Nihat Genç

Kim bu CHP içindeki çete!

featured

Rahmi Turan’ın iddiaları FETÖ operasyonları günlerini hatırlattı, yine kaynak belirsiz, yine ortada ispatlanamayan iddialar.

Bir günde yine Taraf Gazetesi günlerine dönüverdik, kime neden çekildiği anlaşılmayan tartışılan operasyon çok ciddi boyutlara ulaştı.

An itibariyle Rahmi Turan’ın ser verip sır vermediği kaynağını dört kişi biliyor. Birini CNN TV’de Uğur Dündar açıkladı, kendisine de bu bilgiler gelmiş ama doğrulatamadığı için yayınlamamış, ve ikinci olarak, Candaş Tolga’ya da aynı kaynak’ın gittiğini söyledi. Üç, Rahmi Turan biliyor, dört, Fox TV’de Kılıçdaroğlu ‘evet biliyorum’ dedi.

Kaynak’ı bilenler ‘kaynak’ı gazetecilik etiğine göre asla söylemeyeceklerini söylüyorlar.

Oysa ‘kaynak’ın korunup saklanması doksan yıllık Türkiye’nin en köklü partisi CHP’nin bekasından daha önemli değildir.

Üstelik sizi aldatan kaynak’ı korumak değil aksine ifşa etmek ‘gazetecilik’tir.

CHP ve ülke daha da karışmadan bu ‘dört’ bilenden birinin ortaya çıkıp ‘kaynak’ı söyleyip belirsizlikleri gidermesi artık memleket meselesi vatan görevidir.

Hatta bu iddialar kişilere ve kurumlara ağır iftira niteliği taşıdığı için şayet ‘kaynak’ı bu dört bilen açıklamayacaksa manipüle edilen şahıs ve kurumlar savcıları harekete geçirip bu asılsız iftiralardan Muharrem İnce’yi ve CHP’yi acilen açıklığa kavuşturması şarttır.

Tartışma iftira operasyon sürerken Muharrem İnce ‘(genel merkez içindeki bir çete) ‘CHP içindeki bir çete’ tarafından lafını kullandı. Nedir bu çete, kimdir?

Pek tabii herkesin aklına CHP’nin omurgasına ele geçiren HDP çizgisi ve HDP’liler geliverdi.

İMAMOĞLU’NUN PROPAGANDA MAKİNESİ

Ve çok kısa süre önce, Muharrem İnce ‘cumhurbaşkanlığına adayım’ deyince İnce’ye en büyük tepki İmamoğlu ekibinden gelmişti.

İmamoğlu için ‘kahraman’ kitabını yazan Necati Özkan, İnce’nin ‘cumhurbaşkanlığa adayım’ twitine ‘Dün dünde kaldı cancağızım, mekanın sahibi geldi’ (mekanın sahibi İmamoğlu) twiti atarak karşılık verdi.

Ve Muharrem İnce de Necati Özkan’a, Özkan’ın sahip olduğu reklam şirketinin CHP’den bir milyara yakın alacağı için açtığı davanın belgesini yayınladı ve bu kavga medyada çok geniş yer buldu.

Necati Özkan İmamoğlu için bir ‘propaganda makinesi’ kurduklarını açıklamıştı. Bu propoganda makinesi nasıl çalışmış hangi isimler gündeme gelmişti? KRT TV, Tuncay Özkan, Serdar Akinan, Fox TV, İsmail Küçükkaya, ODA TV, Soner Yalçın, Cumhuriyet ve Sözcü Gazetesi, seçim arifesinde İmamoğlu’na tam gaz destek vererek propaganda çarkında kusursuz rollerini oynadılar.

Propaganda makinesi seçim arifesinde sadece İmamoğlu değil Kaftancıoğlu ismini de kahramanlaştıran haber ve yazılar yazdılar. Kamuoyu sadece İmamoğlu’nu önce belediye başkanı sonra da cumhurbaşkanlığı için önünü temizleyip açmaya çalışan propaganda makinesinin haberlerinin sahiplerini biliyor.

