Ümit Özdağ’dan Soylu’ya: Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa, saat 11’de beni kapının önünde bekle

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamalarına sert yanıt veren Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, "Ben yarın, Zafer Partisi Genel Başkanı olmamın yanı sıra, Ümit Özdağ olarak tek başıma İçişleri Bakanlığı’nın önüne gideceğim. Tek başıma ve silahsız. Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle!” dedi.

featured
service

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ümit Özdağ‘ın “ben fonladım” dediği Sessiz İstila kısa filmine yönelik eleştirileri üzerine Ümit Özdağ’a sert ifaderle tepki göstererek “Bu adamı adam yerine koymam, bu hayvandan aşağı bir adamdır. Soros çocuğudur, operasyon çocucuğudur. İtibarımızı onun itibarı ile bir araya getirir miyiz ya? Haysiyetsiz adam…” ifadelerini kullandı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Soylu’nun açıklamasına sert yanıt verdi. Parti Genel Merkezi’nde açıklama yapan Özdağ, şunları söyledi:

“Bu cümleleri kuran kişi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu. Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanlığı makamında böyle bir seviyenin oturmasını gerçekten ister mi bilmiyorum. Ama ben siyasi hayatı boyunca en sert eleştirileri yapmış olmakla beraber hakkında hiç hakaret davası açılmış siyasetçi değilim. Bundan sonra da bana hakaret edenlere hakaretle cevap vermeyeceğim. Buradan bütün Zafer Partililere de Soylu’nun bu Soysuz açıklamasına hakaretle cevap vermelerini istemiyorum. Bu ağır hakarete sükunetle cevap verin. Burada Soylu’nun yapmış olduğu hakaret benim sadece şahsımla ilgili değil. Çok daha ağır, ‘Soros çocuğu, operasyon çocuğu’ diyerek ailevi bir boyutu kapsıyor. Ben yarın Zafer Partisi Genel Başkanı olmanın dışında Ümit Özdağ olarak tek başıma İçişleri Bakanlığı’nın önüne gideceğim. Tek başıma Silahsız. Süleyman Soylu’ya buradan sesleniyorum. Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa, saat 11’de beni kapının önünde bekle. Senin peşime takmış olduğun ve Ankara’da birçok insanın peşine taktığın operasyon çeteleri beni hiçbir zaman ürkütmedi. Senin yarın İçişleri Bakanlığı’nın önünde bulacağım olum. O zaman göreceğiz kim Soros’un çocuğu, kim operasyon çocuğu.”

‘CESARET EDEMEZSEN SENİ BAŞKA YERDE BULURUM’

Yeni bir paylaşımda bulunan Ümit Özdağ, tüm polislerin ve güvenlik görevlilerinin izni sonlandırılıp göreve çağrıldığı iddiasında bulunan bir mesajı alıntılayarak şunları söyledi:

“Süleyman, heyecanlanma. Ben tek başıma geliyorum. Bir çoğu benim akademide, istihbaratta öğrencim olmuş sevgili polis kardeşlerimin arkasına saklanma. Ben parti genel başkanı olarak gelmiyorum. Bu iş seninle benim aramda. Yarın karşıma çıkmaya cesaret edemezsen seni başka yerde bulurum.”

Ümit Özdağ’dan Soylu’ya: Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa, saat 11’de beni kapının önünde bekle

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

22 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Helal olsun Ümit özdağ, çetelerle mücadele böyle olur işte.

 2. 2 hafta önce

  Bakalım suluman ne etcek. Yine kendi kendine dert aldı. Peker de de aynısı olmuştu. Kendisine laf eden olmadığı halde kaşınıyor. Milletin anasına ailesine niye küfredersin.

 3. 2 hafta önce

  Baktılar millete bir umut doğdu onu da yok etmeye çalışıyorlar, umudumuzsun Ümit Başkan. Bize huzuru çok görenlere… cennet vatanımı iliklerine kadar somurenlere…

 4. 2 hafta önce

  Yarın 11’de işi gücü bırakıp bunu izleyeceğim.

 5. 2 hafta önce

  Helâl olsun! İşte böyle.. bunların anlayacağı dilden konuşmak lâzım.

 6. 2 hafta önce

  Helal olsun anlayacakları dilden konuştu Ümit Özdağ.

