Zafer Partisi sözcüsünden şok iddia: ‘Patlamadan sonra infaz ettiğiniz kimdi?’

Zafer Partisi Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Sevda Gül Tunçer, Süleyman Soylu'ya "Patlamadan sonra Şişhane'nin önünde infaz ettiğiniz kimdi?" diye sordu

featured

Zafer Partisi Sözcüsü Sevda Gül Tunçer, parti genel merkezinde yaptığı basın açıklamasında, Beyoğlu’nda gerçekleşen terör saldırısı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Saldırının faili Ahlam Albashır’ın Filistin asıllı olduğu bilgisini aldıklarını iddia eden Tunçer, şu açıklamayı yaptı:

‘HDP, İKTİDARLA PAZARLIKTA ELİNİ YÜKSELTTİ’

“Haziran 2023 seçimlerine yaklaştığımız bu günlerde iktidar ve muhalefet arasındaki oy savaşları hızını artırdı. Uzunca bir süredir Cumhuriyet Halk Partisi HDP’ye yeşil ışık yakarken, geçtiğimiz haftalarda gazeteci İsmail Saymaz, Kılıçdaroğlu’nun ABD ziyareti öncesinde havalimanında Ahmet Türk’le karşılaştıklarını ve HDP’li Ahmet Türk’ün, “bizim tercihimiz Kılıçdaroğlu’ndan yana” dediğini ileri sürdü. Taraflardan ise konuya ilişkin yalanlama gelmedi. Böylelikle 50+1 savaşının kızıştığı bu dönemde HDP, iktidarla pazarlıkta elini yükseltti.

HDP’nin kapatılması gerektiğini savunan Bahçeli, “mecliste grubu bulunan siyasi partilerin ziyaret edilmesi son derece doğru ve doğal bir adımdır” dedi.

Kısa bir süre geçmesinin ardından düne kadar HDP’yi şeytanlaştıran AKP, bugün başörtüsünü asıl pazarlıkların örtüsü kılarak HDP ile temaslara başladı. AKP’nin bu temaslarından sonra, düne kadar “şiddeti ve terörü siyasal bir araç olarak kullanan, anayasal düzeni yıkmak amacıyla şiddeti savunan partiler hukuk devleti gereğince kapatılmalıdır” diyerek HDP’nin kapatılması gerektiğini savunan Bahçeli, “mecliste grubu bulunan siyasi partilerin ziyaret edilmesi son derece doğru ve doğal bir adımdır” dedi. Düne kadar anayasal düzeni yıkmakla itham edilen HDP bugün tırnak içinde, anayasa değişikliğinin görüşüleceği parti oldu. Cumhur İttifakı’nın küçük ortağı Perinçek, “herkese kucak açıyoruz gelin kucaklaşalım” diyerek teröristlere çağrıda bulundu. Hızla gelişen bu sürece ilişkin hafızalarımız taze.

HDP eli kanlı terör örgütü PKK’nın meclisteki uzantısıdır ve derhal kapatılmalıdır.

Kılıçdaroğlu, iki lafından birinde Demirtaş’a özgürlük diyerek HDP’ye şirinlik yaparken, AKP iktidarı, cezaevinde iç kanama geçiren 82 yaşındaki Çetin Doğan Paşa’dan adli tıpa giderken kendisine verilecek koruma görevlilerinin gidiş dönüş uçak bileti parasını istedi ama HDP’li Demirtaş’ı özel jetle babasını ziyarete yollayarak şirinlik yapma yarışından geri durmadı. İstediğiniz kadar oy kavgasına tutuşun, 2. İhanet Sürecine girmenize izin vermeyeceğiz! HDP mecliste grubu bulunan bir siyasi parti değildir. Dağdakilerin takım elbise giymişi, gelip TBMM’de siyaset yapamaz. HDP eli kanlı terör örgütü PKK’nın meclisteki uzantısıdır ve derhal kapatılmalıdır.

