Ümit Özdağ’dan Melih Gökçek’e: Seni perişan ederim

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in kendisi hakkında "Özdağ eğitilmiş biri" ifadelerine sosyal medyadan yanıt verdi. Özdağ, "Bir daha suça meyilli zekan İle benim karşıma çakarsan seni perişan ederim Melih" dedi.

featured

Sığınmacı sorununa ile ilgili açıklamaları ile gündeme gelen ve son dönemde siyasete damgasını vuran Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a karşı AKP’lileri organize harekata geçti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığından istifaya zorlanan Melih Gökçek, sosyal medyadan Özdağ’ı hedef aldı..

Özdağ’ın eski konuşmalarını içeren bir videoyu paylaşan Gökçek, ”ÜMİT ÖZDAĞ EĞİTİLMİŞ BİRİ… BUNU KENDİ ANLATTIĞI ÖRNEKLE ORTAYA KOYUYOR… BAKIN ALGI NASIL YAPILIR. İNSANLAR NASIL KANDIRILIR… GERÇEK OLMAYAN BİR KONU GERÇEKMİŞ GİBİ İNSANLAR NASIL İKNA EDİLİR TEK TEK ANLATIYOR… TIPKI SURIYE’LI GÖÇMENLER KONUSU GİBİ” ifadelerini kullandı.

‘BENİM KARŞIMA ÇAKARSAN SENİ PERİŞAN EDERİM MELİH’

Ümit Özdağ da Gökçek’in bu paylaşımına yanıt verdi.

Gökçek’in paylaşımını alıntılayan Özdağ, ”Doğru, Atatürk ve babam eğitti beni, Rahmetli babam Cengiz ağabeyi çok severdi. Onun hatırına sana bir şey söylemedim şimdiye değin. Bir daha suça meyilli zekan İle benim karşıma çakarsan seni perişan ederim Melih. Söz veriyorum. Zafer Partisine Saygi göstermeyi öğreneceksin” ifadelerini kullandı.

Ümit Özdağ’dan Melih Gökçek’e: Seni perişan ederim

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

11 Yorum

 1. 3 ay önce

  Melih Gökçek gibi birinin saldırısı kendi başına propaganda sayılır. Cevap vermeye gerek bile yok.

 2. 3 ay önce

  Bu tepişmeler yapılırken olan güzel Türkçe’me oluyor. Her iki beyefendinin de yazışmaları baştan aşağı yanlışlarla dolu. Ne kadar üzücü!

  • 3 ay önce

   Ulke istila ve bolunme tehlikesiyle %100 karsi karsiya gelmis hala cocuk gibi turkceye takmislar TUrkce disinda yazilmaya baslanan arapca ve malum kitlenin sozde dillerinde hazirlanan tabelalari rahatsiz etmedi de Ozdagin tivitir yazilari mi rahatsiz etti.

   • 3 ay önce

    Kendinize, çevrenize ve kültürünüze saygı gösterin ve hatta düşmanınıza saygı gösterin. Ve yaptığınız işi iki dakika fazla harcayarak özenli yapın. Yorumunuzu okuyan insanlara ve kullandığınız dile saygılı olun. Kullandığınız klavyede Türkçe karakterler var.

    • 3 ay önce

     Senin yorumlarini da okuyorum bir cogunududa begeniyorum. bi zahmet Gerceklerden kopuk hayal dunyasinda yasamayiniz. tehlike kapida degil evin icine gelmis. sen ve senin gibiler turkce yazim bicimlerine taimis. kesek tek problemimiz bu olsaydi! ayrica senin de geriye donul yorumlarina baktigimda derim ki baskalarina saygili ol demeden once kendim acaba baskalarina saygilimiyim.

     • 3 ay önce

      Peki. Dilerseniz, konuyu burada kapatalım. Ben size kişisel olarak hiç bir eleştiri yapmıyorum, yapamayacağım. Benim uyarım sadece küçük bir işaret idi. Ben de sizin yorumlarınızı ilgi ve beğeni ile izliyorum.

  • Mücadeleyi kazanamazsak Türkçe hassasiyetimiz sanırım Arapçaya dönecek. Muhakkak önemlidir dilimiz, şunu yapmak daha doğru olur. Metinde gördüğünüz yanlışları yazın, düzenleyin, bunu aktarın. Faydalı olur.

 3. 3 ay önce

  Atatürk’e katliam yaptı diyor oğlu, konu Tunceli

  • 3 ay önce

   Evet,Samanyolu kolejli Osman, Atatürk Tuncelide T.C’ne karşı ayaklananları ezdiği için karalar bağlamış yas tutmuştu..

 4. 3 ay önce

  Umit Ozdag’in konusmasini dinledikten veya kitabini okuduktan sonra Melih denen zatin aciklamasini tekrar okuyun. Algi nerede, nasil yapiliyor o zaman gorursunuz. Melih Gokcek denen etkisiz elemanin Umit Ozdag’a hain demeye getirmesi, Umit Ozdag’i aklamaya yeter tek basina.

 5. 3 ay önce

  Ümit hoca, batının yaptığı ve bugüne kadar Türkiye’de 1950’lerden itibaren yapılagelmiş olan propaganda taktiklerini anlatıyor. Ümit Özdağ zaten Polis Akademileri’nde, Askeri Okullarda ve çeşitli Üniversitelerde ders veren bir akademisyen. Ders konuları da Strateji, istihbarat ve Siyaset Bilimi. Kaldı ki Goebbels’in Propaganda kitabını okuyanlar akp’nin sanki bu kitabın üzerine turnusol kağıdı koyarak kopyaladığını görebilirler. 20 yıldır milletin algısı ile kim oynadı görebilirler. Karaya nasıl “ak” dedirttiler…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!