 7. 2 hafta önce

  Sayın Özdağ akıllı bi adamsınız. İlk önce Mansur Yavaş hamlesiyle 2 hafta içinde 6lı rezil ittifakı karıştırdın Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu peş peşe gayri resmi bi şekilde adaylıklarını ilan etti ittifak ve CHP karıştı.. Suriyeli hamlesi ile iktidar yarım ağızla da olsa göndereceğiz dedi ve son olarak Süleyman soylunun alnı çatısında patlattı bombayı kendileri kudurup ağzını bozmak zorunda kaldı.. uzun zamandır böyle siyasi satranç hamleleri görmemiştim çok güzel hele ki bu hamleleri yapan vatansever biriyse tadından yenmiyor.. şimdi merak ettiğim Mansur Yavaş ne yapacak eğer sayın Özdağın çağrısına olumlu yanıt verirse ne cumhur ne millet ittifakı hepsi yerle bir olur.. Ayrıca Veryansın TVden beklentim yarın saat 11de belirtilen yerde bi muhabirleri olsun çünkü oraya gidecek başka basın ve yayın organı olacağını sanmıyorum bakalım nolcak görelim..

 8. Ülkemizdeki siyasetin geldiği nokta…yaşım itibarı ile, Demirel, Ecevit, Erbakan’ ı bilirim…iyi, kötü eleştirilebilirler ama, böyle değildiler…adam şimdi, o kadar küfüre ne yapsın..

 9. 2 hafta önce

  Her Türkün bu güne kadar yapması gerekipte yapmadığı davranışı ümit özdağ yapıyor ve tek başına bu ağır yükü sırtlanıyor. Türk yurdu olan Türkiyede Türk milletine sövdüler, Atatürke sövdüler, Annesine sövdüler, Bizlere Irkçı soykırımcı diyerek hakaret ve iftira ettiler, andımız kaldırdılar, gözümüzün önünde kaçak yığınlarını doldurarak türkleri sayıca azınlık durumuna getiriryorlar, yabancı paralar karşısında Türk lirasının değerini 15 kat düşürdüler, Anayasadan Türk adını siliyorlar. Sanki bütün Türkler antideprasan almışçasına SESSİZ! biz yurttaşlar dahil olmak üzere akademisyenler askerler polisler hukukçular toplumun her kesiminden demokratik yollarla tepki gelmesi gerekirken ortalık SESSİZ! Türklerin sesi cılızlaştırılmış Türk devleti yurttaşı olupta Türk olmayanların ise umurunda değil hiç birşey.

 10. 2 hafta önce

  Umit Ozdag Gercek vatanseverdir, Yurdumu alcaklara ugrartma. Ne Kadar soysuz, ahlaksiz, katil, pezevenk, uyusturu taciri, ipini sapini koparmis insan varsa Turkiye’ye dolduruldu.Turkiye’yi genelev yaptilar.Hala bunlara gocmen, siginmaci bilmem ne diyenler var. Kendi ulkende yabanci olmusun kendi ulkende vatandas bile sayilmiyorsun. Bu ihanettende ote bir durum, Turklerden ve Turklere air her seyden nefret edener ancak bu Kadar siginmaciyi ulkeye doldurur.

 11. Türkiye maalesef sonunda bunu da gördü. Söyleyene degil söyletene bak derler. T.C. Devletine yapilmis büyük bir hakarettir bu sözleri sarfeden birinin bakanlik makaminda olmasi. Bu rezil cümleleri kuran kisinin hamisi de bir zamanlar vatandasin birine anani da al git diyebilmisti. Ruh yapilari allak bullak olmus bu kolerik tiplerin bir an önce bu ülkenin yakasindan düsmeleri en büyük beklentimiz. Bu rezilligin yasandigi ülkenin bir vatandasi olarak büyük üzüntü duyuyorum. Umarim dünya basini bu konuyu gözden kacirir. Söyleyecek laf bulamiyorum. Allah sizi bildigi gibi yapsin. Utanmaz adamlar! Ümit Özdag kadar tas düssün basiniza.

 12. 2 hafta önce

  Soros Sığınmacılar kalsın dediğine göre Soros çocuğu da kalsın der.. Süslü Sülü kalsınlar Ü.Özdağ ise gitsinler diyor. İşte Soros Çocuğu kabak gibi ortada.