‘FİLİSTİN ASILLI OLDUĞU BİLGİSİNİ ALDIK’

İçişleri Bakanı, “Erbil’de Şam’da güvenliği biz sağlayacağız” diye dalga geçerken, İstiklal Caddesi’nde bombalar patlıyor.
Bugün önümüzde ikinci ihanet süreci trafiği ve Haziran 2023 seçimleri öncesi eriyen bir AKP varken, Taksim’in göbeğinde bombalar patlarken, çıkın anlatın Haziran-Kasım arasında ne oldu? Patlayan bombaların pimini kim çekti? “50+1’i verin bu iş huzur içinde çözülsün” mü diyorlar? Anlatın bir milletvekilliği uğruna susmayın. Tekrar o günlere dönmek, sokağa çıkmaktan korkmak istemiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin İçişleri Bakanı, “Erbil’de Şam’da güvenliği biz sağlayacağız” diye dalga geçerken, İstiklal Caddesi’nde bombalar patlıyor, çıkın konuşun artık. Yetkili makamlarca İstiklal Caddesi’ndeki bombalı saldırıyı gerçekleştiren failin Suriye’nin Afrin bölgesinden geldiği açıklandı. Bu kişinin Filistin asıllı olduğu bilgisini aldık.

‘ŞİŞHANE ÖNÜNDE İNFAZ ETTİĞİNİZ KİMDİ?’

Sorularımızın cevabını istiyoruz, doğruları açıklayın!

-Birleşmiş Milletler ‘in ION yardım programından 6 aydır istifade ettiği doğru mu?

-Türk terörle mücadele tarihinde benzer bir Birleşmiş Milletler yardımı alan yabancı terörist var mı?

-Patlamadan hemen sonra Şişhanenin önünde infaz ettiğiniz kimdi?

-Süleyman Soylu ABD’nin taziyesini kabul etmiyoruz derken, Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD’yi de dâhil eden teşekkür mesajı yayınladı. Nasıl bir münakaşanın içinde halkı yanıltıyorsunuz? Sorularımızın cevabını istiyoruz, doğruları açıklayın!”

Zafer Partisi sözcüsünden şok iddia: ‘Patlamadan sonra infaz ettiğiniz kimdi?’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Zafer partisi konuyu biliyorsa kamuoyu ile paylaşsın sorumlular hakkında da suç duyurusunda bulunsun davutoglu konuşmuyor evet onun yüzünden insanlar ölüyor fakat konuyu bilip konuşmayan herkes aynı vebale sahip eğer Ümit özdağ konuyu biliyorsa paylaşmalı ve halk ne oluyor bilmeli

 2. Bu milletin yüzü gülmez. Karnindan konusmalar, cok sey biliyorum ama söylemem tavirlari, baskalarini bilmem ama benim midemi bulandiriyor. Iktidarin türlü entrikarindan bikmis milletin karsisina böyle sefil hal ve tavirlarla cikarak nereye varmak istiyor zafer partisi? Anlasilmaz ithamlari bir magazin haberi verir gibi ekranlarda gerdan kirmalar vs..Kitap hakki icin bu kadar rezil bir insan yigini Türkiyeden baska bir ülkede yok. Yaziklar olsun. Zafer partisinin aciklamalari kodesteki Demirtasin konuyla ilgili yazdiklariyla örtüsüyor. Akil sagligini bozdunuz milletin. Kendi basinizi yiyin.

 3. 2 hafta önce

  Infaz nedir yahu! Yalansa yatırılmalı, doğruysa ki hiç sanmıyorum…saçmalık ama alıştık…bu üslup siyaset değil.

  • 2 hafta önce

   dogruysa hic sanmiyorsun oyle mi? memedo nun oglunun gazeteci kizi oldurmesi, oburunun hizmetciyi oldurmesi falan, hic olmaz dogru diyorsun. Cunku savcilar var, hepsini arastiriyorlar. Bu da ayri bir akil kupu.

 4. 2 hafta önce

  cahape gibi yapmayin, savciliga suc duyurusunda bulunun.

 5. 2 hafta önce

  halk gerçeklere muhtaç neler dönüyor memlektte bilelim.toplum mühendisliği ifşa edilsin.

 6. 2 hafta önce

  zafer partisi iyice kuru siki tabancaya bagladi. iktidar olamamis akp oldular oy felan yok artik.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!