Ümit Özdağ uyarmıştı… Trabzonspor ‘Tsahouridis’ konserini iptal etti

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşan Trabzonspor'un kupa töreninde sahne alacağı sanatçı Matthaios Tsahouridis'e hakkında uyarıda bulundu. Veryansın TV'nin edindiği bilgilere göre Tsahouridis ve Apolas Lermi sahne almayacak.

featured
service

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Trabzonspor’un kupa töreniyle ilgili yaptığı kutlama programına çağırdığı sanatçılardan Matthaios Tsahouridis hakkında sözde “Pontus soykırımını” andığı gerekçesiyle yönetime bir uyarıda bulundu.

Kişisel Twitter hesabından yazan Özdağ, “Değerli Trabzonspor yönetimi, kutlamalara davet ettiğiniz Matthaios Tsahouridis 19 Mayıs 1919’u sözde Pontus soykırımı yıldönümü olarak anan bir kişi. Eminim bilmiyordunuz. Lütfen kutlamaya gölge düşürmesin. Fenerbahçeli bir dosttan uyarı.” ifadelerini kullandı.

“Milliyetçi Trabzonsporlular” adlı bir taraftar grubu da kutlamada Matthaios Tsahouridis ve Apolas Lermi’nin sahne alacak olmasına tepki gösterdi.

SAHNEYE ÇIKMAYACAK

Ümit Özdağ’ın paylaşımı sonrası gelen tepkiler üzerine Trabzonsporlu sanatçı Matthaios Tsahouridis, Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamasında sahne almayacağı belirtildi.

Bu kararın ardından Apolas Lermi’nin de sahneye çıkmayacağı belirtildi.

Ümit Özdağ uyarmıştı… Trabzonspor ‘Tsahouridis’ konserini iptal etti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. Trabzon Trabzon,kalbimiz!Teşekkür ederim kararınız için.Ümit Hoca?O zaten mütemadi teşekkür hanesinde ki büyüğü bekliyor.İktidar olacak büyük teşekkür o zaman.

  2. 19 saat önce

    Bu haber bile derin cehaletimizin göstergesidir. Bilincin, bilginin neredeyse olmadığı anlaşılır bu haber aracılığıyla.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!