 13. 2 hafta önce

  Sülüman niye gızdın bu gader.. nooli saa ola noli saa

 14. 2 hafta önce

  Özal zamanında Türkiye ye sığınan 600 bin kürt mültecinin geldiği söyleniyor . Hadi bunları da konuşun cesaretiniz varsa. O zaman kimse neden konuşmadı. hepsi vatandaş oldu. Ozaman Türkiyenin nufusu 55 milyon civarındaydı. Bugün HDP Li vekil meclis kürsüsünden İstanbul Kürt şehri dedi buna da cevap versenize. Iraktan gelen mülteci kürtler bugün birçoğu HDP seçmeni olmuş dendi bir TV programında. Hadi bunu da eleştirsenize. Bugün Kürt milliyetçiliği ile iki halk ayrıştırılıyor. Bölücülük kürtçülük üzerinden yapılıyor. Arap istilası da ne oluyor. Zaten bu ülkede arap var urfada hatayda onlar bölücü değil. Sorun kürtlerin Türkiyeyi yi bölmek için batı tarafından kullanılması . Veryansın Tv cesaretiniz varsa bunları da konuşsanıza. Asıl sorunu bu suriyeli gündemi gölgeliyor. Birliğimizin bozulmasına müsade etmeyelim. Ümit beyin asıl Olarak faşist HDP ile uğraşması lazım, bizi bölmeye çalışanlar ile uğraşılması lazım. Kimsede Diyarbakır annelerindeki cesaret yok. Asıl mesele bu.

  • 2 hafta önce

   Dediklerinizin cogunda o kadar dogru yazmissiniz ki diyecek bir sey yok fakat bu yazdiklarinizin yapildigini dusunun olaylari kac kisinin zekasi dogru olarak anlamaya yetecek, baksaniza Herkes dusuncesini soyluyor ifade ozgurlugu oluyor Bir Turk agzini acinca fasist ve irkci deniliyor.

   Cevapla
 15. 2 hafta önce

  Baktılar sürülecek çamur yok, küfür edip tahrik etmeye başladılar. Koca iç işleri bakanınım takındığı tavıra bak. Sanırsın yamörenli muhtar ahmet ağa.

 16. 2 hafta önce

  Bu adamın hain olduğunu düşünmüyorum. Zamanlama kötü ve o kadar ajan provakatör var ki dikkat etmeli provakasyona gelmemeli, haklı olsa da. Konu da Süleyman-Ümit konusu değil. Gerçekten de bu dönem de herhangi bir sosyal patlamanın nereye gideceğini kestirmek zor. Leş kargaları heryanımızda fırsat kolluyor. Bakan bu demeç yerine onunla konuşup uyarmalıydı kibarca. Anlamadığı zaman atak yapmalıydı 😔

  Cevapla
 17. 2 hafta önce

  sıyastcılere bakar mısınız. bernard show ın bır sozu var. cok begenırım. ıktıdarlar toplumun aynasıdır.

  Cevapla
 18. 2 hafta önce

  Git HDP li PKK lıların karşısına dikil. Bölücülerin karşısına dikil. Burası kürdistan deyipte karşısında bir laf bile söyliyemeyen genel başkanının karşısına dikil. Süleyman Soylu kadar PKK nın üstüne kim gitti, sizde o kadar cesaret varmı???

  Türkiye kıbrıs harekatından sınra ilk defa kendi içinde savunma değil taruz ediyor 4-5 cephede. Bu hamleler 30-40sene önce yapılsaydı PKK diye birşey kalmazdı. Azeri ermeni savaşında kaderine terkettik. azeriler şimdi , bu hükümet desteği ve iradesi ile topraklarını geri aldı.
  Bu hükümet Akdenize sahip çıktı, Cem Gürdeniz sondaj gemileri olmazsaydı savaş gemilerinin bir anlamı olmaz dedi. Denize bayrağımızı o sondaj gemileri dikti dedi bunu dedi. O sondaj gemilerini Berat Albayrak aldırdı. Herkes ülkesini severken .
  Ülkesini sevenleri ayrıştırmayın birleştirin destek olun. Şu anda vatan severleri de bölmeye çalışıyorlar buna müsade etmeyin.

  • 2 hafta önce

   gelmıs burada bıze akıl verıyor! sen önce bir Türk ol olamıyorsan da en azından Türk gibi ol da sonra gel Türkler için mücadele edenlere laf salla ey MERLIN!!!!! rumuzun bile turk gibi degıl!

  • 2 hafta önce

   Yazmayi unutmusum ekliyorum. Azeri diye de bir millet adi yoktur bunu da ogrenin artik. Azerbaycan devleti ve Azerbaycan Turkleri dir onun dogrusu.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!