Yönetmen Oliver Stone’da nükleer sahte bayrak operasyonu korkusu

Amerikalı muhalif film yönetmeni Oliver Stone, bir Facebook gönderisinde, ABD'deki neo-muhafazakar savaş lobisinin Ukrayna'da yürüttüğü potansiyel bir sahte bayrak planı hakkında bir uyarı yaptı.

featured
service

ABD‘li ünlü film yönetmeni Oliver Stone, Rusya-Ukrayna savaşına yönelik dikkat çeken uyarılarda bulundu:

“2014’ten beri Ukrayna’daki durumu takip ediyorum. Odessa’daki insanları yakmaları, gazetecilere, belediye başkanlarına, politikacılara ve vatandaşlara yönelik zulmü ve cinayetleri takip ettim. Anketlerde oyu Zelenskyy hükümetinden daha yüksek olan ana muhalefet partisinin yasaklanmasını takip ettim. Rus-Ukraynalı azınlığa karşı ifade edilen katıksız nefret karşısında şok oldum. Bu, Ukrayna’nın tarafsızlığını elinden alan ve yüksek sesle Rus karşıtı yapan ABD’nin ortak mühendisliğini yaptığı 2014 darbesinden türeyen uzun ve üzücü bir hikaye; O zamandan bu yana sekiz yıl içinde, Ukrayna’da 14.000 kadar masum insan öldürüldü, bunların hiçbiri medyamız tarafından ciddiye alınmadı.”

Stone şöyle devam etti:

“Geçtiğimiz haftalarda Victoria Nuland birdenbire ortaya çıkıp Rusları ve bizi – hedef kitleyi – Ruslar herhangi bir nükleer silah kullanırlarsa kıyametin kopacağı konusunda uyarırken, bunu artan bir korkuyla izledim. Bu söylem, takip eden günlerde bir dizi yönetim yetkilisi ve medya tarafından hızla örnek alındı ​​ve aynı fikri güçlendirdi – Rusya nükleer saldırı yapacak iddiasını yani. Bütün bunlar, Putin’in, bizim nükleer duruşumuz kadar agresif olmayan Rusya’nın nükleer politikasını yeniden açıklamasından kaynaklanıyor. Bu beni merak ettirdi, neden bunu tekrar tekrar dile getiriyorlar?”

SAHTE BAYRAK OPERASYONU KORKUSU

Stone, ABD’deki askeri-sanayi kompleksin arkasındaki dengesiz güçlerin, 3. Dünya Savaşı’nı başlatacak nükleer bir sahte bayrak operasyonu planlıyor olabileceğinden korktuğunu söyledi.

“Sonuç olarak, ABD’nin Donbass bölgesinde bir yerde, kökeni bilinmeyen, düşük çaplı bir nükleer patlama için zemin hazırlayıp, binlerce Ukraynalıyı öldürmeyi planlamış olabileceklerinden şüpheleniyorum. Tabii bu olursa, Tanrı korusun, tüm dünyanın gözleri, bir Pavlov köpeği gibi, Rusya’yı suçlamak için eğitilirdi. Bu suçlama senaryosu, saldırıyı kimin başlattığına bakılmaksızın kurgulanır. Bu sahte bayrak olayı, Batı kampında olmayan dünya kamuoyunun kalan %50’sini kesinlikle etkileyecektir. Rusya Şeytanlaştırılır. Unutmayın, nükleer bir silahın nereden ateşlendiğini bilmek zor, özellikle de Rusya’nın ne kadar saçma olursa olsun herhangi bir davranışla suçlanabileceği bu savaş gibi hızlı gelişen bir durumda. Gerçeği bulmak muhtemelen birkaç gün alacaktır ama gerçek önemli değil. Algı önemli.

Stone, “Bunu yaparak, başka bir ideoloji ve iş fırsatı yaratabilecek, başka bir Yeltsin elde etmeye bir adım daha yaklaşmış olacaklar. Ancak daha da önemlisi, Çin’i Rusya’dan yalıtmayı başaracaklar” dedi.

Oliver Stone “Tabii ki Rusya düşerse bir sonraki hedef Çin olacaktır. Bunun, hükümetimizdeki neocon anarşistlerin daha iyi bir “kurallara dayalı dünya” yapmak için gördükleri rüya senaryosu olduğuna inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Stone, Rusya/Ukrayna çatışması başladığında ana akım medya tarafından sansürlenen, Ukrayna’daki 2014 renkli devrim darbesi hakkında bir belgesel olan “Ukrayna Yanıyor”un yapımcılığını üstlenmişti.

Yönetmen Oliver Stone’da nükleer sahte bayrak operasyonu korkusu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Türkiye ve komşularında Kürdistanlar yaratmak için savaşlar tezgahlayan ABD şeytanının başlatacağı nükleer bir savaşta şeytanın müttefiki olduğumuz silah ve üslerini barındırdığımız için biz de hedefteyiz. Bu dayanılması zor acı bir gerçek olacak..

 2. İnsan ölümü istemiyoruz.Ama ölüyor öldürülüyor.Umursanmadan.Katil belli.Siyonist-evanjelist kapitalist emperyalist çete.Topu topu yırtsan üç milyon dehşet zenginleşmiş çete ve İsrail dinci devleti.Pratik davranılıp bunlar ortadan kaldırılsa problem biter.Basit.

  • 2 hafta önce

   13 Ekim 1307. Fransa kralı “yakışıklı Philippe” tapınak şövalyelerini dağıttı. Bu nedenle “13” rakamını uğursuz sayarlar ve it gibi korkarlar. Bir kısmı servetleri ile birlikte papalık denetimi dışında olan İskoçya’ya kaçabildi. Oradan da keşfedildikten sonra kuzey amerika’ya göçtüler. İsimleri değişse de halen faaliyetteler. Dünyayı kana buladılar. Sanırım ikinci hasat zamanları yaklaştı. Telaşları bu yüzden. İzliyoruz!

 3. 2 hafta önce

  Her türlü hainlik ve pislik beklenir katil amerikadan.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!