Muharrem İnce’nin ima ettiği ‘Genel Merkez içindeki çetenin’ bu propaganda makinesiyle doğrudan bir ilişkisi ve nasıl tür bir ilişkisi var, bilemeyiz.

Ancak bu propaganda makinesinin Necati Özkan’ın sert dışlayıcı meydan okuyan twitiyle öğrendiğimiz Muharrem İnce’ye karşı olduğu da bir gerçek!

Sonuç, evet, ortalığı karıştıran ‘kaynak’ı dört kişi biliyor, ancak, ‘CHP genel merkezindeki çete’yi işaret eden Muharrem İnce de en azından bir ‘çete’nin varlığından haberdar, biliyor.

Yani kamuoyu sadece Kılıçdaroğlu-İnce arasındaki kavgayı değil İmamoğlu’yla İnce arasındaki sert kavgayı da biliyor?

GAZETECİLİK BU MU!

O halde, şu sonuç cümlesini rahatlıkla kurabiliriz.

‘Kaynak’ı bilen ‘dört’lü, kaynak’ı söylemedikleri takdirde gözlerin istifamların her yöne her isme ve ayrıca İmamoğlu’nun reklam kampanyasını yöneten ‘propaganda makinesine’ de döneceğini çok iyi bilmeli.

Gazetecilik, ortalığa sis bombası atıp sonra ‘kaynağımı söylemek etik kurallara aykırıdır’ deyip bir kenara sinmek değildir. Aksine, gazetecilik, şeffaflıktır meydan okumaktır cesarettir.

Gazetecilik kendisine ve CHP gibi köklü bir partiye ve pek yakındaki CHP kongresi ve sonrasında Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi operasyon çekip kumpas kuran kaynağı da kamuoyuna teşhir etmek zorundadır.

Gazeteci, ‘kaynak’ı söylemediği sürece puslu hava seven derin güçlerin kurtların karşısında hem CHP hem İnce hem bizler hem kamuoyu, savunmasız kalır ve ‘kaynak’, bu gazetecileri kullanarak hedefine ulaşmış olur, gizli güçlerin siyasete ayar çekmesine izin vermiş olur.

Ülkeyi ve CHP’yi karıştırıp paramparça eden ‘kaynak’ın kimliği kişiliği hiç bir şekilde ülkeden CHP’den öncelikli ve önemli değildir.

ARTIK KILIÇDAROĞLU DA O ‘KAYNAK’ KADAR SORUMLU

Bakın olay büyüyüp dalgalanıp nerelere geldi. Belki de, bir densiz bir boş boğaz, mesnetsiz cahilce söylenmiş bir laf, sorumsuz bir gazeteci marifetiyle uzadı dallanıp budaklanıp büyük bir operasyonmuş gibi hepimizi çaresiz bırakan kör bir düğüm haline geldi.

Şayet Fox TV’de Kılıçdaroğlu ‘ben de biliyorum’ demeseydi önem kazanmayacaktı, ama Kılıçdaroğlu ‘ben de biliyorum’ diyerek belki de arsız bir gazetecinin cinliği olarak kalacak siyasi bir çelmeyi kendisi büyüttü ve bir gazeteci hinliği Kılıçdaroğlu sayesinde çok büyük bir operasyon boyutuna taşındı.

‘Kaynak’ın belirsizliği sürdükçe siyasetin kumpas ve operasyon ve komplolar içine saklanan şeytanlar ve küçük sinsi adamlar tarafından kuşatılıp korku ikliminin gittikçe büyüyeceği açıktır.

‘Kaynak’ın arkasına saklanan gazeteciler ve Kılıçdaroğlu artık bu operasyondan ‘kaynak’ın kendisi kadar sorumludur!

Türkiye yani memleket, çok uzun yıllar FETÖ ve Taraf gibi gazeteler eliyle yeterince ‘gizlenmiş’ tehlikelerle acılar trajediler ardı ardına dehşet yılları yaşadı. Hiç mi ders çıkartmadık.

