Uyuşturucu alırken yakalanmıştı: Mahkemeden ‘Feyza Civelek’ kararı

Uyuşturucu alırken yakalanan oyuncu Feyza Civelek‘in ‘tanık’ sıfatıyla dinlenmesi için zorla getirilmesine karar verildi.

featured

Kızılcık Şerbeti dizisinde ‘Nilay’ karakterini canlandıran ünlü oyuncu Feyza Civelek’in adının karıştığı uyuşturucu skandalında yeni gelişme yaşandı.

Civelek’in uyuşturucu temin etmeye çalıştığı iddia edilen Selçuk Ç.’nin yargılandığı davada, İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi Feyza Civelek’le ilgili önemli bir karar aldı.

‘TAKILMAK İÇİN BENİ ARADI’

Sabah’tan Mustafa Sait Özkan’ın haberine göre mahkemede ifade veren Selçuk Ç., Feyza Civelek’le nasıl tanıştığını anlattı.

Olay günü işten çıkıp evine gittiğini ve alkol aldığını söyleyen Selçuk Ç., Civelek’in kendisini gece 03.30 gibi aradığını, kendisinin ise “Tamam geliyorum takılalım” dediğini belirtti.

Civelek’le kendisinin daha önce ilişkisi olduğunu öne süren Selçuk Ç. “Maaşımdan 4 bin lira ile uyuşturucu madde aldım. Tam evinin önüne geldim polisler beni yakaladı. Feyza da medyaya düşmemek için bu şekilde ifade veriyor. Benim Beşiktaş’ta bir müşterim vardı. Beni kahve içmeye çağırmıştı. O vesileyle Feyza ile tanıştım” dedi.

‘SATICI DEĞİL KULLANICIYIM’

Tanıştıktan kısa bir süre sonra muhabbetlerinin uyuşturucu ortamına döndüğünü aktaran Selçuk Ç., şöyle devam etti:

“Ben de uyuşturucu kullanıyordum. O da uyuşturucu kullanıyordu. Yaklaşık 1.5 yıldır arkadaşız. Feyza yanına gittiğimde alkollü değildi. Uyuşturucu içmişti. Ben maddeyi torbacıdan alıp Feyza’ya götürüyordum. Beraber içecektik. İçemeden polis beni yakaladı. Ben uyuşturucu satmıyorum. Ben kullanıcıyım.”

ZORLA GETİRME KARARI

Duruşma savcısı, davada dinlenmeyen tanıkların dinlenmeleri için işlem yapılmasını ve sanığın tutukluluk halinin devamını istedi. Mahkeme de verdiği ara kararda, sanığın tutukluluk halinin devamına hükmetti. Mahkeme, Civelek’in ‘tanık’ sıfatıyla dinlenmesi için zorla getirilmesi kararı vererek duruşmayı erteledi.

thumbnail
İlişkili Haber

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek’in torbacıyla telefon konuşmaları ortaya çıktı

Uyuşturucu alırken yakalanmıştı: Mahkemeden ‘Feyza Civelek’ kararı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!