Veryansın Tv 2023’te de gündemi belirledi

Veryansın Tv ekibi, 2023 yılında yaptığı haberlerle gündemi belirlemeye devam etti. Türkiye'nin konuştuğu haberlere imza atan Veryansın Tv; cumhuriyetten, Atatürk'ten, haklıdan, doğrudan milim sapmadı. İşte o haberler...

featured

VERYANSIN TV

Veryansın Tv 2023 yılında da gündemi belirledi.

Veryansın Tv’den Yılma Başar Korkmaz, Tuzla Piyade Okul Komutanlığı’ndaki Atatürk fotoğrafı takmak istemeyen teğmenle diğer teğmenler arasında yaşanan kavgayı gündeme taşıdı.

thumbnail
İlişkili Haber

Teğmenler arasında ‘Atatürk kavgası’ iddiası

VATANDAŞLIK ÇETESİ

Veryansın Tv’de Eray Çelebi kaleme aldığı ‘yabancılara vatandaşlık çetesi’ yazı dizisiyle yabancıya vatandaşlık satacağım diye fiyatları şişiren değerleme firmalarını gündeme Türk halkına duyurdu.

YİNE TARİKAT YİNE ÇOCUK TACİZİ

Veryansın Tv, 11 yaşındaki çocuğun Hiranur Vakfı’na ait yatılı Kuran kursunda cinsel tacize uğradığını duyurdu. Gamze Çınlar ve Erdem Atay’ın haberine göre, 11 yaşındaki çocuğun Hiranur Vakfı’na ait yatılı Kuran kursunda eğitim aldığı sırada kendisinden 4 yaş büyük bir çocuk tarafından cinsel tacize uğradığı ve tehdit edildiği iddialarıyla ilgili soruşturma yürütüldüğü ortaya çıktı.

thumbnail
İlişkili Haber

İsmailağa’da çocuğa cinsel taciz… Yine Hiranur Vakfı!

PERİNAZ MAHPEYKER YAMAN

CHP’nin eski genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Mayıs ayında eski AKP Batman milletvekili adayı ve belediye başkan adayı olan Perinaz Mahpeyker Yaman’ı kendine danışman olarak atadığını da Veryansın Tv Genel Yayın Yönetmeni Erdem Atay köşe yazısıyla duyurdu.

SİNAN OĞAN’IN MÜLKLERİ

“Cehennemin kapılarını kapatacağız” diyerek Cumhurbaşkanı adayı olan ancak ikinci turda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı destekleyen Sinan Oğan’ın 30 milyonluk bir malikane aldığı iddiası da Veryansın Tv’de yer almıştı.

thumbnail
İlişkili Haber

Sinan Oğan 30 milyonluk malikane mi aldı?

Sinan Oğan’ın, söz konusu iddialara dair bir açıklama yapmaması dikkat çekmişti. Konuya ilişkin sessizliğini sürdüren Oğan’ın yeni gayrimenkuller aldığı ortaya çıkmıştı.

Veryansın Tv’de Haftadan Kalanlar programında Serkan Öz ile birlikte konuşan Eray Çelebi, Yaman’ın sorduğu parselleri Sinan Oğan’ın satın aldığını açıklamıştı.

1022 numaralı parseldeki gayrimenkulun Veryansın Tv’nin açıkladığı 30 milyonluk malikane olduğunu belirten Çelebi, 613 numaralı diğer parseldeki gayrimenkulün de değerinin yine yaklaşık 30 milyon TL civarında olduğunu ve yeni satın alındığını söylemişti.

Çelebi, söz konusu arazinin henüz imara açılmadığını belirtmişti. Parselin ne zaman imara açılacağı ise hala merak konusu…

thumbnail
İlişkili Haber
Sinan Oğan servetine servet katıyor! İşte satın aldığı yeni gayrimenkuller

TDK’NİN ‘TÜRKİYELİ’ SKANDALI

2023 yılında bazı sözcüklerin yazımında değişikliğe giden Türk Dil Kurumu’nun (TDK)  “Türkiyeli” skandalını da ilk Veryansın Tv duyurdu. Kamuoyundan gelen tepkiler sonrası TDK, sözlükten “Türkiyeli” sözcüğünü kaldırdı.

thumbnail
İlişkili Haber

Veryansın Tv yazdı, TDK kaldırdı! ‘Türkiyeli’ skandalı sözlükten çıktı

ÖZEL’İN EL ÖPMESİ

Veryansın Tv Genel Yayın Yönetmeni Erdem Atay’ın, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in dinletisine katıldığı ve elini öperek poz verdiği Pervin Chakar’ın eski açıklamalarını gün yüzüne çıkardığı köşe yazısı da Türkiye’nin gündemine oturdu.

DORUKHAN BÜYÜKIŞIK

2018 yılında hayatını kaybeden 26 yaşındaki oğlu Dorukhan Büyükışık’ın dosyasının bir türlü aydınlatılmadığını söyleyen Emekli Tümgeneral Ethem Büyükışık, oğlunun ölümü araştırılırken delillerin karartıldığını, olayın kapatılmaya çalışıldığını ilk olarak Veryansın Tv Youtube kanalında Erdem Atay’a anlattı.

thumbnail
İlişkili Haber

Emekli generalin oğlunun sır ölümü

AA VE MSB SKANDALI

TCG Anadolu gemisinin suya indirilişinin töreninde gemi suya indirilirken Deniz Harp Okulu marşından mısralar okunmuştu. Milli Savunma Bakanlığı’nın Anadolu Ajansı’ndan aldığı görüntülerde Deniz Harp Okulu marşının sözlerindeki Atatürk kısmının silindiği görüldü. Veryansın Tv’nin haberi üzerine MSB, Atatürk’ün sansürlendiği paylaşımı sildi.

thumbnail
İlişkili Haber

Bu da oldu! AA ‘Atatürk’ü sansürledi, MSB paylaştı!

 

Veryansın Tv 2023’te de gündemi belirledi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!