Adı geçen bu gazeteciler bu dehşet yıllarını ne çabuk unuttu!

ERDOĞAN VE KILIÇDAROĞLU’NUN ‘GÜLLER SAVAŞI’

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ‘Saray’da bir CHP’liyle görüştünüz mü’ ithamı karşısında çok sert meydan okudu: ‘Cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum’ dedi, ‘sen genel başkanlığını koyuyor musun?’

‘Cumhurbaşkanlığını ortaya koyuyorum’ lafı şu: Neyim var yok koyuyorum, demek.

İşte bu laf ben de Şekspir’in III. Richard oyununu hatırlattı, Türkçede ‘bir ata krallığım feda’ adıyla da oynanmıştır.

III. Richard adına ‘Güller Savaşı’ denilen İngiliz iç savaşında savaş meydanında yenilir ve kaçacak bir at bulamaz, işte orada tarihe geçecek bu ünlü sözü söyler: ‘Bir ata krallığımı feda ediyorum’ der.

Bu repliği Kılıçdaroğlu da öğrensin.

Bir ata değil ama bir kaynak’ı gizleyerek, CHP’deki krallığını feda ediyor!

SİVRİSİNEK DERSİ

Havaların sıcak gitmesiyle sivrisinek istilasının bir ilişkisi var mı bilmiyorum, ama kaç gecedir, sivrisinekten uyuyamıyoruz.

Yatmadan önce evin içinde düzenli sivrisinek avına çıkıyorum, doğanın ve hayatın gizemleri karşısında gördüklerime şaşırdım.

Şöyle, ilk sivrisinek avında, sivrisineklerden biri yatağımın üzerindeki tavan bölgesinde bekler şekilde gördüm avladım, ikincisini, banyonun üstünde durur şekilde gördüm avladım.

Buraya kadar şaşıracak bir şey yok, ikinci gün, banyonun üstünde aynı şekilde duran bir sivrisinek ve yatağın üstüne denk gelecek tavanda yine aynı bölgede sivrisinek gördüm. Hadi bu da normal diyelim.

Üçüncü gün, kafayı yedim, yine banyonun üstünde aynı cephe aynı mevzide aynı şekilde konuşlanmış uyumamızı bekleyen sivrisinek ve yatağın üstündeki tavanda da aynı pozisyonu almış sivrisinek.

Birkaç soru sordum, banyoda bekleyen sivrisinek ‘yedek’ mi bekliyor, birincisi işi bitirsin sonra sıra bana gelecek diye.

Fakat asıl soru, birincileri öldürdüğüm halde, ikinci ve üçüncü günkü sivrisinekler aynı bölgede konuşlanma bilgisini tecrübesini nasıl ediniyor?

İşte ürperti duymamın sebebi, ben banyoda bekliyorum sen önden saldır mı diyor, ve öncekileri öldürdüğüm için sonrakilere bir bilgi ulaştırmaları imkansız, ancak, bunları buraya gönderen gizli bir güç mü var, öndekiler öldükçe arkadakilere sen banyoda bekle, sen yatağın başına geç diye, yani konum bilgilerini bu kadar garantili nereden öğreniyorlar?

Doğanın sırlarına aklımız yetmez, biz insanlara düşen tek savunma biçimi, pencereleri kapıları kapatmak ve sivrisinekleri alıştırmamak, öğretmemek, çünkü sivrisinekler bataklık nem kiri pisliği çok sever ve yuvalanır çoğalırlar, CHP’nin ders almadığı çok açık.

 w=

 w=

Kim bu CHP içindeki çete!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

23 Yorum

 1. 3 sene önce

  Kaynak FETÖ , ve bu şeylerin hiçbiri kaynağı açıklamaz zira onlar da şimdi anladılar ki FETÖnün oyununa geldiler…

  Cevapla
 2. 3 sene önce

  KUMPASLA GELEN KUMPASLA GİDER İNŞALLAH

  Cevapla
 3. 3 sene önce

  İddia ediyorum bu işin kaynağı FETÖ artığı eski bir gazetecidir.

