Avatar
Nihat Genç

Tayyip kazandıkça muhalefet de kazanıyor

featured

Nihat Genç yazdı…

‘Win win’ diyorlar ya, kazan-kazan, her halükarda kazanan hem iktidar hem muhalefet oluyor, çünkü sonuçları ne kadar hüsran olursa olsun iki taraf da varlığını koruyor ve sürdürüyor!

Bakın, İyi parti, CHP, ve diğerleri, TÜSİAD, sıcak para, döviz kuru, Kavala serbest kalsın, ve Biden ağzıyla muhalefet yaptı ve hezimete uğradı, ama ne değişecek, hepsi hiçbir şey olmamış gibi kaldıkları yerden devam edecekler!

Ekranlara sürülen liberal soytarılar döviz kuruna odaklı siyasetle muhalif kitleleri gazladılar, dolar 20’yi buluyor fırlıyor, iktidar gidici yaygarasıyla muhalif kitleleri oyaladılar ve sonuç, filmin sonunda yenilmiş bitmiş AKP’ye yeniden bir daha PSİKOLOİK ÜSTÜNLÜK’ü verdiler!

Oysa AKP kaç kez yenilmişti, Fetöye kol kanat açmakla yenilmişti, Hendek’te yenilmişti, Silivri’de yenilmişti, yolsuzluklarla yenilmişti, uyuşturucu baronlarıyla yenilmişti (nicesi), düşünün, kaç kez yenildiler ve muhalefet sayesinde her defasında küllerinden yeniden doğmayı başardılar!

Geçen yıllarda farelerin beynine çip takılmış ve hareketleri yönlendirilmişti, bu bilimsel gelişme, çok yakında bir insan replikası geliyor demek yani çiple otomat gibi yönlendirilen insanları düşünmek artık fantazi değil bilimsel bir gerçeklik, ki, geleceği beklemeye gerek yok.

Beynine çip takılmış bizim muhalif fareleri ekranlardan izlediniz!

Tarihte görülmemiş yolsuzluk ve hukuksuzlukların sahibi AKP karşısında dahi rezil rüsvay oldular!

Çünkü ‘ekmek’in değil döviz kurunun peşinden gittiler, çünkü, milli kaynakların değil Biden’in ağzından gittiler, çünkü milli sanayi planlı kalkınma değil Fetö ağzıyla muhalefet yaptılar, çünkü bağımsızlığımızı egemenliğimizi tek satır konuşmayıp sıcak paracıların ağzıyla konuştular ve gülünç duruma düştüler!

İstisnasız alayı Fetö’nün ağına düşecek kadar zavallı bu insanlardan başka ne bekliyorsunuz!

Rezil olmaktan yorulmadınız mı?

Dışardan dizayn edilen muhalefet, seçmen üzerinde, yani muhalif kardeşim, senin üstünde tıpış tıpış baskısını kurdu.. Atatürkçü Düşünce Derneği bile Kılıçdaroğlu’nun hain açılım planına Seyit Rıza ve Fetöcülerden özür dilemesine sessiz kalacak kadar derinden alayınızın iliklerinize kadar egemenlik kurdu, hala sessizsiniz!

Yani, muhalif seçmen kardeşim, hala uyanmadın mı!

Muhalif seçmen kardeşim, yetsin artık, kır zincirlerini!

Bu hainliği tescilli liberallerle ve liberalleşen kemalistlerin, döviz kuru, sıcak para ve Fetö ağzıyla kurdukları muhalif söylemden ne sana ne ülkeye hayır gelmez, gün gibi ortada, gelmiyor, gelmeyecek!”

Aslına dön!

Sırf muhalefet olsun torba dolsun diye ne yediğini bilmeyen ne giydiğini bilmeyen ne söylediğini bilmeyen umursamaz yaratıklara döndürüldünüz, aslınızdan kopartıldınız, üç kağıtçı sıcak paracı liberal ve şirket ve sermayenin peşine takıldınız!

Sırf muhalif diye PKK’yı bile Fetö’yü bile Mavi Vatan’a karşı gelenleri bile tolere edecek kıvama getirildiniz!

Muhalefet diye diye, size, Halk TV, Yeniçağ, İyi parti, CHP, Cumhuriyet ve Sözcü gazetesi tarafından palyaço ve soytarı kılıkları giydirildi!

Muhalefetin tek derdi, kendi rahatlığını-.ötünü korumak-sürdürebilir kılmak, ki elli yıldır, yan gelip yatıyor, ekmek elden su gölden kendine belediyeler partiler bulmuş, siyasetçilik karagöz-hacivatcılık oynayıp milleti ve seni oyalıyor! Ve oyaladıkça senin kimliğini kişiliğini parçalayıp Fetö ve HDP’ye yem ediyorlar!

Bakın, bugün itibariyle, Cumhuriyetçiler vatanseverler sayenizde kan ağlıyor ve biz, bu maskaraları çok iyi tanıyan biz, burada, bu oyunları yemedik ve yatağımızı ayrı serdik, yani, özgürlüğümüzü Fetö’ye ve HDP’ye ve TÜSİAD’a kullandırtmadık. Ve başından beri Tüsiad ve HDP ve Biden ve Fetö vs. ağzıyla muhalefet yapılamayacağını yana yakıla bağıra çağıra söylüyoruz!

