Veryansın TV’yi takip edin medyadaki virüslerden sakının

featured

Arkasında, yanında ve yakınında küresel veya bölgesel bir sermaye grubu desteği olmayan, hiçbir parti ya da kişinin goygoyculuğunu yapmayan, biatçılığı elinin tersi ile iten bir yayıncılık örneğidir VERYANSIN TV. Virüs belasından çok önce, dünyada ve ülkemizdeki çürümüşlüğü tespit etmiş, buna karşı ne yapılabilir kaygısını hissetmiş, milli ve onurlu insanların bir araya gelmesi ile yayın hayatına girmiş. Her türlü baskı ve maddi imkansızlıklara karşın kafasını eğmeden çalışmalarına devam etmiş. Sosyal medya dahil birçok yayın organının yaptığı gibi kimilerini pohpohlamak için yazmamış, söyleşi yapmamış, omurgasız tiplerin yaptığı gibi saldırılar karşısında oradan buraya savrulmamış, bildiği ve inandığı değerler yolunda dimdik yürümüş bir yayın kuruluşudur. Milli Mücadeledeki “Hakimiyeti Milliye” gazetesinin günümüzdeki örneğidir.

Yazar kadrosundaki isimlere bakıldığında hiçbirinin bagajında ufak ya da büyük bir kirlilik olmadığını görürsünüz. Tecrübelerinin ortak özelliği inandıkları değerler uğruna hep çile çekmiş, bedel ödemiş olmalarıdır. Hepsi kendi mesleklerinde uzmanlaşmış ve hep önlerde olmaya çalışmış değerlerdir. Hepsi “yağlı kazık” hikayesindeki yağı temizlemek için karşılık beklemeden öne atılanlardandır. Kimisi hapislere mahkum edilmiş, kimisi de omurgasızların her türlü tehdit ve saldırısına maruz kalmış ve kalmakta olan kişilerdir. Onlar Türkiye’nin şansıdır.

Yazdıklarını incelerseniz, sağlam analizler, ayağı yere basan çözüm önerileri ve hepsinden önemlisi müthiş bir “kararlılık” görürsünüz. Umudunuzu tazelersiniz. “Yaşamak öğrenmektir” diyen bilgeye hak verirsiniz.

Önceki yazı ve videolara tekrar tekrar bakmak zorunda kalırsınız. Örneğin S-400’ler karmaşasının aslında ne olduğunu, Doğu Akdeniz ve Mavi Vatan konusunu, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki ihanet şebekelerinin icraatlarını, FETÖ’nün askeri okullarda neler yaptığını, virüs belasının bilimsel anlamda detaylarını, korku imparatorluğunun nasıl yaratıldığını ve benzeri konularda yeniden bilginizi tazelersiniz.

Güncel haberleri anında almak istediğinizde yine VERYANSIN TV’ye bakarsınız. Abuk subuk veya magazinsel değil gerçek gündemi takip edersiniz. Yani bilgi kirliliğinin tavan yaptığı bu dönemde Veryansın TV’yi takip ederek kendinizi medya virüsünden de korumuş olursunuz.

Bu yazıdaki amaç bir yayın kuruluşunu parlatmak, yağlamak yıkamak filan değildir. Gerçek durumu net olarak ortaya koymaktır. Önümüzdeki süreç zarların tekrar atılacağı, her şeyin yeniden şekilleneceği bir süreçtir. Kararın şimdiden verilmesi gereken bir zaman dilimindeyiz. Omurgasızlar, biatçılar ve leş kargalarının boş oturduğunu asla düşünmeyiniz. Onlar da kendi meşreplerine göre binbir türlü planlama ve icraat içindeler.

Değerli yazar arkadaşlarımın da sıkça işaret ettikleri gibi artık “dünya tedarik zinciri” kopmuştur. Hem de bir yerinden değil. Artık ortada zincir mincir kalmamıştır. Kendi kendine yetemeyen, bunu beceremeyen ülkelerin insanları köle durumuna düşecektir. Adam gibi kamu politikaları ile desteklenen bir üretim ve çalışma sistemi derhal oluşturulmalıdır. İç barışın tohumları acilen atılmalıdır. Daha önce de belirttiğim gibi Türkiye’de her konuda yetişmiş, namuslu ve vatansever insanımız çoktur. Sistem onları hiçbir zaman yönetimine getirmemek üzere dizayn edilmiştir. 1938 sonrası yozlaşmaya başlayan Cumhuriyetimizin acilen rektefe edilmeye ihtiyacı vardır. 1923-1938 arası uygulanan “karma ekonomi”  bizim eserimizdir. Cehalete karşı savaşın en önemli ordusu olan milli eğitim ordusunun kuruluşu konusunda “Köy Enstitüleri” mantığı da bizim eserimizdir. Ülkemizi koruyacak olan “Milli Ordumuz” da bizim eserimizdir. Kapatılan askeri liseler, astsubay ve uzman çavuş okulları da olmazsa olmaz askeri hastaneler de bizim eserimizdir. Milli mücadele ve sonrasındaki Cumhuriyet dönemlerinde sıtma, verem, kızamık, çiçek, kolera vs. salgınları karşısında müthiş bir mücadele veren Cumhuriyet sağlık ordusu da bizim eserimizdir.

