Vatanseverler Hareketi’nden Rana Pamir, İsmailağa’nın ‘Hamas’ çağrısına tepki gösterdi

Cumhuriyetçi Vatanseverler Hareketi'nden Rana Pamir Kara, İsmailağa şeyhi Mahmut Ustaosmanoğlu’nun yeğeni Saadettin Ustaosmanoğlu'nun “Hamas'ın yaptığını biz Türkiye'de yapmalıyız. Vakti geldi, devrim olmaması için bir sebep yok” sözlerine tepki gösterdi.

featured

İsmailağa şeyhi Mahmut Ustaosmanoğlu’nun yeğeni Saadettin Ustaosmanoğlu, sosyal medyada yayınlanan bir videoda, Hamas’ın İsrail’de yaptığının benzerini Türkiye’de yapmayı savundu.

thumbnail
İlişkili Haber
Derin provokasyon… Cemaate ‘devrim’ çağrısı: Hamas’ın yaptığını biz Türkiye’de yapmalıyız

Ustaosmanoğlu’nun şu sözleri dikkat çekti:

“Sadece Büyük Doğucular… Fazla adama ihtiyaç yok. Buradakilerle biz hallederiz. Hamas’ın kıymetini bilelim. Adamlar fiziki şartlarda, adamlar öyle bir şey gösterdi ki bize. Biz Türkiye’de bunun idrak boyutuyla bir şey yapmalıyız. Vakti geldi çünkü. Başımızı belaya sokmak için söylüyorum… Biz şu an itibariyle vakti zamanı iyi değerlendirebilirsek Türkiye’de bir devrim olmaması için bir sebep yok. Vallahi de, Billahi de, Tallahi de zafere az kaldı.”

‘BURSA NUTKU GÖREV EMRİ’

Cumhuriyetçi Vatanseverler Hareketi’nden Rana Pamir Kara, X hesabından yaptığı paylaşımla duruma tepki gösterdi.

Pamir Kara, yayımladığı mesajında İsmailağa’nın Taliban ile ilişkilerine dikkat çekti.

Rana Pamir Kara, şu ifadeleri kullandı:

“2022 yılında Kabil’e giderek Taliban’la görüştüler ve birlikte medrese açtılar. Taliban Peştuca talebe adından gelenlerin oluşturduğu islamcı bir narkotik, haraç ve fidye organizasyonudur.

‘TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NE AÇIKTAN MEYDAN OKUYACAK BU CESARETİ…’

Laik, bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’ne açıktan meydan okuyacak bu cesareti siyasetle iç içe geçmiş çıkar ilişkilerine, aldıkları ihalelere olduğu kadar bu insanlık düşmanı yapıyı Afganistan’ın Kuvva-yı milliyesi olarak tanımlayan gaflet, delalet içindeki politikacılara da borçlular.

Türk gençlerini Eğitimin Birliği yasasından uzaklaştırıp, sosyal, ekonomik, tarihi yoksunlukla birlikte dinsel eğitme iterken kendi çocukları yurtdışında, iki -üç dil öğrenerek iyi üniversitelerde eğitim almaya devam ediyorlar.

‘YANITI TÜRK HUKUKU VERMELİDİR. AKSİ HALDE…’

Ülkenin 1980 öncesi giydiği bu deli gömleğini yeniden giydirme ve birbirine kırdırma yolunu açmaya çalışan bu kindar, salyalı ağızların kirlenmiş ve satılmış zihinlerine öncelikli yanıtı Türk hukuku vermelidir. Aksi halde bunu göze alacaklar karşılarında Bursa Nutku görev emri zihinlerine kazınmış milyonları bulacaklarını bilmelidirler!”

Vatanseverler Hareketi’nden Rana Pamir, İsmailağa’nın ‘Hamas’ çağrısına tepki gösterdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. boyuna yazmak dısında artık bir şeylerin yapılması gerekmıyor mu?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!