Yunan Başbakan Miçotakis, Erdoğan’a Türkçe yanıt verdi

Türkiye ile Yunanistan arasındaki gerilim tırmanırken Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın “Bir gece ansızın gelebiliriz” sözlerine Türkçe olarak “Dayılık yok” ifadesiyle yanıt verdi.

featured

Yunan kuvvetlerinin Ege’deki adaları silahlandırması, ABD’nin Yunanistan’daki üslerinin sayısını arttırması ve son olarak ticari bir gemiye uluslararası sularda taciz ateşi açılması Ege’de tansiyonu iyice yükseltti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “İzmir’i unutma Yunanistan. Bir gece ansızın gelebiliriz” sözleri sonrasında Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis’ten açıklamalar gelmeye devam ediyor. Miçotakis katıldığı bir programda ülkesinin planlaması ile ilgili açıklamalarda bulunurken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerine karşı ‘Hayır’ ifadelerini kullanırken, Türkçe yanıt verdi. “Dayılık yok” diyen Miçotakis’in videosu sosyal medyada bir anda gündem oldu.

Yunan Başbakan Miçotakis, Erdoğan’a Türkçe yanıt verdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 7 ay önce

  Neredeyse Trump’ın ifadesini tekrarlamış. İtibardan tasarrufu olmayanlara duyurulur. Yazık, ne hale geldik…

 2. 7 ay önce

  Bir gece ansızın gelebiliriz dediğimiz de dayılık yapıp yapmadığımizi senden bir önce ki kuşağına sorabilirsin.

 3. 7 ay önce

  😂😂😂

 4. 7 ay önce

  artistik yapma lan, anani da al git diyen birisi cikar mi acaba. Ciftci falan olsa kesin birisi cikardi ama yok yani memleket sahipsiz.

 5. 7 ay önce

  Yunanistan’ın sonu Ukrayna gibi olacak ama Suriye de operasyon yapıp pkk’yı bitirebilecekken Rusya ile anlaşan iktidar geri çekilmezse. Bu geri çekilmeler sonucu şehit veriyoruz

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!