Vatandaştan Binali Yıldırım’a sitem: 20 senedir size oy veriyorum, vallahi millet perişan

AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın Konya'da gerçekleştirdiği ziyarete bir vatandaşın sitemi damga vurdu. 20 yıldır AKP'ye oy verdiğini belirten vatandaş, "Millet vallahi perişan. 20 senedir size oy veriyorum. Bir AK Partili olarak söylüyorum şu ekonomiye bir el atın. Vallahi millet perişan" dedi.

featured

AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, beraberinde Konya Valisi Vahdettin Özkan, AKP Konya İl Başkanı Hasan Angı ve bazı milletvekilleriyle birlikte Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen Binali Yıldırım hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

Binali Yıldırım açıklama yaptığı sırada, bir başka vatandaş ekonomiden yana dert yandı. 20 yıldır AK Parti’ye oy verdiğini söyleyen vatandaş, “Başkanım ekonomi ekonomi…Millet vallahi perişan. 20 senedir size oy veriyorum. Bir AK Partili olarak söylüyorum şu ekonomiye bir el atın. Vallahi millet perişan” siteminde bulundu.

Cihanbeyli Belediyesi’nin uyguladığı 18 uygulamasına tepki gösteren başka bir vatandaş ise “Bin lira maaşla biz ödeyemeyiz. Bu arsaları da ödeyemeyiz. O zaman belediye gelecek elimizden alacak” ifadelerini kullandı. Yıldırım ise vatandaşa, “Merak etme bunlar çözülür” yanıtını verdi.

Vatandaştan Binali Yıldırım’a sitem: 20 senedir size oy veriyorum, vallahi millet perişan

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 1 ay önce

  Yüce ulu büyük milletimiz yine lafı çakmış bir ak partili olarak. Şu egonomiye bi el atmalıymış binali. Yahu bu nasıl bir kafa. Oooof of. Hiç mi ilkeniz yok be arkadaş. Adalet, eğitim, ifade hürriyeti size hiç mi bir şey ifade etmiyor.

 2. 1 ay önce

  Bunca kumpaslar kuruldu, bunca açılım sacilim ihanetleri yapıldı, yığınla yolsuzluk, hırsızlık, rüşvet, ayakkabı kutuları, sen oy vermeye devam ettin. Şikayet etme dayı, oy vermeye devam et. Daha beteri mustehakin.

 3. 1 ay önce

  Binali ve oglunun haksız servetlerine el koyup ciftcilere dağıtmak lazim..ozaman bi nefes alir çiftçi..

 4. 1 ay önce

  akp ye İNADINA 20 yıl oy verenlere zerre acımıyorum.sürünsünler. hak ettiler. Kuranı Kerimi veya emevi abbasi soyunu biraz okusalardı siyasal islamcıların halkı ezip yoksullaştırıp köle yapmaktan ne kadar zevk aldıklarını öğrenir aldatılmaz oylarını asla vermezlerdi.
  umarım seçime oylarını değiştirirler.

 5. 1 ay önce

  Benim anladığım arkadaş ekonomiden şikayet etmiyor.Diyor ki;18 uygulamasından önce işgalle çöktüğümüz arazileri uygulamadan sonra parayla satacaklar malum.Biz o parayı da vermiyek çöktüğümüz arazi bizim olsun accuk da biz yiyek.Hep sen yiyon ayıp ediyon!

 6. 1 ay önce

  siz yaktınız ülkeyi 20senedir oy atanlar ne yüzle çemkiriyorsun adama a “vatandaş”.

 7. 1 ay önce

  nihayet..
  koyun bile başkaldırabiliyor ! sevindim.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!