  Cevapla
 4. 3 sene önce

  Bence de kaynak fetö..o yüzden açıklayamıyorlar..Demek ki şimdiye kadar kaynağınız hep fetö imiş..CHP bir yanda PKK diğer yanda fetö ile aynı yatağa girmiş.

  Cevapla
 5. Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az ..tadında bir yazı olmuş..

  Cevapla
 6. 3 sene önce

  Fetö nünde ipini tutanların kafası bu. ABD deki “whistleblower” hikayeleri aklıma geldi. Adamın biri çıkar birine .ok atar ondan sonra yok gazetecilik yok şu yok bu. Kesin chatham da vermişlerdir bu fikri. “Akıllı ol oğlum at .oku izi kalır” demişlerdir. Neyseki Türkiye dünya ile değişti-değişiyor bu kokmuş ayaklar bir bir ters tepiyor.
  Bir umut doğdu die sevinelimmi bilmiyorum. Bu cüceler layık oldukları deliklere dönerler diye. İnce’ye de ne kadar güven olur bir fikrim yok ama belki CHP nin ulusalcıları bu vasıta ile ölü toprağını üzerlerinden atarlar. Yoksa bu adamlar chp yi de memleketi de bitirecek. Açık net…

  Cevapla
 7. 3 sene önce

  Talat atilla imamın oğlu ile aracında mazbatayla resim çektiren gazeteci çete proje

  Cevapla
 8. 3 sene önce

  Nihat Ağabey, CHP tabanının özellikle sosyal medya paylaşımlarına bakarsak ciddi şizofrenik vakalarla karşılaşırız. Garip şizofrenik bir siyaset yapılıyor, dedikodu ve karalama siyaseti tanımını da aşmış durumda. Bunu oluşturan ve geliştiren de chp’li yazarlar ve chp yönetimidir. Böylelikle tabanın siyaset bilincini körelttiler, manipülasyona açık hale getirdiler. Ha bu kitlenin doğal davranışı olup, bir üst aklın işi olmayabilir de… Bilemiyorum.
  24 Haziran’da iyicene su yüzüne çıktı bu eğilim; akp’nin yaptığı uçan! mürekkep mi dersin, foxtv önünde yatak döşek yatma mevzuları mı dersin, Muharrem İnce’yi Afganistan’dan gelen özel bir ekibin kaçırması mı dersin…
  Bu kitle bir de kendini modern, ileri görüşlü, aydın vb vb diye nitelendiriyor…
  Gülünç ve acınası.
  Kılıçtaryan chp’si.

