Yeni ses kaydı… Tuba Torun: Dolarla vekil oluyorlar

CHP’li Aykut Erdoğdu’nun eski eşi ile yeni eşi Tuba Torun arasında geçen konuşmanın ses kaydı da sosyal medyaya düştü.

featured

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile 3.5 ay önce ayrıldığı eski eşi Özge Erdoğdu arasında boşanmadan önce geçen bir konuşma, sosyal medyaya düşmüştü.

thumbnail
İlişkili Haber

Eski eşi konuşma kaydını paylaşınca yeni eşi hastanelik oldu… Aykut Erdoğdu özür diledi

Özge Erdoğdu, Aykut Erdoğdu ile konuşmasını ve diyalog esnasında kendi görüntülerini içeren kaydı, “Bu kaydı 3,5 ay önce aldım. Eski eşim Aykut Erdoğdu’nun Tuba Torun la ilişkisini öğrendikten hemen sonra… Aykut Erdoğdu beni Tuba ile ilişkisi olmadığına ikna etmeye çalışırken, ‘50 kişi ile yatmış’ dedi. Daha sonra 50 kişi ile yattı dediği Tuba Torun ile evlendi!” metniyle paylaşmıştı.

Bu kayıtta Erdoğdu, o tarihte sevgili oldukları anlaşılan yeni eşi Tuba Torun hakkında skandal ifadeler kullanıyor.

thumbnail
İlişkili Haber

İstifa edecek mi? Aykut Erdoğdu skandal ses kaydıyla ilgili konuştu

İKİNCİ SES KAYDI

Tartışmalara neden olan kaydın ardından ikinci bir ses kaydı da sosyal medyaya düştü. Twitter’da “Özge” isimli hesaptan yapılan paylaşımda Aykut Erdoğdu’nun ayrıldığı eşi Özge Pomen ile yeni eşi CHP Yüksek Kurul üyesi Tuba Torun arasında yapılan konuşma yer alıyor.

‘DOLARLA VEKİL OLUYORLAR’

Paylaşımda “Dolarla vekil oluyorlar, ben ‘kadın hakları’ diye g*mü yırtıyorum, olamıyorum’ demiştin hatırlıyor musun Tuba Torun. Neyse ki artık partidesin, Aykut Erdoğdu’yu aldın sırada vekillik var” ifadeleri kullanıldı.

Torun, konuşmasında ağlayarak “dolarla milletvekili oluyorlar, ben burada sabahtan akşama kadar kadın hakları diye g*tümü yırtıyorum, şerefsizin bir tanesine inandım, inandığım için de kendimi ortaya koydum ve şu anda ben istifa edeceğim, tamam!” sözlerini kullanıyor.

Yeni ses kaydı… Tuba Torun: Dolarla vekil oluyorlar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 ay önce

    Hangi partide dolarla milletvekili oluyorlarmis hadi canim chp de liyakat olmadan yukselmen mumkun degil liyakat cok onemliymis kemal beye sorun isterseniz

  2. 2 ay önce

    Yukarılarda ne ayak oyunları dönüyor böylelikle ortaya çıkmış oldu.Bizim bilmediğimiz tüm siyasi partilerde neler yaşanıyor acaba?Herkes kendi istikbalinin derdine düşmüş demek ki?Ne diyelim Allah Türk Milletinin Yar ve Yardımcısı Olsun!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!