Yeni Deniz Mecmuası, yayınevi kuruyor

Türk deniz kültürünün gelişmesini amaçlayan ve 6’ncı yılını dolduran Yeni Deniz Mecmuası Dergisi’nin yönetimi, yaptığı toplantıda önemli bir karar aldı. Buna göre, dergi yönetimi Yeni Deniz Mecmuası Yayınları adlı bir yayınevi kuracak. Bu yayınevinde de deniz ve Mavi Vatan ile ilgili yurtiçi ve yurtdışı kitapların yayımlanması hedefleniyor.

featured

VERYANSIN TV

Yeni Deniz Mecmuası Dergisi Sahibi Gazeteci Erdem Atay, “Türk milletiyle Türk deniz kültürünü daha da yakınlaştırmayı hedefliyoruz. Bunun için Türkiye’nin en değerli deniz kültür dergisi olan Yeni Deniz Mecmuası’nı büyütmeyi amaçlıyoruz. Yönetim olarak aldığımız kararla, ulusal ve uluslararası yayımlanmış ya da yayımlanacak olan ve sadece deniz ile ilgili olan kitapların çıkarılacağı bir yayınevi kuracağız” dedi.

Mavi Vatan ile denizini yeniden hatırlayan Türk milletine bir deniz külliyatı bırakmayı hedeflediklerini belirten Atay, Yeni Deniz Mecmuası’na tüm denizcilerin, tersanelerin, marinaların, kaptanların, armatörlerin sahip çıkması için çağrıda bulundu.

“Rüzgar esmeden deniz kıpırdamaz” sloganıyla dergiyi hayata geçirdiklerini vurgulayan Atay tüm denizcilere şu çağrıyı yaptı:

“Türkiye’nin deniz kültürü üzerine en değerli dergilerinden birini çıkarıyoruz. İçeriğindeki niteliği okuyanlar zaten bunu görüyor. Bizler denizci değiliz, gazeteci ve yayıncıyız. Ancak denizimizi ve Mavi Vatan’ımızı çok seviyoruz. Milletimizi de seviyoruz. Sevdiklerimizi hiçbir zaman ayrılmayacak bir kader ortaklığının içerisinde sokmanın derdindeyiz. Bunun için de tüm denizcilerimizin dergimize ve çıkaracağımız kitaplarımıza sahip çıkmasını, dergimize abone olmasını ama en önemlisi dergimize reklam vermelerini bekliyoruz.”

Son sayısında ‘Kabotaj’ı konu alan dergi, 3 ayda bir yayımlanıyor.

Dergiye reklam vermek ve abone olmak için 0554 564 11 86 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İnternet üzerinden satın almak için tıklayın:

Yeni Deniz Mecmuası, yayınevi kuruyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    yolunuz açık olsun değerli insanlar.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!