  Cevapla
 9. 3 sene önce

  Kim bu Chp içindeki Çete diye atmışsınız başlığı ama. Başlık yanlış. Konuyu doğru anlatmıyor. Kim bu Chp’nin dahil olduğu çete olmalıydı ?
  Patron : AVRUPA-ATLANTİK-İSRAİL. Hani Atatürk’ün Hakimiyeti milliye’de düşmanımız ne İngilizdir, ne Fransızdır …….. düşmanımız kapitalizm ve onun çoçuğu emperyalizmdir dediği.
  Maşalar da :
  Kuruluşlar olarak ; Chp, İyi Parti, Saadet Partisi, Gül’e, Davutuğluna kurdurulacak yeni partiler, Hdp, Pkk, Feto, Krt Tv, Fox Tv, Oda Tv, Halk Tv, Yeniçağ, Cumhuriyet, Sözcü Gazetesi, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ……..
  Gruplar olarak ; Sosyal Demokratlar, Atatürk’ten bihaber Atatürkçüler, Marksistler, Kızılbaş Mezhepçileri, Süleymancılar, Fetocüler, Liberaller, Solcu Terörizm, Kürt Terörizmi, Natotürkçüler, Mürteciler (Başkalarına hizmet eden dinciler), Kripto Etnikler,
  Kişiler olarak da ; Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu, Meral Akşener, Abdullah Gül, Ahmet Davudoğlu, Ali Babacan, Tuncay Özkan, Serdar Akinan, Ruşen Çakır, Levent Gültekin, Ayşenur Aslan, Mine Kırıkkanat, İsmail Saymaz, Yılmaz Özdil, İsmail Küçükkaya, Soner Yalçın, Canan Kaftancıoğlu, Fatih Altaylı, Celal Şengör, Zafer Arapkirli, Örsan Öymen, Cihangir İslam, Murat İde, Sabahattin Önkibar …….
  Diyecek ki şimdi birileri. Sende amma abarttın. Celal Şengör ne alaka. Birileri çeteye çok yakın. İzmit-İstanbul gibi. Birileri de çok uzak. Ötüken-İstanbul gibi. Canan Kaftancıoğlu seni Ötüken’den alamaz. Oradan Celal Şengör alıyor. Yani yol istasyon istasyon. İstasyon istasyon olduğu gibi birde çok şeritli. Yani çok iş var. Onun içinde herkesin görevi ayrı. Örsan Öymen seni Kemalizm’den Sosyal Demokrasiye devşirecek. Celal Şengör Batı’da olmazsan Karanlık çağdasını anlatacak. Sabahattin Önkibar Mhp’den nefret ettirecek. Mine Kırıkkanat ve İsmail Saymaz karşıtları itibarsızlaştırma görevlileri. Soner Yalçın tün bunlar olurken kafaları samanla (aşılar, sabatayistler) doldurma görevlisi………

  Cevapla
 10. 3 sene önce

  İmamoğlu ile kafayı bozdun.
  Memleketi faizciye teslim eden, herşeyi satan Akp ye iki kelime edemez oldun.
  Neymişte krt sözcü fox vs imamoğlu propagandası yapmış.
  Napacaklardı? Binali Yıldırım propagandasımı yapacaklar dı?

  Cevapla
 11. 3 sene önce

  Ülkemizde ve dünyada FETÖ=PKK=EMPERYALİZM ve işbirlikçilerinden başkası kumpas yapmaz. Hiç başkalarını aramayın.

  Cevapla
 12. 3 sene önce

  Biri diyor ki Nihat Genç ne yapacaklardı. Her şeyi satan Akp’ye mi propaganda yapacaklardı. Adı bilge ama kendinin zır cahil olduğu aşikar. Satmak deyince gözümün önünden şerit gibi geçiyor kimler sattı.
  Satmayı ilk başlatan Özal. Sonra Demirel devam etti. Demirel satarken Sosyal Demokrat Erdal İnönü yardımcısıydı. Sonra Tansu Çiller devam etti satmaya. Onunda yardımcısı Sosyal Demokrat Murat Karayalçın’dı. Mümtaz Soysal karşı geldiği için itibarsızlaştırmaya çalışanlarda onlardı. Hani şimdi demokrasi ortağı olduğunuz Meral Akşener’de işişleri bakanı. Hani sen şimdi hırsızlıktan da şikayet edersin. Tansu Çiller servetini çıkınla açıklarken içişleri bakanıydı hanımefendi. Solcu Dsp hükümetiyle durdumu. Durmadı. Akp ile durdumu durmadı.
  Peki Chp’nin ekonomik metodu ne. Demokrasi olacak. Yabancı sermaye gelecek. Başka. Başak bir şey. Sadece bu. Bunu başlatan İsmet İnönü’dir mesela. Karşı devrimi neden başlattığını öyle açıklıyordu, kendi ağzından. “Devrimler bitmiştir, devrim sözü yabancı sermayeyi ürkütüyor” Hani Akp Atatürk Orman çiftliğine çöktü diye nefret kusuyorsun ya. O sadece Ankara’da değildi. Diğer 6-7 tanesine İsmet İnönü çökmüştü zamanında. Tabi sen bilmiyorsun. Sağcılar yaptı ne kadar rezalet varsa diye güdüldün yıllarca. Ne demiştim. Chp’nin ekonomik metodu ne ? Pardon sen niye kızıyorsun ki, Akp’ye bu konuda. Senin propagandası yapılacak parti veya adamların istediğini yapmış işte adam. satmış satmış yabancı sermaye getirmiş.
  Sende bu yüzsüzlük olduğu sürece memleket daha çok satılır.

