Vladimir Putin: Batı’nın değerleri bize göre yabancı

4 bölgenin ilhak kararı sonrası Kızıl Meydan'da düzenlenen etkinliğe katılan Putin, "Rusya’nın kendi geleceği başka bir yerde ve Batı’nın değerleri bize göre yabancı" dedi.

featured

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Lugansk Halk Cumhuriyeti ve Donetsk Halk Cumhuriyeti ile Herson ve Zaporojye bölgelerinin Rusya’ya birleştirilmesi vesilesiyle Moskova’nın merkezindeki Kızıl Meydan’da düzenlenen konserde konuşma yaptı.

Putin, Rusya’nın Batı’nın dayatmalarına karşı koyarak kendi geleneksel değerlerini korumaya devam edeceğine ilişkin şunları söyledi:
“Rusya’da anne ve babanın yerine bir numaralı ebeveyn, iki numaralı ebeveyn ve üç numaralı ebeveyn mi olsun istiyoruz gerçekten? Delirmiş olmalısınız. Okullarımızda birinci sınıftan başlayarak çocuklarımıza, yok oluşa götürecek sapkınlıkların kabul ettirilmesini, onlara kadın ve erkekten başka bir cinsiyet daha olduğunu ve cinsiyet değiştirme ameliyatı olabileceklerinin öğretilmesini biz istiyor muyuz acaba? Ülkemiz ve çocuklarımız için böyle şeyler istiyor muyuz gerçekten? Bizim için bu kabul edilemez. Rusya’nın kendi geleceği başka bir yerde ve Batı’nın değerleri bize göre yabancı. Batı’dakiler ahlaki değerleri, dini gelenekleri ve aile değerlerini radikal bir biçimde reddetmeye başladılar. Biz ülkemiz ve çocuklarımız için bunları istemiyoruz. Bizim için bunlar kabul edilebilir değil. Geleceğimiz böyle değil.”

 

Vladimir Putin: Batı’nın değerleri bize göre yabancı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 ay önce

    Işte böyle olur devlet adamlığı, öyle eyyy meyy diyerek olmuyor bu işler!!

  2. 2 ay önce

    Bize de yabancı.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!