’li çete ile daha iktidara gelmeden Holdinglerini ziyaret edip, kucaklaşıp gelecekteki yağmaların planlarını yapar.

Özetle Zafer Partisi Türk Milleti’ne Türk devletini geri verecek olan partidir. Makam ve ihale kavgası yapanların değil, vatan ve millet için mücadele edenlerin partisidir.

Şimdi gelelim AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın söylediklerine:

Erdoğan bana “istihbaratçı artığı” demiş.

Enişten mi söyledi?

Ben istihbaratçı değilim. Ancak senin devlet yönettiğini zannedip FETÖ’cü istihbaratçı artıkları ile Tuncay Güney ile Ergenekon davası oluşturduğunu, Şemdin Sakık gibi bir asker katili ile Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’u tutuklattığını, devletin haremi ismeti olan Özel Kuvvetler Komutanlığının arşivini FETÖ’cü sözde yargıçlara teslim ettiğini biliyorum.

20 seneden buyana Türk devletinin bütün bilgileri, dosyaları, dinlemeleri senin elinde. Al onları gel televizyonda tartışalım.

Tabii, biz televizyonda tartışmadan önce keşke sen Rahmetli Erbakan hocanın hala kayıtlarda duran iddialarına cevap verseydin.

Bana “değersiz” demişsin. Tabii, senin için değersiz olacağım. Ben Suriyeli değilim. Senin Türk Milletine değer vermediğini biliyoruz. 300 bin Bulgaristan’dan sürgün edilen Türk’ün gelmesine karşı çıktın. 7.7 milyon Suriyeliye 100 milyar dolar harcadın.

İstihbaratçı değilim ama bak ben iyi bir bilim insanıyım. Bütün hayatın boyunca başından sonuna tek bir kitap okumadığını tahmin ediyorum. Benim kitaplarımı üst üste koysak senin boyunu aşar.

Birde benim görev emrini yerine getirdiğimi söylemişsin. Sayın Erdoğan, bak bu doğru. Benim bir görev emrim var. Ve görevi bana sen yaşamdaki en büyük politik düşmanın olan, ismini yüzlerce tesisten sildiğin, Milletin hafızası ve kalbinden çıkarmak istediğin Gazi Mustafa Kemal Atatürk verdi. Atatürk’ün askeri, istihbaratçısı, bilim insanı, köylüsü, işçisi olmak bir Türk için en büyük şereftir. Türk milli ve üniter devletinin savunmak için mücadele benim ve bütün Zafer Partililerin görevidir.

Son olarak, 2023 final değil başlangıçtır. Yanlış. Senin için final. Türk Milleti için Atatürk Cumhuriyetinin 2. Yüzyılının başlangıcıdır. Sen de gideceksin. Suriyeliler ve diğerleri de.”

Ümit Özdağ’dan Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun kendisini hedef alan sözlerine yanıt

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

13 Yorum

 1. 1 ay önce

  Ağzın bal yesin Sayın Özdağ.Türk olarak Türk Devleti’ni geri istiyoruz.Yüksek değerini seni bilmeden tanımadan hissediyor anlıyoruz.Türk düşmanı mahluklardan iğreniyoruz.Atatürk olacak her yer muhteris!,Atatürk.O’nun ve O’na hayat veren Türk’ün toprağında her yer ve her şey Atatürk olacak.Kanırta kanırta!

 2. 1 ay önce

  ilginç değil mi! Hem Ümit Özdağa hem Zafer Partisi’ne Hem iktidar Hem de muhalefet saldırıyor. Nedenini anlamak çok basit. Adam şunu diyor çünkü: Türk Milleti’ne Türk devletini geri vereceğiz.

 3. 1 ay önce

  Tebrikler hocam, İktidarına da muhalefetine de gider yapmışsınız. Türk Milletine yakışır bir şekilde cevap vermişsiniz.

 4. 1 ay önce

  Bulent orakoglu daha agir seyler soyluyor onada cevap vermelisiniz bence

 5. 1 ay önce

  Evet, kayikci kavgasi bozuldu artik. Kemal ve Tayyip 20 sene “gul” gibi gecindiler. Gostermelik kavgalar yaparak, ikisi de aslinda Cumhuriyetimizi yok etmek icin caba gosterdiler. Fetocuklari da araclari oldu. Zafer partisine destek olalim, bu karanliktan cikmak icin baska bir imkanimiz yok artik. Cumhuriyetimiz ikinci yuzyilinda gunes gibi yeniden dogsun. Muharrem Ince, eger sen de samimi isen Umit Ozdag’a “karsiliksiz” destek olursun. Adam tek basina, butun dahili dusmanlar ile mucadele veriyor.

 6. 1 ay önce

  Müthiş cevaplar ..tebrik ediyorum Sayın Ümit Özdağ.. inşallah başarılı olacaksınız..

 7. 1 ay önce

  Adam güzel cevap vermiş…söylenenler benim için hikayedir, yaşadıklarım ise gerçek..hepsi bu.

 8. 1 ay önce

  Ayni degirmene su tasiyan Tayyip/Kilictaroglu atismasindan gina gelmisti, basarilar Ozdag.

 9. 1 ay önce

  Doğru sözü siyasetçiler,menfaatçiler,Çıkarcılar sevmez onlar için vatan sevgisi ellerine geçen Dolar ile doğru orantılıdır.Dolar yoksa vatan sevgisinin onlar için anlamı yoktur.

 10. 1 ay önce

  Ümit hocam yüreğine sağlık. Her cümlenin altına imzamı atarım. Siz gürledikçe Türk’ün gönlündeki meşale yeniden harlanıyor, kösler çalınmaya başlıyor. Ekibiniz güçlü ve giderek de güçleniyor. Sizden ricam Atatürk çizgisinde Türk milliyetçiliğinden şüphe edilmeyen ve tabi işinde uzman tanınmış kişileri kadronuza dahil etmenizdir. Prof. Ersan Şen, Coşkun Faik Kavala benim için öyleler. Yolunuz açık olsun.

 11. 1 ay önce

  Kem küm etmeden ben Türküm ! Türk Milletine mensubum! Türk Vatandaşıyım! Atatürk devrimleri yolum diyenlerin partisi Zafer Partisi daha ne olsun! Yolu açık olsun!

 12. 1 ay önce

  Türkiye’de bu gün muhalefet Zafer partisidir.

 13. 1 ay önce

  Bravo.
  Bu kişilikli duruş herşeyi anlatıyor.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!