Ayrıca terör örgütünün bu dönemde de Mehmetçiklerimizi, işçilerimizi şehit ettiklerini de unutmamalıyız. Tehdit ve saldırılar ara vermeden devam etmektedir.

Virüsün zorunlu karantina günlerinde, Türk Milleti bundan sonra ne yapacağını düşünmelidir. Yukarıda kısaca izah ettiğim ve ayakta kalıp dipdiri bir gelecek yaratabilmemizin koşullarının sağlanması hayati önemdedir.

“Bunları milletle birlikte gerçekleştirebilecek güvenilir bir kadro var mıdır” diye sorarsanız, sizlere cevabım kocaman bir “evet” olacaktır.

Vücut ve ruh sağlığınız yerinde olsun.

Veryansın TV’yi takip edin medyadaki virüslerden sakının

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

17 Yorum

 1. 2 sene önce

  Değerli komutanım, arayı fazla uzatmayın, kıymetl, yazılarınızı bekliyoruz.

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Komutanım yazılarınızı büyük bir heyecanla takip ediyor, devamını bekliyorum. Örnek aldığım nadir insanlardansınız. Türk Gençliği olarak bir adım arkanızdayız. Ne Mutlu Türküm Diyene!

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Burada okudugumuz makaleler particilik ve siyasi polemiklere girilmedigi muddetce ufkumuzu acmaya devam etmektedir..Giren olursa veya bazen de altyapisiz gelisiguzel makaleler yazilirsa da guzel cevaplar verilmektedir..Yorumlardan bazen makalenin kendisinden bile daha fazla istifade etmekteyiz..Dr. aygen gibi trollerden bile tersten bakarak hangi kuyruklara basildigini rahatlikla farkedebiliyoruz..O da devam etsin kacinci sutun kacinci paragraf mansetlerine…O farkedilmedigini, suyu bulandirdigini zannetsin yeter…Varolsun veryansin..

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Çok güzel özetlemişsiniz komutanım…evet bu ülke çaresiz değildir, yeraltı ve yerüstü zenginliğimiz , yetişmiş insan potansiyelimiz,herşeyden önemlisi ;Cumhuriyet prensiplerini benimsemiş vatan evlatları…! Bu ülkeyi Çağdaş medeniyete ve refaha taşımak için görev beklemektedirler.Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti.

  Cevapla
 5. Sayın komutanım saygılar.Sizinle aynı fikirde olmaktan onur duyarım.Her yorumda muhakkak iyiki veryası tv var derim.O kanalın kıymetini bilenlerdenim.Her zaman Nihat Gençten öğrendiğim sözle saygılarımı sunuyorum.ALAYINA VERYANSIN.

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  Konu Vatan olunca……………….. bagisiklik sistemimiz had safhada……..

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  Sonuç? Yazdiklariniz tümünü gerçekleştirmek.. ancak iktidar olmakla mümkün. iktidarı nasıl elde edeceğiz? Veryansın tv de yazarak mi? isterseniz orada yazdiklariniz ile Dünyayı kurtaracak formüller sunun..partisiz, teskilatsiz olmaz ! Parti yoksa iktidar da yok ! Medya ancak araç olur.Nokta.

  Cevapla
 8. Sevgili komutanım artık bir şeyler yapma vakti gelmedi mi? Sizce de. Her gün evlerimizde ülkemizin içler acısı halini görüp kahrolmaktan bıktık. Artık herbirimizin elini taşın altına koyma vakti geldi. 18 yaşında bir evladınız, kardeşiniz olarak bu süreçte hep yanınızda olmaktan gurur duyarım. Artık partileşme ya da daha etkili yollar ile hareket etme vaktimiz geldi diye düşünüyorum. Tek umudumuz siz ve sizler gibi gerçek anlamda Atatürk milliyetçisi aydınlarımız ve nice yazarlarımızdır. Ulu önderimizin dediği gibi ; Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez. Artık birbirimize sımsıkı sarılma ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine el ele çıkarma vaktidir. Komutanım sizleri ve diğer büyüklerimin ellerinden öper saygılarımı sunarım.

