YouTube, Roscosmos Başkanı Rogozin’in tüm videolarını kaldırdı

YouTube’un, Rusya Federal Uzay Ajansı Roscosmos’un Başkanı Dmitriy Rogozin’in ‘Roscosmos Media’ hesabındaki tüm videolarını kaldırdığı belirtildi.

featured
service

Roscosmos Başkanı Dmitriy Rogozin’in YouTube’daki tüm videoları kaldırıldı.
Roscosmos’un Telegram hesabından yapılan paylaşımda, “YouTube, Roscosmos Media hesabından Roscosmos Başkanı Dmitriy Rogozin’in yer aldığı tüm videoları, röportajlarını, Donbass sakinlerine insani yardım gönderme etkinliğine katılımıyla ilgili görüntüleri, Vostoçnıy uzay üssüne ziyaretiyle ilgili görüntüleri kaldırdı” ifadesine yer verildi.
Toplam izime sayısı yaklaşık 5 milyon olan yaklaşık 20 videonun kaldırıldığı aktarılan açıklamada, “Bu, Amerikan tarzı ifade özgürlüğü hakkında bilmeniz gereken her şey” dendi.

YouTube, Roscosmos Başkanı Rogozin’in tüm videolarını kaldırdı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 1 hafta önce

  ABD, koronadan bu yana birşey deniyor, bakalım sonuç ne olacak. İnterneti kontrol etmeyi, sansürlermeyi başarabilecekler mi, merakla izliyoruz.

 2. 1 hafta önce

  Youtube, uzun zamandır içeriklerde sansür uyguluyordu zaten, bundan dolayı da açık kaynak destekçileri tarafından odysee gibi alternatif ortamlar bile oluşturuldu.

  Cevapla
 3. 1 hafta önce

  Batı için, basın özgürlüğü, fikir özgürlüğü, demokrasi, insan hakları vb. kutsal kavramlar sadece, yağma, hırsızlık, katliam gibi kirli politikalarını sürdürmek için paravan ettikleri kavramlardır. Onlar uluslararası şirketlerinin (tröstlerin) sürdürülebilir sömürüsü için kadın çocuk yaşlı demeden soğukkanlılıkla ölümler, savaşlar organize ederler.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!