Suç üstü yakalanmış o hain liberaller sizi sıcak paranın peşine taktı ve gözlerinizi kararttı, beyninizi sulandırdı!

Kardeşlerim, kendinize gelin, küresel sermayenin ve Fetö ve AKP’yi dahi iktidara taşıyan liberallerin peşine takılmayın, oradan memlekete bir hayır gelmez, gelmedi, gelmeyecek!

Sermaye sizi hep aynı sonuca-hüsrana sürüklüyor, işte yine: kısır döngü! İşte yine bataklıktasın işte yine debelenmektesin!

Debelenmek bir siyaset değildir! Üstelik Fetö ve HDP’yle mayanı bozarak karakterinle oynayarak!

Şirketlerden size ve ülkemize hayır gelmez, kooparetifleri konuşun, sendikaları ve sivil toplumu ve sıfırdan planlı kalkınmayı ve milli seferberliği konuşun, hayır, sıcak paracılar sizi döviz kurunu saplayıp işinizi bitiriverdi! Milli muhalefeti ve Cumhuriyet’i ve kuruluş değerlerinizi dahi tıpış tıpış sizin ellerinizle Fetöcü ve HDP’li yapıların emrine verdiler!

Bağımsız kendine yeten Türkiye’yle köklü ilişkinizi-bağlantılarınızı tamamen kestiler ve Cumhuriyet kazanımlarına ve milli kökeninize sizi yabancılaştırıp vatanseverleri devre dışı bırakmayı sayenizde başardılar!

CHP’nin ve İmamoğlu’nun ve Babacan’ın ve İyi Parti’nin sosyal medyadaki yüzbinlerce tröl hesabı beyninize dijital çipler taktı, oynuyorlar sizinle, Fetö’yle ve Seyit Rıza’nın heykeliyle kucaklaşmayı dahi ‘demokratiklikle’ meşrulaştırdılar!

Uyan, bu tasarlanmış siyasi oyun vatanseverleri-cumhuriyetçileri devre dışı-imha etmek için kurulmuş ve aptallığınızla sayenizde başarmışlardır!

Bu sütunlarda bizim gibi siz de delirmeyin diye bildiklerimizin ancak yüzde birini söyleyebildik, muhalif diye sürüklendiğiniz yapılar ve partiler an itibariyle Fetö ve casus örgütlerin gözetimi-tehdidi-şantajı altında ve hepsi kamerayla izleniyor!

HDP’li ve Fetöcü zihniyet ve kadrolar hem zihnen hem bedenen TV’lerinizi partilerinizi tam anlamıyla esir almış çiplerini takmış robotlar gibi hep aynı tekrarlarla sizleri oyalamaktadır!

Bunun sonu, yoktur!

Bize emanet Türkiye Cumhuriyeti adında bir büyük memleket vardır!

Cumhuriyet ve bağımsızlık ideallerinizden vaz geçmeyin!

Liberallere ve TÜSİAD’a ve Fetö’ye ve HDP’ye değil halkınıza ve milli tarihinize güvenin!

AKP gibi çökmekte olan çürümüş bir yapıyı dahi, sizin ne verseler yiyen her yola gelen, adına muhalif denince, hainleri dahi tolere eden kimliksiz-umursamaz kişiliğiniz sayesinde yeniden inşa ediyorlar!

Bu kadar ağır bir hezimet işte gözlerinizin önünde gerçekleşti, Halk TV’nin ve CHP’nin ve Fetö’nün ve HDP’nin sıcak para, döviz kuru, Kavala serbest kalsın ve TÜSİAD ağzıyla inşa ettiği söylem hüsrana uğradı, bu kaçıncı hüsran!

Ve ama, kuşkunuz olmasın, bu derisi kalınlar, yine hiç birşey olmamış gibi, aynı ekranlara yine çıkacaklar, aynı bayrakları yine sallayacaklar, aynı Demokrasi Meydanı programları aynı Şirin Payzınlar aynı Uğur Dündarlar aynı Ayşenur Arslanlar ve nicesi, hiçbir şey olmamış gibi kaldıkları yerden devam edecekler. Ve sizin zamanınızı heba edecekler ve sizin beyninizle oynayacaklar ve sizin umutlarınızı çürütecekler ve bu söylemlerle karakteriniz kişiliğiniz elinizden alınacak, alınıyor! Bu söylemlerle aslında milli direncinizi lime lime edip gülünç hale etkisiz hale getiriyorlar!

Kendinize gelin!

Seçimlere henüz vakit varken, yeni arayışlara yeni yapılanmalara girin, Babacanlı Fetölü HDP’li Abdullah Güllü ve soytarının dik alası Kılıçdaroğlu ve ekibinden ve her dönemin öngörüsüz hain liberallerinden yalvarırım kurtarın yakanızı!

Kopartın zincirlerinizi!