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  Kaleminize yüreğinize sağlık. sizleri sık sık görmeş okumak isteriz ve zaman çok geçmeden öncü kadroları kurmalısınız – kurmalıyız. vatan sever milliyetçiler sizlerle…

  Cevapla
 10. 2 sene önce

  Çelişki yok mu? Hâkimiyet-i Milliye, Mustafa Kemal Atatürk’e ve dolayısı ile Müdafaa-i Hukuk Cemiyetin’ne, kısacası ve açıkçası bir partiye bağlıdır. Partisiz ne iktidar olur ne de kurtuluş. Atatürk de bunun bilince değil miydi?

  Cevapla
 11. Komutanım, bu ülkede namuslu vatanseverler (sizler gibi) başa geçtiği vakit dünyanın en güçlü ülkesi oluruz. Keşke…

  Cevapla
 12. 2 sene önce

  Değerli Komutanım, Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yoldan, Ata’mızın tarif ettiği Türk Milleti olarak gidersek, karşımızda ne emperyalistler ne de onların piyonları kalır. Ama medya insanları kutuplaştırıyor. Çünkü onların planları bunu gerektiriyor. Türk Milleti’nin birleşince neler yapabileceğini Mete Han’dan beri çok iyi biliyorlar ve bundan korkuyorlar. İyi ki bizi bir arada tutabilecek, Milletimize doğruları yansıtacak bir Veryansın Tv var. Allah’ ın izniyle virüs furyasını atlattıktan sonra acilen Kuvâ-yi Milliye ruhuna sahip insanların bir arada olduğu siyasi bir oluşum kurmamız şart oldu. Sizin bu konuda çalışmalarınız olduğunu bilerek söylüyorum bunları ve şunu bilmenizi istiyorum ben Harp Okulu’na hazırlanmaktayım bu sene sınava gireceğim, bu genç yaşıma rağmen Türkiye Cumhuriyeti devletinin çıkarları uğruna, Yüce Türk Milleti uğruna canımı seve seve ortaya koyarım. Bu yolda olan insanlarında yoluna canım feda. Allah yardımcımız olsun. Var olun Komutanım, saygılarımla.

  Cevapla
 13. 2 sene önce

  Hepimiz hazırız paşam selam olsun
  Erzurum çarşısı, Kayseri çarşısı, Maraş çarşısı
  Çekiç seslerinden inler karşısı
  Başlar demiri, köseleyi eğitmeye ellerimiz
  Biz biliriz yaşamanın kadrini insanca
  Var olmayı vatanca dokumayı biliriz:
  Namuslu ellerimizle!

  Cevapla
 14. 2 sene önce

  Yepyeni bir siyasi oluşuma ihtiyacımız var sayın komutanım.Partisiz hiçbir şey yapamayız Atatürkçülerin Cumhuriyetçilerin Milliyetçilerin toplanacağı kucaklayıcı bir hareket şiddetle şarttır artık.Ülkemiz karanlığa savrulmasına izin vermemeliyiz

  Cevapla
 15. 2 sene önce

  Komutanım her zaman olduğu gibi elleri taşın altına koymak gerek parti mi kurucaz dernek mi kurucaz? Cahit Berkay diliyle “bir şey yapmalı”.

  Cevapla
 16. 2 sene önce

  Değerli komutanımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
  Yeni parti kurmak kolay değil.Bazen kendime soruyorum atamızın partisini çakallara sırtlanlara kaptırmamak için ne yaptık?
  Tekrar geri alabilmek için neler yapabiliriz?
  Yıllarca akp gelmesin diyerek inanmadığımız insanlara oy vermek gibi saçma sapan işler yaparak bu günlere geldik.
  Çoğumuz akp den kurtulma afyonuyla uyuduk,uyutulduk.
  Artık yeni parti mi kurulur , chp yi iblislerden mi kurtarırız bir şeyler yapma zamanıdır.
  Komutanımızın dediği gibi vatansever kadroların olduğuna yürekten inanıyorum.Güzel günlerin çabuk gelmesi dileğiyle…

  Cevapla
 17. 2 sene önce

  Ben okadar çok bilgi kirliliği, yalancı ve yağcı lardan bıktım ki hiiç izlemiyordum bile çünkü sinir krizleri geçiriyordum, şimdi sizlerin ağzınızdan çıkan isimler ‘i arıyorum, her ismi yazıp not ediyorum ve konuklarınızın da tabiki, daha fazla isimler yakalamaya çalışıyorum, listem deki isimler artıyor. Teşekkürler..

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!