Ümit Özlale, İYİ Parti’den istifa etti

İYİ Parti İzmir Milletvekili Ümit Özlale, partisinde siyaset üretmenin artık imkansız hale geldiğini söyleyerek istifa etti.

featured

İYİ Parti İzmir Milletvekili Ümit Özlale, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Özlale, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, partisinde siyaset üretmenin imkansız hale geldiğini belirterek istifa ettiğini duyurdu.

Özlale, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili İYİ Parti Ailesi, Uzun bir süredir İyiler Hareketi’nin bir üyesi olarak sizlerle birlikte ülkemiz için çalışmaktan gurur duydum. Ancak, geldiğimiz noktada partimizin ilk günlerdeki heyecanının kalmadığını, makul çözümler sunmanın mümkün olmadığını ve siyaset üretmenin imkansız olduğunu üzülerek görüyorum. Bu nedenle istifamı sunma kararı aldım. Sizinle birlikte çalışmak ve milletimiz adına görev yapmak benim için her zaman büyük bir onur ve ayrıcalık olmuştur. Sizinle birlikte yürümenin getirdiği güzel anıları hiçbir zaman unutmayacağım. Bu süre zarfında birlikte çalıştığım herkese tüm içtenliğimle teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.”

thumbnail
İlişkili Haber

Meral Akşener aday olmayacağını açıkladı: Makam odasını boşalttı

thumbnail
İlişkili Haber

Meral Akşener’in koltuğuna iki yeni talip

Ümit Özlale, İYİ Parti’den istifa etti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!