  Cevapla
 13. 3 sene önce

  bılge cok bozuluyor bu ıse cakma chplı odugu bellı. bu katakulılerın arkasında ımam oglu nu destekleyen guclerın olmması mucıze. her konuda dakkasında ahkam kesen cok bılen obama ımam oglu nıye konusmuyor BILGE

  Cevapla
 14. 3 sene önce

  Bilge rumuzlu kişiye katılıyorum ortadaki imamoğlu yazısı, bir hayli zoraki bir yazı, seçime girecek insan ne yapacak gayet doğru söylemiş doğal olarak kendisine açık olan birkaç yere çıkmaya çalışacaktır, seçilmemeye çalışacak hali yok bu mudur propaganda makinesi olmak, İmamoğlu’nu yazmayı bu kadar zorlamanız hele ki şu anda sadece bir belediye başkanı olan ve henüz 3,5 – 4 aylık bir başkan olarak dikkatimi çekiyor artık,

  Cevapla
 15. 3 sene önce

  Normal yada erken seçimde kılıçdaroğlu aday mı hayır.kim aday Muharrem ince birde dünya markası kurtarıcı chatam hause tan onaylı süper kahraman her şey guzel olacak ekrem hemde imamınoğlu var.ince sarayın adamı diye kumpasa getirseniz imamınoğlunun önünü açarsınız.imamınoğlunu kim aday yaptı kılıçdarogli kılıçdaroğlu nu kim baykala kumpas yapıp genel başkan yaptı feto amerika üst akıl bideberg chatam hause stratfor vb.

  Cevapla
 16. Yazık ince den medet umanlar hala var seçim gecesi viski şişesine gömüldüğünü unuttunuz herhalde! 11 çukuo afam kazandı demesini İnceyi çiğ çip yer erdoğan ha imamoğlumu o da olmaz chatnam cı o , kılıçdaroğlu tesev ci olmaz ya bu ychp den bir şey olmaz ne zamanki eski chp ye dönerler Türklüklerini hatırlatlar belki yoksa her şıkta erdoğan kazanız !

  Cevapla
 17. 3 sene önce

  Şu imamoğluna bakılırken giyilen pembe gözlükler var ya başımıza iş açacak. Akp iyidir diyen yok yok da güzel kardeşim döndüler. Chp liler bırak dönmeyi daha yeni başlıyorlar. Hani chatham falan diyoruz da oraya gelmeden baykal kumpasları var tesev var tesev başkanının “Soros’tan her yıl 2 milyon alıyoruz ne var bunda” lafı var. Kılıçtaroğlunun tesev senedinde adı var bunları geçtik. Memleket için yaptıklarına bakınca zaten belli kime çalıştıkları. Akp temiz mi? Onlar da bu yoldan geçip iktidar olmadımı? Herkes biliyor bunları bilmek için kocamış olmaya gerek yok.
  Nihat Genç niye yazmasın bu satılmışlar hakkında? Sana mı soracak şu kadar aklınla memleketin asıl derdinin ne olduğunu ne hakkında yazıp ne hakkında yazmayacağını?
  Bunları söylemek istijorum…

