Veyis Ateş’in açıklamalarına Sedat Peker’den yanıtlar

featured

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Veyis Ateş Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon euro aldığı iddialarını Halk TV’de yanıtlarken; sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Veyis Ateş Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon euro aldığı iddialarını Halk TV’de yanıtlarken; sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

İşte o açıklamalar:

”Bu ülke birçok yüzsüz ve yalancı gördü, ancak veyis ateş gibi bir yüzsüz ve yalancı görmedi. Sayın İsmail Saymaz konuşmayı dinledim diyor, böyle bir konuşma yok diyor”

”İçişleri Bakanı kendisine koruma polisi ve tahsisli araç vermiş mi? Eğer verdiyse bunu hangi sebeple verdi?”

”Anonsçu veyis süslü sülüyü yüce divandan kurtarmak için, 80 milyonun önünde rezil olmayı bile göze alıyor. Bu nasıl bir rezillik. süslü sülü, seni kimse kurtaramaz” 

”Anonsçu veyisin açıklama yapmamasının sebebi süslü sülümanla bu işten nasıl çıkarız diye plan yapmak için zaman kazanmak içindi. Ama süslü sülümanı kurtaramayacak. Çünkü ayın 4’ünde, Sezgin Baran Korkmaz’la görüştü.”

”Sayın İsmail Saymaz, Türkiye’de hangi savcı İçişleri Bakanı süleyman soyluyla ilgili adil bir karar verebilir? Adamı görevden bile alamıyorlar. süleyman soylunun gücü Ak Partinin gücünden daha fazladır.” 
”süslü süleyman İçişleri Bakanlığında Sezgin Baran Korkmaz’la ayın 4’ünde görüşmedi mi? Sonra ertesi günü Sezgin Baran yurtdışına çıkmadı mı? Ben senin sıkıntılarını çözeceğim,  o sürede sen yurtdışına çık demedi mi?” 

”Anonsçu veysi, sen İçişleri Bakanı’nın anonsçusu değil miydin? O gün programı süslü sülüyü aklamak için düzenlemedin mi? Sayın İsmail Saymaz soru soracakken sen engellemedin mi?” 

Veyis Ateş’in açıklamalarına Sedat Peker’den yanıtlar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

 1. Vay vay vay …ortalık karışıyor

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Köylü kurnazı ile şark kurnazı arasındaki fark nedir? Köylü kurnazının, şark kurnazının karşısındaki zor durumuna acımalı mıyız?
  Liyakat bilmez köylü kurnazı kaç masum köylünün hakkını gaspetmiştir?
  Köylü kurnazı hakkını gaspettiği insanların ahlarının karşılığını şark kurnazı ile ödediğinde ne hisseder? Liyakat sahibi şark kurnazı köylü kurnazı ile ilgili yaptığı
  ifşaatlarında kendi geçmişini aklayabilir mi; iş bilmez köylü kurnazının beceriksizliğinden ne kadar yararlanabilir ve kendini ne kadar unutturabilir?
  En önemlisi de her iki taraftan da ayrı ayrı sıkıntılar yaşamış sıradan insanlar şark kurnazları ve köylü kurnazları arasında hala bir tercih yapmalı mıdır; yoksa ikisini de lanetlemeli midir?

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!