Yeni Akit, Ebrar Karakurt için öyle bir başlık attı ki…

Yeni Akit gazetesi, milli voleybolcu Ebrar Karakurt'u hedef aldı. Akit'in haberinde Karakurt için "Lezbiyen Ebrar'dan bir pislik daha! Milli(!) voleybolcu, mide bulandırmaya devam ediyor" ifadeleri kullanıldı.

featured

Yeni Akit’in milli voleybolcu Ebrar Karakurt‘a yönelik kampanyası sürüyor. Gazetenin son haberinde “Lezbiyen Ebrar’dan bir pislik daha” başlığı kullanıldı.

“Haber”de şöyle denildi:

“Eşcinsel hayat tarzını kamuoyu önünde yaşamaktan çekinmeyen milli voleybolcu Ebrar Karakurt, pespaye “aşk hayatı(!)” ile gündem olmaya devam ediyor. Eşcinsel hayat tarzını kamuoyu önünde yaşamaktan çekinmeyen milli voleybolcu Ebrar Karakurt, pespaye “aşk hayatı(!)” ile gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda İmge’den ayrılan Karakurt, oyuncu İrem Tuncer ile birlikte olduğunu açıklamıştı. Karakurt’un kadro arkadaşı Beliz Başkır’dan ise ilginç bir paylaşım geldi. Başkır, Karakurt’un kendisine samimi baktığı bir fotoğrafı paylaşarak “İyi ki sen” notunu düştü. Karakurt da paylaşıma kayıtsız kalmayarak “Aşık oluyorum” yanıtını verdi. Söz konusu iğrençliğin tüm Türkiye’nin gözünün içine sokulması “pes” dedirtti.”

Yeni Akit, Ebrar Karakurt için öyle bir başlık attı ki…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 3 hafta önce

  Beyin erkek vücut kadınsa, o erkektir.
  Beyin kadın vücut erkekse, o kadındır… Ailelerin bu durumdaki çocuklarını erken farketmesi yararlı olur..

 2. 3 hafta önce

  İyi de size ne, özel yaşamını niye bu kadar ayrıntılı takip ediyorsunuz…
  Milli sporcu, Türk milli takımına galibiyetler kazandırıyormu, evet. Peki, acaba siz esasen bundanmı rahatsız oluyorsunuz…

 3. 3 hafta önce

  Ebrar Karakurt‘un hayat tarzını onaylamıyorum ama ahlaksızlıkları ile tüm dünyanın ağzını açık bırakan kesimin bunun üzerinden Ahkam kesmesi de ayrı bir iğrençlik.

 4. 3 gün önce

  Ya tedavi olmalı ya da durumunu gizlemeliydi.aptalın tekiymiş.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!