  Cevapla
 18. 3 sene önce

  tevfık carthamhouse nedır ne ıs yapar bılıyormusun . sımdıye kadar hangı beledıye baskanı . b secıldıgı bolge dısında boy gosteırı bılıyormusun hangı beledıye baskanı secıldıgı bolge dısında hemde yurt dısında merkelle gorusmeye mcronu zıyaret etmeye kalkar bılıyormusun . at gozlugu cıkarda eteafına bır bak bu adamın jangı nıyetle orya geldıgıne partısıyle alaksı olmayan ısler yaptıgını bul. oldu mu tevfık

  Cevapla
 19. 3 sene önce

  Saraya çıkan CHL’li konusunda; 2 yönden bakıyorum 1. CHP’nin genel kurulunda kimler başkan adayı olabilir. 2. Bu zırvadan kim karlı çıktı? (son zamanlarda bu soruya itiraz edenler oluyor, ancak bu soru işe de yarıyor).
  Muharrem İnce itibarsızlaştırılmaya çalışılırken, Kemal Kılıçdaroğlu olayın üstüne itildi ve itibar kaybına uğradı. Yani ikisi de zarar gördü. Geriye CHP başkan adayı olabilecek kişi kaldı. Dolayısıyla bu olaydan fayda sağlayan da o oldu. Peki, bu kişi kimdir?

  Cevapla
 20. 3 sene önce

  aklımız kendimize yetiyor allaha şükür yanısıra bir vicdanımız da var, fakat dört bir taraftan bir insanın bu kadar bir önce kirletilme çabası doğru mudur, bir insan kendini diğerlerinden ne kadar süre saklayabilir, tek sabırsızlığımız İmamoğlu konusunda sanırım, diğer konularda bir taş sabrındayız. Benim itirazım, olur olmaz İmamoğlu yazılarının ülkenin yakıcı sorunlarının üstünü örtmesine ve doğru dürüst konuşulmamasına yol açmasına. İmamoğlu, bir yöneticinin konuşması gereken bir konuda neden demeç vermedi diye bile eleştirildi yazı yazılarak, ben ufkumu açacak derinlemesine analizler, bizim göremediğimizi görecek kalemler arıyorum bir tane yok varsa yoksa imamoğlu devam edelim o zaman bütün sorunlarımızı çözecekse biz de katılırız sorun yok. Diğer konuların farkındayız gözümüz var.

  Cevapla
 21. 3 sene önce

  Imamoglu’na destek olanlar, onu kurtulus umudu olarak gorenler, cok ugrasiyorsunuz o sadece bir belediye baskani diyenler. Bu son CHP kumpasi bize CHP icinde yuvalanmis Fetoculerin, Soroscularin, PKKcilarin, Chatham House’cularin (aslinda hepsi ayni kapiya cikar) adayinin Imamoglu oldugunu sapina kadar ispatlamistir. Bu kuklanin onunu acmak ve bu kuklayi Turkiye’nin basina bela etmek amaci icin tezgahlanmis komplonun, kumpasin ardindan alti ayda parlatilan Imamoglu’na halen ikinci Ataturk diyecek misiniz? Boyle konusarak ulu Atamiza en buyuk hakareti yaptiginizin farkina vardiniz mi? Ulkenin altini oyanlarla, Cumhuriyeti yikmaya calisanlarla beraber olma gafletine dustugunuzu gorebilecek misiniz? Kusura bakmayin ama seni sokup, zehirleyecek ve oldurecek bir yilanin basini daha kucukken ezmek gerekir! Kumpasin cabuk ortaya cikmasi CHPnin Ataturkcu kokenlerine geri donebilecegi umudunu biraz olsun pekistirmistir.

  Cevapla
 22. 3 sene önce

  Al sana İmamoğlu! Neyine sevdalandınız bu ajanın bre!
  https://veryansintv.com/zeynep-tanbay-ibbye-danisman-oldu/

  Cevapla
 23. sorosçu, y-chp, chpkk …
  konuş goebbels :
  “söylediğiniz şeylerin gerçeklikle tamamen örtüşüp örtüşmediği önemli değil, yaftalayacağınız şeyi sürekli tekrarlarsanız o artık bir gerçek haline bürünecektir”

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!