Gençliğinizi geleceğinizi ülkenizi idealist kimliğinizi Cumhuriyet’inizi bu palavralara heba etmeyin!

Sırf sizlere bu sözleri söyleyebilmek için yemedik içmedik dışlandık kovulduk sansürlere ambargolara ve iftiralara uğradık, ama yılmadık, peşine takıldığınız adamları ABD elçileriyle sarhoş masalarında gözlerimizle gördük, diyoruz, casusluk örgütlerinin parti ve yapılarda cirit attığını isim isim adres adres ne pahasına olursa olsun yazdık çizdik ve sırf şöhret ve paralarına zeval gelmesin diye işbirliğine girmişleri suçüstü yakalayıp defalarca teşhir ettik!

Gittiğiniz yol yol değil, henüz seçimler yaklaşmadan, titreyin ve milli değerlerinize milli kimliğinize dönün!

Liberallere sermayeye sıcak paraya değil önce kendinize ve halkınıza ve tarihinize güvenin!      

Tayyip kazandıkça muhalefet de kazanıyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 Yorum

 1. 24 Aralık 2021, 00:11

  Nihat abi halen sizin fırıldak ve Amerikancı AKP’nin çevirdiği üç kağıta devrim demenizin şokundayım…Halbuki aşağıda linkini verdiğim şekilde siz daha önce ”Allah’ını Satan Kapitalist Müslümanlar” diyerek çok güzel analiz etmiştiniz. Ne oldu da bu kapitalist Müslümanlar devrim yapmış oldular? Lütfen buna Cuma günkü videoda cevap verir misiniz?

  https://www.youtube.com/watch?v=-vjcwX2DxFE&t=1340s

 2. birakin su araplarin 1400 yillik taht kavgasini. ali, osman, muaviye vs vs. bu milletin kendi tarihi var, ona bakin

 3. AKP’nin ne kadar fırıldak olduğunu sadece Diyarbakır Bağlar kayyumu Hüseyin Beyoğlu’ndan bile anlayabilirsiniz.

  Bir sürü insanı dolandırdı. İhalelere çöktü..Kardeşi ile birlikte her türlü dolandırıcılığın içine girdi.. Öyleki soyadını bile değiştirmek zorunda kaldı.. Soyadı Yalar’dı Beyoğlu yaptı..

  Bakmayın AKP’nin antiemperyalist ve antiamerikancı olduğunu göstermesine… Emin olun hepsi algı ve sahtekarlık..

  AKP’nin gerçek yüzünü bilseniz mideniz kaldırmaz kusarsınız…

 4. Bence hep teyip kazaniyor. ben muhalefeti, cebine indirdigi paralardan baska, bir kazancini gormuyorum.

 5. Nureddin Nebati’nin sıcak paraya ihtiyacımız yok lafı da palavradan ve kandırmacadan ibarettir.

  Herşey dizayn ettikleri gibi algı üzerine kurulu.

  Ne diyorlarsa diz tersini anlayın. Bunlar sıcak paraya vurgun yapmış imansız ve Allahsız insanlar,

 6. 23 Aralık 2021, 16:49

  Nihat kardeşim,Atatürk milliyetçisi olarak senden beklediğim yorumlardan çok, bu ağaç gövde kurdu gibi iç cepheyi parçalayan lider ve tavırlar ne yapılması gerektiği konusunda görüşler bekledim ; ancak daha çok karikatürize edilmiş yazılar ve herkesi suçlayan yazılar okudum uzun süredir!
  İsim vererek kötüledikleriniz kadar isim vererek CIA kontrolunda projeler uygulayanları da afişe etseniz de öğrensek ve bu kuşatılmışlığı nasıl kıracağımızı yazsanız iyi olacak,diye düşünüyorum…

 7. Buyuk Ataturkcu Nihat Genc dokturmus yine….

 8. Allah’ım bu vatansever, cesur ve güzel insanın sesini duy.Helal olsun Nihat genç ve veryansın ekibine.

 9. Çok sağol varol umarım gerçek atatürkçüler biraz olsun uyanır

 10. Şirin payzının mort olmasını gördük ya hayatımda ilkndefa reise oy verebilirim , erdoğan erdogan erdogan ,

 11. Varlığın Varlığımıza Armağandır Ağabeyim.

 12. Nihat Abi, bir şeyler oluyor, … çok yavaş oluyor, ama oluyor. Emeklerin ve çırpınışların boşuna olmayacak…. Hepinize göreceğiz…!!

 13. BİZ size, veryansın kadrosuna ve Ümit Kocasakal’a güveniyoruz. O da olmazsa Nasreddin Hoca misali, gör bendeki feryadı : )

 14. bizim millimiz: Allahuekber! bizim millimiz: can feda yiğitler! bizim millimiz: gökbeyler, ihalar, sihalar! osmanın hesabını biz bir kere Ali’den sorduk ve 1000 yıldır kanıyor bu hatamız!

 15. 23 Aralık 2021, 10:05

  ali halife olduğu zamanda halkın aymazlığından bunalıp geceleri kuyulara haykırırmış senin durumda bu duruma benzer nihat reis

 16. Helal olsun sana!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!